Diana Ross grįžta pas "The Supremes"

 (1)
Praėjus trisdešimčiai metų po to, kai 7 dešimtmečio seksualioji dievaitė Diana Ross paliko grupę "The Supremes", dainininkė paskelbė apie bendrus planus su buvusiomis grupės draugėmis.
Apsirengusi rožiniu odiniu kostiumėliu Ross antradienį atskubėjo į spaudos konferenciją, kurioje kartu su keliomis pritariančiomis vokalistėmis paskelbė apie planus surengti "The Supreme" koncertinį turą. "The Return of Love" (Meilės sugrįžimo) turas turėtų prasidėti birželio 14-ą dieną Filadelfijoje, o baigtis rugpjūčio 5-ą Las Vegase.

Nors visos grupės "The Supreme" daininkės - Diana Ross, Lynda Laurence bei Scherrie Payne - ir vėl bus kartu, tačiau tai tikrai nereiškia, kad grupė atsikuria.

"The supreme"

Tiesą pasakius, trijulė niekada kartu nekoncertavo. Laurence prisijungė prie "The Supreme" 1971-aisiais, t.y. praėjus metams po to, kai Ross pradėjo solinę karjerą, o Payne pasirodė grupėje tik 1973-aisiais. Populiarių grupių atgimimas dažnai būna labai pelningas. Pavyzdžiui, Bruce Springsteeno turas kartu su "E Street Band" pernai metais uždirbo net 61.4 mln. dolerių.

"Šis 23 koncertų turas - tai turbūt vieną gyvenime pasitaikanti galimybė," teigė Ross. "Vienintelė priežastis, dėl kurios mes tai darome, yra mūsų gerbėjai." Ross pažadėjo, kad koncertų metu bus galima išgirsti tokius "The Supreme" hitus kaip "Where Did Our Love Go", "Baby Love, Stop" bei "Back in My Arms Again".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Grupė „Arbata“ išskirtinio dizaino vinilinę plokštelę pristatys koncertiniame ture (4)

Penkiolika metų gyvuojantys roko scenos atstovai „Arbata“ melomanams paruošė jau šeštąjį savo muzikos albumą „15+-1“. Tačiau šįkart kūrinių rinkinys sugulė ne, kaip įprasta, kompaktiniame diske, o autentika kvepiančioje vinilo plokštelėje. Ši išsiskiria savo spalva. Prie balto plastiko laikmenos gamybinio proceso prisidėti panoro ir Lietuvos autorinių teisių gynimo asociacija LATGA. Agentūra apmokėjo didelę dalį realizacijos išlaidų.

Pavasario ture per Lietuvą kartu su M. Levickiu dalvaus ir jo šuo (3)

„Turėjau vieną laisvą dieną. Grįžau į Lietuvą, beveik slaptai“, - su jam būdinga ugnele akyse prisipažįsta akordeonistas Martynas Levickis. Vos pabaigęs turą Kinijoje, šį mėnesį jis jau spėjo surengti koncertus Londone, Bulgarijoje, Rumunijoje, du pasirodymus Vokietijoje… Dieną praleidęs Vilniuje Martynas vėl sės į lėktuvą. Tačiau balandžio 7-29 dienomis jis visas priklausys Lietuvos publikai.

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia (4)

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.