„Gal tai daugiau ne parodija, o koveris, nes tiesiog atlikta visai kitu būdu – liaudiškai, – DELFI pasakojo Viačeslavas Mickevičius. – Bet galima tai vadinti ir parodija.“

E. Dragūno muzika atlikėjų taikinyje pasirodė ne atsitiktinai. Anot Viačeslavo, Egidijus jų dėmesio sulaukė dėl to, jog visai Lietuvai pranešė baigiantis karjerą.

„Nemenkinu jo kūrybos, bet nuėmus nuo jo dainų tuos „bumčikus“, visi tekstai tampa tokie banalūs, kone kaip liaudiškos, kičinės dainos, – kalbėjo V. Mickevičius. – Viską nuėmus tekstas lieka vos ne vaikiškas eilėraštukas apie meilę.“

Kūrėjas tikino, kad norėjo tai išryškinti. „Prie tų tekstų pridėjus kaimišką muziką, tos dainos tampa vos ne kapela, – šyptelėjo pašnekovas. – Tai kaip koks muzikinis chuliganizmas.“

Kartu su solistu Viačeslavu komandoje dirba dar penki asmenys: šviesiaplaukė mergina atlieka vadybininkės pareigas, smuikininkė kartu repetuoja ir dalijasi idėjomis, už kadro pasislėpęs operatorius įamžina visas akimirkas, dar vienas jaunuolis sumontuoja filmuotą medžiagą, o dar vienas vyrukas padeda viską sugręžti, prisukti ir sukalti.

Tiesa, pasidomėjus, ar kūrėjai nebijo sulaukti blogos reakcijos iš Egidijaus ar jo gerbėjų, jis tik nusišypsojo ir patikino, kad nieko savavališkai nevogė. „Nė viena daina, kurią dainuojame, nėra parašyta pačio Egidijaus. Be to, net ir tas užrašas „Sel“ yra vogtas, kažkada buvo dėl to kilęs skandalas ir paaiškėjo, kad šios trys raidės yra tiesiog iškirptos iš kito pavadinimo, – šyptelėjo pašnekovas. – Ir apskritai, parodijuojant nereikia atlikėjo sutikimo.“

Įvertinkite – Sel muzika kapelos rimtu kartu su „Paseliais“:



Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (290)