Buvęs "Spice Girls" vadybininkas kuria pop tinklalapį vaikams

Buvęs "Spice Girls" vadybininkas Simonas Fulleris laimėjo finansinę paramą globalinio pop tinklapio vaikams projektui.
Šiuo metu dar bevardėje internetinėje svetainėje bus skelbiamos pop naujienos, interviu su atlikėjais, pateikiami įvairūs sunenyrai gerbėjams nuo 8 iki 14 metų. Ypač gausu informacijos bus apie gupes "S Club 7", "Westlife", "Steps" bei "Backstreet Boys".

Fuleris, šiuo metu tvarkantis grupių "S Club 7" bei "Eurythmics" reikalus, taps naujojo projekto vadovu-įkūrėju, o jo kolega, muzikos rinkos specialistas Robertas Doddsas bus paskirtas vyriausiuoju vadovu.

Projektą, kurį tikimasi viešai pristatyti dar šią vasarą, buvo įvertintas 30 mln dolerių. Tikimasi, kad papildomų pajamų pavyks gauti iš internetinės reklamos, prekybos pop suvenyrais, kompaktiniais diskais bei koncertų bilietais.

Interneto investicijų kompanija "Durlacher Corporation Plc." projektui jau suteikė pradinę finansinę paramą. Simono Fullerio kompanija "19 Management" dabar atstovauja keliems populiariems artistams, tačiau sėkmingiausias jo darbo etapas buvo su grupe "Spice Girls".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (5)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (35)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.