"Empti" ir "Biplan" grįžo iš Talino

 (1)
Praėjusį savaitgalį grupės "Empti" ir "Biplan" lankėsi Taline, kur dalyvavo "Green Stage" festivalyje.
"Salė buvo labai prašmatni ir didžiulė, tačiau susirinko nedaug žmonių, todėl mes džiaugėmės, kad grojome mažesnėje salėje ir geriausiu laiku, - pasakojo "Empti" narys Darius Janušonis. - Festivalis galima sakyti neįvyko. Buvo pilna metalistų - tokių kriokiančių, rėkiančių Via Baltica blogiukų".

Tačiau muzikantas labai džiaugėsi kelione, geru veišbučiu ir pasivaikščiojimu po naktinį Taliną. "Laiką praleidom puikiai, - teigėDarius. - Viename barų klausėmės labai geros grupės ir šokom".

"Biplan" Taline lankėsi pirmą kartą, o festivaliu ir savo grojimu liko labai patenkinti. "Festivalis buvo geras, - sakė Maksas. - Kaip ir visi festivaliai turėjo savo trūkumų, gal nebuvo tiek žmonių, kiek organizatoriai planavo, bet mums jis patiko".

"Biplan" muzikantai labai susižavėjo viešbučio restorano padavėjo. "Ji buvo tikra estė - infantili labai juokingai šnekanti blondinė, - įspūdžiais dalinosi Maksas. - Ji mums atnešė sriubos "seljankos", kuri lietuviškai vadinama šiupenine. Labai gera sriuba, viskas, ko reikia po ilgos kelionės".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (22)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (5)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (70)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (65)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.