"Grammy" apdovanojimų ceremonijoje karaliavo Santana

Tai 1983 metų Michaelo Jacksono (Maiklo Džeksono) rekordo pakartojimas. 52 metų gitaristo C. Santanos daug kartų platininis "Supernatural" tapo 1999-ųjų roko albumu, o singlas "Smooth" - metų daina ir metų įrašu.

"Muzika yra gydymo magijos nešėja, o "Supernatural" muzika sumanyta vienybei ir harmonijai skleisti", atsiimdamas apdovanojimą už albumą sakė C. Santana. Apdovanojimą jis dedikavo savo motinai Josefinai (Chosefinai).

"Supernatural" C. Santana kūrė kartu su jaunais atlikėjais - dainininku Robu Thomu (Robu Tomu) iš roko grupės "Matchbox 20", Lauryn Hill (Lorin Hil), Dave Matthewsu (Deivu Metjusu).

Prieš pat atsiimdamas paskutinį vakaro apdovanojimą už albumą, C. Santana atliko "Smooth". Žiūrovai tuo tarpu kėlė ovacijas. Pabaigoje rokeris pabučiavo R. Thomą, kuris kartu su Itaalu Shuru (Aitalu Šuru) parašė "Smooth". Autoriams taip pat atiteko apdovanojimai už geriausią metų dainą.

Savo pirmąjį "Grammy" laimėjo ir Cher (Šer), taip pat karjerą pradėjusi 7-ajame dešimtmetyje. Praėjusiais metais ji galėjo pasidžiaugti didžiausia savo komercine sėkme - singlu "Believe". "Grammy" jai atiteko už šokį. Geriausia nauja atlikėja pripažinta 19-metė Christina Aguilera (Kristina Agvilera). Tai buvo didžiausias vakaro siurprizas, dėl kurio nustebo ir ji pati. "O, Dieve, aš tikrai nepasirengiau kalbėti. Dabar tik drebu", sakė ji.

Cher

Ch. Aguilera nugalėjo Macy Gray (Meisi Grėj) ir savo draugę, paauglių karalienę Britney Spears (Britni Spirs).

Du "Grammy" atiteko soulmuzikos dievaitėms TLC - už geriausią ritmenbliuzo atlikimą ("No Scrubs") ir geriausią ritmenbliuzo albumą ("Fanmail"). Geriausia ritmenbliuzo dainininke pripažinta Whitney Houston (Vitni Hjuston).

Stingas tapo geriausiu popdainininku už "Brand New Day", o dar vienu "Grammy" buvo apdovanotas už geriausią popmuzikos albumą. Šioje kategorijoje nugalėtieji - jaunesni ir Lotynų Amerikos muzikos paveikti Marcas Anthony (Markas Entonis) bei Ricky Martinas (Rikis Martinas).

Sting

Stingas dabar jau turi iš viso 14 "Grammy".

Už geriausią repo atlikimą ir repo albumą kiek netikėtai apdovanotas Eminemas.

Savo pirmuosius "Grammy" atsiėmė 8-ojo dešimtmečio dievaičiai Barry White (Baris Vaitas) - geriausias ritmenbliuzo atlikėjas (už "Staying Power") ir "Black Sabbath" - geriausi metalo atlikėjai (už "Iron Man"). Geriausiais sunkiojo roko atlikėjais tapo "Metallica", už "Whiskey in the Jar".

"Dixie Chicks" ir Shaniai Twain (Šaniai Tven) atiteko po du "Grammy" apdovanojimus, po vieną - praėjusiais metais avarijoje vos nežuvusiam George Jonesui (Džordžui Džounsui) ir Tony Bennettui (Toniui Benetui).

"Grammy" už Lotynų Amerikos roko ir alternatyviosios muzikos atlikimą gavo Chrisas Perezas (Krisas Peresas), dainininkės Selenos našlys.

Sheryl Crow (Šeril Krou) tapo geriausia roko atlikėja už "Guns'n Roses" "Sweet Child O'Mine" perdirbinį. Ji padėkojo C. Santanai už tai, kad jis nebuvo nominuotas jos, moterų kategorijoje.

C. Santanos sėkmė atėjo 1999-aisiais, kai buvo nepaprastai populiarūs paaugliai - "Backstreet Boys", B. Spears, "'N Sync".

B. B. Kingas buvo apdovanotas "Grammy" už tradicinį bliuzo albumą, Tito Puente (Titas Puentė) - už tradicinį "tropinės" Lotynų Amerikos muzikos atlikimą, o Tomas Waitsas (Tomas Vaitsas) - už šiuolaikinės folkmuzikos atlikimą.

Už džiazo vokalą apdovanota Diana Krall (Dajana Kral), dėmesį pritraukianti ne tik balsu, bet ir išvaizda.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Modelis ir aktorė C. Delevingne uždainavo: įvertinkite jos sugebėjimus ir pamatykite vaizdo klipą

Cara Delevigne – viena populiariausių modelių pasaulyje, kurią šiuo metu galima pamatyti ir kino teatruose. Gražuolė suvaidino naujausiame Luco Bessono filme „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“. Tačiau tai - toli gražu ne visi jos talentai. Nuo šiol žinosime, jog ji dar sugeba ir dainuoti!

„G&G Sindikatas“ apie „Red Bull Soundclash“: tai buvo daugiausiai jėgų ir darbo pareikalavęs projektas (1)

Populiarumo rekordus pasaulyje laužančios „Red Bull Soundclash“ kovos vėl bus surengtos Lietuvoje. Reginys vyks rugsėjo 8 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje. Scenoje susigrums vieni geriausi mūsų scenos atstovai – Jazzu ir Donny Montell.

Keičiasi Zucchero koncerto Vilniuje data svarbi informacija turintiems bilietus!

Dėl didžiulio papildomų koncertų skaičiaus Italijos muzikos superžvaigždės atstovai yra priversti nežymiai pakeisti atlikėjo pasirodymo Lietuvoje datą. Zucchero koncertas „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje įvyks rugsėjo 15 d.

Sausakimšai salei Palangoje koncertavusi I. Valinskienė: net pamirštu, kad man penkiasdešimt (6)

Su triumfu apkeliavusi didžiąsias Lietuvos arenas, aksominio balso dainininkė Inga Valinskienė simboliškai savo jubiliejinį turą „Žvaigždė“ baigia vasaros atostogų širdyje Palangoje. Pirmasis koncertas vyko ketvirtadienio vakarą ir sulaukė didelio poilsiautojų dėmesio.

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.