Išdalinti "Soul Train" muzikiniai apdovanojimai

Moteriškas trio TLC, atvirai žeminęs vyrus savo dainoje "No scrubs", parsivežė namo du apdovanojimus kaip geriausia ritminio bliuzo grupė bei geriausią ritminio bliuzo albumą ("Fanmail") išleidęs kolektyvas. Praėjusį mėnesį merginos pelnė du "Grammy" apdovanojimus.
Whitney Houston

Mary J. Blige (Meri Blaidž), laimėjusi apdovanojimą už geriausią moterišką ritminio bliuzo albumą, taip pat davo Sammy Daviso Jr. (Semio Deiviso) vardo apdovanojimą geriausiai pramogų verslo atstovei. Vyrų kategorijoje apdovanojimas atiteko hiphopo žvaigždei DMX.

Atlikėjas Ginuwine (Džinuvainas) laimėjo apdovanojimą už geriausią vyrišką ritminio bliuzo albumą "100 Ginuwine".

Dainininkui, savo pavardę pakeitusiam į neištariamą simbolį, dešimtmečio apdovanojimas atiteko už muzikinių įrašų platinimo Internete idėją, kurią jis propagavo kartu su jo leidybos kompanijai priklausančiais atlikėjais.

Dešimtmečio atlikėjos apdovanojimą gavusi Whitney Houston per pastarąjį dešimtmetį išleido milijonus kompaktinių diskų, taip pat suvaidino filmuose "The Bodyguard" ("Asmens sargybinis"), "The Preacher's wife" (Pastoriaus žmona) bei televizijos laidoje "Cinderella" (Pelenė).

"TLC"

Tarp kitų laimingųjų buvo ir Lauryn Hill (Lorin Hil), kuriai atiteko trys apdovanojimai. Dainininkė buvo apdovanota už dainą "Ex-factor", o vyrų kategorijoje prizas atiteko dainininkui Maxwellui (Maksvelui) už kūrinį "Fortunate".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (17)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

„Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (6)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.

Gerbėjai įtūžę: J. Bieberis koncertinį turą nutraukė dėl „religinio nušvitimo“? (4)

Justinas Bieberis nuvylė savo gerbėjus: jis nutraukė savo itin sėkmingą koncertų turą „Purpose tour“. Šaltiniai, susiję su Hillsongo bažnyčia, portalui TMZ.com teigė, jog taip dainininkas pasielgė dėl atsidavimo Dievui.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.