JAV atsidarys interaktyvus muzikos muziejus

Birželio mėnesį Sietle turėtų būti atidarytas pirmasis interakyvus muzikos muziejus. Jo pastatas bus panašus į gitaros fragmentų rinkinį.

Paruošti projektą buvo patikėta žymiam architektui Frankui Gehry, kurio išradingas ir vaizdingas architektūros stilius dažnai yra lyginamas su Jimio Hendrixo muzikiniu meistriškumu.

Toks muziejus – tai vieno iš “Microsoft” įkūrėjų, milijardieriaus Paulo Alleno idėja. P.Alenas, ištikimas Hendrixo gerbėjas, teigia turįs didžiausią pasaulyje šiam muzikantui priklausiusių daiktų kolekciją.

Anot P.Alleno, vienas pagrindinių interaktyvaus muziejaus tikslų yra pagerbti J.Hendrixą, mirusį 1970-aisiais. Tačiau nemažai dėmesio čia bus skiriama rokui bei moderniajai muzikai - džiazui, bliuzui, hip hopui bei repui.

Didžiuliame muziejaus komplekse bus įrengtos koncertų bei parodų salės. Be to, čia bus saugoma daugybė muzikos garsenybėms priklausiusių daiktų. Pavyzdžiui, J.Hendrixo Londono Saville teatre sudaužyta gitara, Quincy Joneso trimitas, Kurto Cobaino dainų rankraščiai, Muddy Wattersui bei Bo Didley priklausę instrumentai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (5)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (35)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.