Eurovizijos dainų konkursą laimėjo danai

 (17)
Tai jau antroji Danijos atstovų pergalė per 45 metų dainos konkurso istoriją. Šįkart ji nugalėjo Rusiją, kurios atstovei 16-etei Alsu šeštadienį dainų festivalyje atiteko antroji vieta.

"Mes kažko pasiekėme, nors nežinome, kur visa tai nuves, tačiau mes tuo labai džiaugiamės", pasibaigus konkursui žurnalistams sakė visas švytintis iš džiaugsmo ir jau atsipalaidavęs 50 metų Jorgenas Olsenas.

Jorgenas Olsenas išreiškė viltį, kad po šios pergalės jie taps tarptautinėmis žvaigždėmis, tačiau kartu priminė, kad dauguma Eurovizijos konkurso nugalėtojų greitai išnykdavo iš visuomenės akiračio.

Popgrupė "Olsen Brothers" savo muzikinę karjerą Danijoje pradėjo 7-me dešimtmetyje. 8-me dešimtmetyje išleidus pirmąjį albumą, jo buvo parduota daugiau kaip 100 tūkstančių kopijų. Daugiau kaip prieš 25 metus jie buvo spiegiančių danių paauglių dievaičiai.

Jorgenas ir jo brolis, 46 metų Nielsas (Nilsas), atlikę dainą pritardami gitaromis, tvirtino, kad savo užkrečiančią ir linksma daina jie siekė išaukštinti subrendusias moteris.

Švedijos sostinėje Stokholme vykusį Eurovizijos dainų konkursą stebėjo maždaug 100 milijonų klausytojų Europoje, Australijoje ir Japonijoje. Konkursas taip pat pirmą kartą buvo transliuojamas internetu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.