Daininkui Princui bus suteiktas "Dešimtmečio daininiko" titulas

Už 1999-aisiais išleistą auksinį albumą "Rave Un2 The Joy Fantastic" kovo įvyksiančioje 14-oje kasmetinėje "Soul Train" muzikos apdovanojimų ceremonijoje daininkui Princui bus suteiktas "Dešimtmečio daininko" titulas.
Nors paskutinieji Princo albumai nepakartojo jo 9 dešimtmečio darbų sekmės, tačiau praeitame dešimtmetyje daininkas visgi sugebėjo išleisti 10 albumų, tokių kaip "Graffiti Bridge", "Diamonds And Pearls", "Chaos And Disorder", "Emancipation", "Crystal Ball", o 1992-siais pasirodė dažnai "Simbolio" vardu vadinamas bevardis dainininko albumas.

Ketvirtadienio naktį Montello Jordano ir "TLC" merginų vedamoje ceremonijoe "Paramount" studijoje Holivude bus paskelbti visi šių metų "Soul Train" muzikos apdovanojimų laureatai. Ir nors iki to momento visi nominantai turės dar dvi savaites laiko pasinervinti, apdovanojimų organizatoriai jau paskelbė keletą pagrindinių apdovanojimų laimėtojų. Be Princo apdovanojimus dar gaus soul daininkė Mary J. Blige ber reperis DMX.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.

J. Šeduikytė pristato naujausią kūrinį „Bro”: skiria savo vyresniajam broliui (3)

Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Afganistanas renka savo talentą: šeimos pasmerktos dainininkės ir reperio dvikova

Aštuoniolikmetė dainininkė ir 23 metų savamokslis reperis – per Afganistano televiziją transliuojamo muzikinio talentų konkurso finalininkai. Šalyje, kur vis dar liejasi kraujas, tokios laidos itin reikalingos.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.