"Empti" ir "Biplan" grįžo iš Talino

 (1)
Praėjusį savaitgalį grupės "Empti" ir "Biplan" lankėsi Taline, kur dalyvavo "Green Stage" festivalyje.
"Salė buvo labai prašmatni ir didžiulė, tačiau susirinko nedaug žmonių, todėl mes džiaugėmės, kad grojome mažesnėje salėje ir geriausiu laiku, - pasakojo "Empti" narys Darius Janušonis. - Festivalis galima sakyti neįvyko. Buvo pilna metalistų - tokių kriokiančių, rėkiančių Via Baltica blogiukų".

Tačiau muzikantas labai džiaugėsi kelione, geru veišbučiu ir pasivaikščiojimu po naktinį Taliną. "Laiką praleidom puikiai, - teigėDarius. - Viename barų klausėmės labai geros grupės ir šokom".

"Biplan" Taline lankėsi pirmą kartą, o festivaliu ir savo grojimu liko labai patenkinti. "Festivalis buvo geras, - sakė Maksas. - Kaip ir visi festivaliai turėjo savo trūkumų, gal nebuvo tiek žmonių, kiek organizatoriai planavo, bet mums jis patiko".

"Biplan" muzikantai labai susižavėjo viešbučio restorano padavėjo. "Ji buvo tikra estė - infantili labai juokingai šnekanti blondinė, - įspūdžiais dalinosi Maksas. - Ji mums atnešė sriubos "seljankos", kuri lietuviškai vadinama šiupenine. Labai gera sriuba, viskas, ko reikia po ilgos kelionės".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„G&G Sindikatas“ apie „Red Bull Soundclash“: tai buvo daugiausiai jėgų ir darbo pareikalavęs projektas

Populiarumo rekordus pasaulyje laužančios „Red Bull Soundclash“ kovos vėl bus surengtos Lietuvoje. Reginys vyks rugsėjo 8 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje. Scenoje susigrums vieni geriausi mūsų scenos atstovai – Jazzu ir Donny Montell.

Keičiasi Zucchero koncerto Vilniuje data svarbi informacija turintiems bilietus!

Dėl didžiulio papildomų koncertų skaičiaus Italijos muzikos superžvaigždės atstovai yra priversti nežymiai pakeisti atlikėjo pasirodymo Lietuvoje datą. Zucchero koncertas „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje įvyks rugsėjo 15 d.

Sausakimšai salei Palangoje koncertavusi I. Valinskienė: net pamirštu, kad man penkiasdešimt (5)

Su triumfu apkeliavusi didžiąsias Lietuvos arenas, aksominio balso dainininkė Inga Valinskienė simboliškai savo jubiliejinį turą „Žvaigždė“ baigia vasaros atostogų širdyje Palangoje. Pirmasis koncertas vyko ketvirtadienio vakarą ir sulaukė didelio poilsiautojų dėmesio.

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.