Diana Ross grįžta pas "The Supremes"

 (1)
Praėjus trisdešimčiai metų po to, kai 7 dešimtmečio seksualioji dievaitė Diana Ross paliko grupę "The Supremes", dainininkė paskelbė apie bendrus planus su buvusiomis grupės draugėmis.
Apsirengusi rožiniu odiniu kostiumėliu Ross antradienį atskubėjo į spaudos konferenciją, kurioje kartu su keliomis pritariančiomis vokalistėmis paskelbė apie planus surengti "The Supreme" koncertinį turą. "The Return of Love" (Meilės sugrįžimo) turas turėtų prasidėti birželio 14-ą dieną Filadelfijoje, o baigtis rugpjūčio 5-ą Las Vegase.

Nors visos grupės "The Supreme" daininkės - Diana Ross, Lynda Laurence bei Scherrie Payne - ir vėl bus kartu, tačiau tai tikrai nereiškia, kad grupė atsikuria.

"The supreme"

Tiesą pasakius, trijulė niekada kartu nekoncertavo. Laurence prisijungė prie "The Supreme" 1971-aisiais, t.y. praėjus metams po to, kai Ross pradėjo solinę karjerą, o Payne pasirodė grupėje tik 1973-aisiais. Populiarių grupių atgimimas dažnai būna labai pelningas. Pavyzdžiui, Bruce Springsteeno turas kartu su "E Street Band" pernai metais uždirbo net 61.4 mln. dolerių.

"Šis 23 koncertų turas - tai turbūt vieną gyvenime pasitaikanti galimybė," teigė Ross. "Vienintelė priežastis, dėl kurios mes tai darome, yra mūsų gerbėjai." Ross pažadėjo, kad koncertų metu bus galima išgirsti tokius "The Supreme" hitus kaip "Where Did Our Love Go", "Baby Love, Stop" bei "Back in My Arms Again".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (1)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (9)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (4)

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius (7)

Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.