Debiutuoja "Ramių bičių" albumas

Liepos 10 d. pasirodys debiutinis dueto "Ramios bitės" albumas “Pabūki su mumis”. "Ramios bitės" šį savo debiutinį albumą įvertino kaip duoklę būsimiems jo klausytojams bei tiems žmonėms, kurie muzikantus suprato, palaikė ar jiems padėjo.
"Ramių bičių" dainininkas Kamilijus prieš albumo “Pabūki su mumis” pasirodymą prisiminė vieną nuotykį, kuris vos nenutraukė dueto karjeros... Pasirodo, kitas "Ramių bičių" muzikantas Vidmantas vienu metu po koncertų buvo pamėgęs gaivintis “Lockets” saldainiukais, kurie tikrai pozityviai veikia balso stygas...

Dar vienas Vidmanto įprotis – rūkyti – taip pat neatrodė labai rizikingas. Tačiau po vieno sėkmingo koncerto jis tai sugalvojo daryti vienu metu, o patogumo dėlei dar ir įsitaisė lovoje. Visa laimė, kad vėliau pasirodęs Kamilijus užtiko beviltiškai strakaliojantį savo kolegą, maskatuojantį rankomis ir rodantį kažką už savo nugaros.

"Ramių bičių" lyderis nors ir labai stengėsi, bet nieko ten neįžiūrėjo, o gerokai pyktelėjęs ant Vidmanto už beprasmę mizansceną dar ir užvožė šiam per nugarą. Tai ir išgelbėjo “Lockets” saldainiuku lovoje paspringusį kitą dueto narį, kuris, atgavęs kalbos dovaną, bemat išdėstė savo gerokai pasikeitusį požiūrį į cigaretes ir saldainių valgymą, esant vertikalioje padėtyje.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (17)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

„Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (6)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.

Gerbėjai įtūžę: J. Bieberis koncertinį turą nutraukė dėl „religinio nušvitimo“? (4)

Justinas Bieberis nuvylė savo gerbėjus: jis nutraukė savo itin sėkmingą koncertų turą „Purpose tour“. Šaltiniai, susiję su Hillsongo bažnyčia, portalui TMZ.com teigė, jog taip dainininkas pasielgė dėl atsidavimo Dievui.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.