Eltonas Johnas turi antrininką

Seras Eltonas Johnas turi antrininką: naujajame dainininko vaizdo klipe dainai "The Road to Eldorado" jį pirmą kartą pakeitė pieštinis dubleris.
Ši daina skamba to paties pavadinimo netrukus pasirodysiančio animacinio filmo garso takelyje. "Tai nuostabi idėja, - džiaugėsi Eltonas. - Kai pamačiau savo animacinę kopiją, pamaniau, kad tai puiku, nes anksčiau dar niekada nebuvau animaciniame filme".

Dainininko vaizdo klipui tereikėjo nufilmuoti keletą scenų ir tai truko vos kelias valandas, o štai animatoriai ties pieštiniu herojumi dirbo pusantro mėnesio. Prieš tai jie studijavo Eltono Johno vaizdo klipus, kad kuo preciziškiau atkurtų jo manieras. Rezultatas patenkino visus lūkesčius: pop žvaigždė nuo šiol norėtų, kad visi jo vaizdo klipai būtų animaciniai. "Tai gana smagu, norėčiau, kad visi vaizdo klipai būtų kaip šis. Būčiau laimingas," - sakė Eltonas Johnas.

Tačiau jis įsitikinęs, kad, nelaimei, kitas jo vaizdo darbas tikrai nebus animacinis. Beje, šiuo metu pop žvaigždė kartu su šokių muzikos atlikėju Moby'u įrašinėja pastarojo kūrinio "Why Does My Heart Feel So Bad?" versiją. Ji bus išleista singlu, o už jį gautos pajamos bus skirtos Eltono Johno AIDS fondui.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.

J. Šeduikytė pristato naujausią kūrinį „Bro”: skiria savo vyresniajam broliui (3)

Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Afganistanas renka savo talentą: šeimos pasmerktos dainininkės ir reperio dvikova

Aštuoniolikmetė dainininkė ir 23 metų savamokslis reperis – per Afganistano televiziją transliuojamo muzikinio talentų konkurso finalininkai. Šalyje, kur vis dar liejasi kraujas, tokios laidos itin reikalingos.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.