Eltonas Johnas turi antrininką

Seras Eltonas Johnas turi antrininką: naujajame dainininko vaizdo klipe dainai "The Road to Eldorado" jį pirmą kartą pakeitė pieštinis dubleris.
Ši daina skamba to paties pavadinimo netrukus pasirodysiančio animacinio filmo garso takelyje. "Tai nuostabi idėja, - džiaugėsi Eltonas. - Kai pamačiau savo animacinę kopiją, pamaniau, kad tai puiku, nes anksčiau dar niekada nebuvau animaciniame filme".

Dainininko vaizdo klipui tereikėjo nufilmuoti keletą scenų ir tai truko vos kelias valandas, o štai animatoriai ties pieštiniu herojumi dirbo pusantro mėnesio. Prieš tai jie studijavo Eltono Johno vaizdo klipus, kad kuo preciziškiau atkurtų jo manieras. Rezultatas patenkino visus lūkesčius: pop žvaigždė nuo šiol norėtų, kad visi jo vaizdo klipai būtų animaciniai. "Tai gana smagu, norėčiau, kad visi vaizdo klipai būtų kaip šis. Būčiau laimingas," - sakė Eltonas Johnas.

Tačiau jis įsitikinęs, kad, nelaimei, kitas jo vaizdo darbas tikrai nebus animacinis. Beje, šiuo metu pop žvaigždė kartu su šokių muzikos atlikėju Moby'u įrašinėja pastarojo kūrinio "Why Does My Heart Feel So Bad?" versiją. Ji bus išleista singlu, o už jį gautos pajamos bus skirtos Eltono Johno AIDS fondui.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (1)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (9)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (4)

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius (7)

Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.