Britai nori, kad jų mobiliuose telefonuose skambėtų „Angels“

Dauguma Britanijos mobiliųjų telefonų turėtojų prisipažino, kad jie labiausiai norėtų, jog jų telefono garsinis tonas būtų Robbie Williamso populiariosios dainos “Angels” melodija.
Internetinio tinklalapio Clickmusic.co.uk atliktos 3000 respondentų apklausos rezultatų sąraše antra vieta turėjo tenkintis “Led Zeppelin” klasikinis kūrinys “Stairway To Heaven”, o trečiąją užėmė “Oasis” daina “All Around The World”.

Į dešimtuką taip pat pateko ir Madonnos “Like A Virgin”, Princo “1999”, Fatboy Slim “Right Here, Right Now” bei pagrindinis filmų apie Jamesą Bondą leitmotyvas.

“Muzikinis tonas, kurį pasirenka asmuo, yra asmeninis žmogaus sprendimas, kuris aplinkiniams gali padėti nuspręsti koks tas asmuo iš tikrųjų yra – tai lyg ženklelis,” teigė psichoterapeutė Sidney Crown, analizuodama mobiliųjų telefonų abonentų mėgstamiausių muzikos tonų pasirinkimą.

“Šiame sąraše galima ižvelgti ir keletą aiškių pasirinkimų, susijusių su pačiais telefono aparatais, tokių kaip “Hanging on the Phone” ar “Ring My Bell”, tačiau kitos dainos suteikia taip pat keletą vertingų įžvalgų. Pavyzdžiui, “Like A Virgin” greičiausiai rinkosi savimi pasitikinčios, stiprios moterys, kai tuo tarpu “Angels” turbūt labiau patiko jaunesnėms panelėms, kurių pasirinkimas nėra toks drastiškas.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Grupė „Arbata“ išskirtinio dizaino vinilinę plokštelę pristatys koncertiniame ture (4)

Penkiolika metų gyvuojantys roko scenos atstovai „Arbata“ melomanams paruošė jau šeštąjį savo muzikos albumą „15+-1“. Tačiau šįkart kūrinių rinkinys sugulė ne, kaip įprasta, kompaktiniame diske, o autentika kvepiančioje vinilo plokštelėje. Ši išsiskiria savo spalva. Prie balto plastiko laikmenos gamybinio proceso prisidėti panoro ir Lietuvos autorinių teisių gynimo asociacija LATGA. Agentūra apmokėjo didelę dalį realizacijos išlaidų.

Pavasario ture per Lietuvą kartu su M. Levickiu dalvaus ir jo šuo (3)

„Turėjau vieną laisvą dieną. Grįžau į Lietuvą, beveik slaptai“, - su jam būdinga ugnele akyse prisipažįsta akordeonistas Martynas Levickis. Vos pabaigęs turą Kinijoje, šį mėnesį jis jau spėjo surengti koncertus Londone, Bulgarijoje, Rumunijoje, du pasirodymus Vokietijoje… Dieną praleidęs Vilniuje Martynas vėl sės į lėktuvą. Tačiau balandžio 7-29 dienomis jis visas priklausys Lietuvos publikai.

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia (4)

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.