Eterio liūtai lavina balsus

 (1)
Renginį organizuoja Jogailos Morkūno reklamos agentūra. Kodėl per Spaudos dieną dainuos radijo ir televizijos žurnalistai? "Radijo ir televizijos dienos ne tokios populiarios kaip Spaudos, - teisinosi jis. Ir pažadėjo: Bet kitais metais scenoje pasirodys tik rašantys žiniasklaidos atstovai".

Renginį Rotušės aikštėje vainikuos bendra visų atliekama daina "Vėl gegužio žiedai". Gal todėl antras "Metaspaudozės" pavadinimas ir yra "Linkime pasveikti žiniasklaidai". Klausimas - nuo ko? "Nuo didybės manijos, kuria serga mūsų žurnalistai", - sako J.Morkūnas.

Tad nusileiskime ant žemės, kolegos, nes mums dainuos ant scenos per Spaudos dieną nusileidusios eterio žvaigždės. O kaip tai atrodys, galite pamatyti jau šiandien 20.25 val. LNK laidoje "Ką žmonės pasakys!"

"Ant senos palangės kaktusai žydės", traukė "Spaudos klubo" vedėjas Audrius Siaurusevičius ir laidos "Ką žmonės pasakys!" reporteris Linas Zareckas-Choras. Nors pastarasis ir dainuoja grupėje ŽAS, tačiau ir jam nelabai sekėsi pataikyti į natą.

Ne pačią tobuliausią klausą turintis A.Siaurusevičius studijoje gudravo: "Tegu Choras dainuoja ten, kur daugiau žodžių".

"Panoramos" vedėjas Rokas Petkevičius ir BTV žinių žurnalistė Lina Antanavičiūtė dainuos apie meilę. Pasirodo, jie susidainavo dar 1987 m., studijų laikais dirbdami "Anykščių vyno" gamykloje.

LNK "Žinių" vedėjai Gražinai Sviderskytei visai neblogai pavyko atlikti "Gyveno sau vaikinas".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Eurovizijos“ atrankose išgarsėjusi Paula savo vadybininką nustebino skirdama jam kūrinį

Sėkmingai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi ir Lietuvos komisiją kas kartą savo pasirodymais sužavėdavusi Paula gimtadienio proga itin originaliai pasveikino savo vadybininką Henriką Draugelį. 16-metė mergina su gausiu draugų būriu surengė staigmeną – uždarą vakarėlį – ir savo vadybininkui skyrė dainų popuri, kur skambėjo ne tik merginos hitas „Let U Go“, bet ir kitos jausmingos baladės.

Į Vilnių atvykstanti gitaristė L. Stern - apie šviesiaplaukę Afrikoje ir garsų vyrą

Balandžio 5 dieną sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“ koncertuos viso pasaulio kultūroms atvira gitaristė Leni Stern. Vilniečiams ji pristatys savo afrikietiškąjį trio. Belaukiant koncerto aistringa 64-erių muzikantė papasakojo, ko išmoko prestižiniame Berklio koledže, kodėl afrikiečiai ją palaikė albinose ir kaip pasidalijo šlovę su savo garsiuoju vyru, džiazo gyva legenda Mike‘u Sternu.

Maskvoje skamba gyva muzika metro keleiviams

Šimtai talentingų muzikantų iš Rusijos turi unikalią progą pristatyti savo kūrybą masėms. Nuo pirmadienio, kovo 27 dienos, Maskvos metro įgyvendinamas ypatingas projektas – stočių sienas drebina muzikos garsai.

Vasaros įkarštyje Palangoje - legendinės roko grupės „Smokie“ koncertas (4)

Legendinė britų grupė „Smokie“ vasarą sugrįžta į Lietuvą. Muzikos gerbėjų širdis jau daugiau nei prieš 40 metų pavergęs „Smokie” grupės vyrukų penketas liepos 28–ąją surengs pasirodymą Palangos koncertų salėje, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Į Lietuvą atvykstantis A. Clare'as – buvęs A. Winehouse mylimasis, atstūmęs Beyonce

Jau po mėnesio, balandžio 25-ąją, Vilniaus kongresų rūmuose koncertą surengs britų muzikos žvaigždė Alexas Clare'as. Dainininkas, visame pasaulyje išgarsėjęs hitu „Too Close“, su muzikantų grupe lietuviams pirmą sykį pristatys savo kūrybą, įamžintą jau trijuose gerai įvertintuose albumuose.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.