Eminemas susilaukė savo talento užtarėjų

Hip hopo žvaigždė Missy Elliot gina reperį Eminemą.
Ji mano, kad žmonės per rimtai žiūri į jo dainų tekstus ir todėl pražiopso esmę.

Nors atlikėja dalyvauja kampanijose, kurių tikslas sustabdyti žiaurų elgesį ir prievartą namuose, ji gina paskutinį Eminemo albumą “The Marshall Methers LP”.

Jame skamba tokios dainos kaip “Kill You”, kurioje jis išreiškia norą nužudyti motiną ir žmoną Kim. Šie atlikėjo kūriniai susilaukė daugybės kritikos.

“Kai tėvai tinkamai augina savo vaikus, jie žino skirtumą tarp fantazijos ir realybės, - sakė Missy Elliot. – Todėl klausydamasi žinai, ar tai vyksta iš tikrųjų, ar tai tik dėl dainos smagumo.

Čia žmogus tik repuoja, o ne ragina nužudyti savo vaiko motiną. Galbūt man taip atrodo todėl, kad aš save kontroliuoju, bet nei viena jo dainų neverčia manęs eiti ir daryti blogus darbus.” Pernai Missy Elliot bendradarbiavo su Eminemu. Jie kartu įrašė dainą “Busa Rhyme”, patekusią į antrąjį atlikėjos albumą “Da Real World”.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.

J. Šeduikytė pristato naujausią kūrinį „Bro”: skiria savo vyresniajam broliui (3)

Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Afganistanas renka savo talentą: šeimos pasmerktos dainininkės ir reperio dvikova

Aštuoniolikmetė dainininkė ir 23 metų savamokslis reperis – per Afganistano televiziją transliuojamo muzikinio talentų konkurso finalininkai. Šalyje, kur vis dar liejasi kraujas, tokios laidos itin reikalingos.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.