Koncertas "Afišos" nario atminimui

 (2)
Kovo 17d. Ukmergės kultūros centre įvyks buvusio grupės "Afiša" lyderio Jono Takarevičiaus-Lietaus atminimui skirtas koncertas.
Ukmergės jaunimo muzikos klubo organizuojamame renginyje skambės Jono parašyti kūriniai, kuriuos atliks jo draugai Tomas Pečiūra, Vygintas Zmejauskas, Giedrius Jackevičius, Aurimas Driukas, Saulius Antanavičius bei Marius šilobritas, jiems akomponuos grupė COBI bei violančelių trio.

Organizatoriai apgailestavo, kad į renginį dėl laiko stokos neatvyks Jono bičiulis Tomas "Psichas" Krivickas ir grupė "Mango", kurios merginos perdainavo Jono Takarevičiaus sukurtą kūrinį "Svetimi".

Jonas Takarevičius gimė 1975 m. kovo 18 d. Ukmergėje. Budamas 18 metu, jis įkūrė grupę AFIŠA ir visą savo energiją ir sugebėjimus skyrė muzikavimui, kūrė dainų tekstus, eiles, po kuriomis pasirašinėjo slapyvardžiu Lietus. 1995 m. brandintas kinofilmo projektas taip ir liko neįgyvendintas. Jonas Takarevičius-Lietus, ryškia liepsna blykstelėjęs kultūriniame gyvenime, atsisveikino su visais tyliai - tvankią liepos naktį.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (26)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (6)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (36)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (46)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.