G. Jautakaitė išplaukė į tarptautinius vandenis

Keliolika metų Vakaruose gyvenanti lietuvių daininkė Gintarė Jautakaitė vienoje autoritetingiausių pasaulyje garso leidybos bendrovių EMI išleido kompaktinę plokštelę "Earthless".
Ji tapo antrąja lietuve, kurios įrašas išleistas šioje bendrovėje. Prieš kelerius metus EMI išleido Vytauto Landsbergio kompaktinę plokštelę "Born of the Human Soul", kurioje Seimo pirmininkas skambina Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrinius.

Lietuvių dainininkės, pristatytos kaip Gintarė, kompaktinis albumas išleistas kovo 13 dieną. Albume yra dvylika kompozicijų.

Kaip rašoma pranešime spaudai, "smarki ir nepagaunama, kaip ir jos daugialypė muzika, Gintarė yra menininkė, kurią supa paslaptis".

Anot pranešimo, "Gintarė tepripažįsta, kad ji išauginta tiek Niujorke, tiek Baltijos pajūryje Lietuvoje. Jos abu tėvai buvo profesionalūs muzikantai, kurių pastangomis ji labai jauna išmoko skambinti Mozartą, Chopiną ir Beethoveną".

Anot pranešimo, Gintarės gebėjimas kurti muziką papildomai atsivėrė, jai susipažinus su grupės "Pink Floyd", Laurie Anderson (Lori Anderson), Briano Eno (Brajeno Ino), Craigo Armstrongo (Kreigo Armstrongo) kūryba.

"Lengvai įsivaizduoju ilgų muzikos kompozicijų kūrimą, nes esu pripratinta suvokti koncertus ar simfonijas", cituojama Gintarė.

Anot jos, ji tiki, jog "garsas gali būti viena galingiausių jėgų Žemėje - jis gali būti beveik panaudotas kaip ginklas, jis gali būti pavojingas".

Gintarės albumas "Earthless", pažodžiui "neturintis sąlyčio su Žeme", yra išsamiai pristatomas www.gintare.co.uk tinklalapyje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (29)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.