Eurovizijos dainų konkursą laimėjo danai

 (17)
Tai jau antroji Danijos atstovų pergalė per 45 metų dainos konkurso istoriją. Šįkart ji nugalėjo Rusiją, kurios atstovei 16-etei Alsu šeštadienį dainų festivalyje atiteko antroji vieta.

"Mes kažko pasiekėme, nors nežinome, kur visa tai nuves, tačiau mes tuo labai džiaugiamės", pasibaigus konkursui žurnalistams sakė visas švytintis iš džiaugsmo ir jau atsipalaidavęs 50 metų Jorgenas Olsenas.

Jorgenas Olsenas išreiškė viltį, kad po šios pergalės jie taps tarptautinėmis žvaigždėmis, tačiau kartu priminė, kad dauguma Eurovizijos konkurso nugalėtojų greitai išnykdavo iš visuomenės akiračio.

Popgrupė "Olsen Brothers" savo muzikinę karjerą Danijoje pradėjo 7-me dešimtmetyje. 8-me dešimtmetyje išleidus pirmąjį albumą, jo buvo parduota daugiau kaip 100 tūkstančių kopijų. Daugiau kaip prieš 25 metus jie buvo spiegiančių danių paauglių dievaičiai.

Jorgenas ir jo brolis, 46 metų Nielsas (Nilsas), atlikę dainą pritardami gitaromis, tvirtino, kad savo užkrečiančią ir linksma daina jie siekė išaukštinti subrendusias moteris.

Švedijos sostinėje Stokholme vykusį Eurovizijos dainų konkursą stebėjo maždaug 100 milijonų klausytojų Europoje, Australijoje ir Japonijoje. Konkursas taip pat pirmą kartą buvo transliuojamas internetu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (4)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (3)

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius (3)

Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.

„Despacito“ pripažinta dažniausiai pasaulyje transliuojamu muzikos įrašu (26)

Lengvai įsimenamas šios vasaros šokių muzikos hitas „Despacito“ ką tik tapo dažniausiai transliuojamu visų laikų muzikos įrašu. Kaip pranešė įrašų kompanija „Universal Music“, populiariausiose platformose ši daina jau paleist maždaug 4,6 mlrd. kartų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.