Išdalinti "Soul Train" muzikiniai apdovanojimai

Moteriškas trio TLC, atvirai žeminęs vyrus savo dainoje "No scrubs", parsivežė namo du apdovanojimus kaip geriausia ritminio bliuzo grupė bei geriausią ritminio bliuzo albumą ("Fanmail") išleidęs kolektyvas. Praėjusį mėnesį merginos pelnė du "Grammy" apdovanojimus.
Whitney Houston

Mary J. Blige (Meri Blaidž), laimėjusi apdovanojimą už geriausią moterišką ritminio bliuzo albumą, taip pat davo Sammy Daviso Jr. (Semio Deiviso) vardo apdovanojimą geriausiai pramogų verslo atstovei. Vyrų kategorijoje apdovanojimas atiteko hiphopo žvaigždei DMX.

Atlikėjas Ginuwine (Džinuvainas) laimėjo apdovanojimą už geriausią vyrišką ritminio bliuzo albumą "100 Ginuwine".

Dainininkui, savo pavardę pakeitusiam į neištariamą simbolį, dešimtmečio apdovanojimas atiteko už muzikinių įrašų platinimo Internete idėją, kurią jis propagavo kartu su jo leidybos kompanijai priklausančiais atlikėjais.

Dešimtmečio atlikėjos apdovanojimą gavusi Whitney Houston per pastarąjį dešimtmetį išleido milijonus kompaktinių diskų, taip pat suvaidino filmuose "The Bodyguard" ("Asmens sargybinis"), "The Preacher's wife" (Pastoriaus žmona) bei televizijos laidoje "Cinderella" (Pelenė).

"TLC"

Tarp kitų laimingųjų buvo ir Lauryn Hill (Lorin Hil), kuriai atiteko trys apdovanojimai. Dainininkė buvo apdovanota už dainą "Ex-factor", o vyrų kategorijoje prizas atiteko dainininkui Maxwellui (Maksvelui) už kūrinį "Fortunate".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.

J. Šeduikytė pristato naujausią kūrinį „Bro”: skiria savo vyresniajam broliui (3)

Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Afganistanas renka savo talentą: šeimos pasmerktos dainininkės ir reperio dvikova

Aštuoniolikmetė dainininkė ir 23 metų savamokslis reperis – per Afganistano televiziją transliuojamo muzikinio talentų konkurso finalininkai. Šalyje, kur vis dar liejasi kraujas, tokios laidos itin reikalingos.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.