Debiutuoja "Ramių bičių" albumas

Liepos 10 d. pasirodys debiutinis dueto "Ramios bitės" albumas “Pabūki su mumis”. "Ramios bitės" šį savo debiutinį albumą įvertino kaip duoklę būsimiems jo klausytojams bei tiems žmonėms, kurie muzikantus suprato, palaikė ar jiems padėjo.
"Ramių bičių" dainininkas Kamilijus prieš albumo “Pabūki su mumis” pasirodymą prisiminė vieną nuotykį, kuris vos nenutraukė dueto karjeros... Pasirodo, kitas "Ramių bičių" muzikantas Vidmantas vienu metu po koncertų buvo pamėgęs gaivintis “Lockets” saldainiukais, kurie tikrai pozityviai veikia balso stygas...

Dar vienas Vidmanto įprotis – rūkyti – taip pat neatrodė labai rizikingas. Tačiau po vieno sėkmingo koncerto jis tai sugalvojo daryti vienu metu, o patogumo dėlei dar ir įsitaisė lovoje. Visa laimė, kad vėliau pasirodęs Kamilijus užtiko beviltiškai strakaliojantį savo kolegą, maskatuojantį rankomis ir rodantį kažką už savo nugaros.

"Ramių bičių" lyderis nors ir labai stengėsi, bet nieko ten neįžiūrėjo, o gerokai pyktelėjęs ant Vidmanto už beprasmę mizansceną dar ir užvožė šiam per nugarą. Tai ir išgelbėjo “Lockets” saldainiuku lovoje paspringusį kitą dueto narį, kuris, atgavęs kalbos dovaną, bemat išdėstė savo gerokai pasikeitusį požiūrį į cigaretes ir saldainių valgymą, esant vertikalioje padėtyje.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Grupė „Arbata“ išskirtinio dizaino vinilinę plokštelę pristatys koncertiniame ture (4)

Penkiolika metų gyvuojantys roko scenos atstovai „Arbata“ melomanams paruošė jau šeštąjį savo muzikos albumą „15+-1“. Tačiau šįkart kūrinių rinkinys sugulė ne, kaip įprasta, kompaktiniame diske, o autentika kvepiančioje vinilo plokštelėje. Ši išsiskiria savo spalva. Prie balto plastiko laikmenos gamybinio proceso prisidėti panoro ir Lietuvos autorinių teisių gynimo asociacija LATGA. Agentūra apmokėjo didelę dalį realizacijos išlaidų.

Pavasario ture per Lietuvą kartu su M. Levickiu dalvaus ir jo šuo (3)

„Turėjau vieną laisvą dieną. Grįžau į Lietuvą, beveik slaptai“, - su jam būdinga ugnele akyse prisipažįsta akordeonistas Martynas Levickis. Vos pabaigęs turą Kinijoje, šį mėnesį jis jau spėjo surengti koncertus Londone, Bulgarijoje, Rumunijoje, du pasirodymus Vokietijoje… Dieną praleidęs Vilniuje Martynas vėl sės į lėktuvą. Tačiau balandžio 7-29 dienomis jis visas priklausys Lietuvos publikai.

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia (4)

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.