Exemų fotosesija "smėlynuose"

Praeitą savaitgalį exemai, kurių albumas "Studio" turėtų pasirodyti gegužės mėnesį, dalyvavo fotosesijoje. Fotomenininkui, gerą pusdienį pro objektyvą žiūrėjusiam į exemus, tai buvo pirmas susidūrimas su muzikos grupe.
Didžiausias netikėtumas Mindaugo Kazakevičiaus, pravarde Kryžius, ir Viliaus Ančerio laukė fotografo studijoje. "Prieš mums ateinant pas fotografą jis mus įspėjo dėl tonos smėlio, bet mes tada nieko nesupratom", - prisiminė Kryžius.

Tai, ką muzikantai pamatė vieno kambario bute juos apstulbino: "Visas kambarys skendo smėlio jūroje. Mūsų galvos beveik siekė lubas", - pasakojo M.Kazakevičius. Pasirodo fotografas, įspėdamas pirmą kartą atvykstančius svečius, iš tikrųjų kalbėjo apie toną smėlio, kurį jis kibirais sunešiojo į trečiame aukšte esantį bendrabučio kambarį.

Kaip pasakojo Exem muzikantai, aplinka studijoje buvo šiek tiek slegianti, nes sienos buvo išdažytos juoda spalva, tačiau niūrią nuotaiką atsvėrė nuotraukos, kuriuose exemai nufotografuoti apšviesti raudona spalva.

"Muzikos savaitė"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.

J. Šeduikytė pristato naujausią kūrinį „Bro”: skiria savo vyresniajam broliui (3)

Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Afganistanas renka savo talentą: šeimos pasmerktos dainininkės ir reperio dvikova

Aštuoniolikmetė dainininkė ir 23 metų savamokslis reperis – per Afganistano televiziją transliuojamo muzikinio talentų konkurso finalininkai. Šalyje, kur vis dar liejasi kraujas, tokios laidos itin reikalingos.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.