Britai nori, kad jų mobiliuose telefonuose skambėtų „Angels“

Dauguma Britanijos mobiliųjų telefonų turėtojų prisipažino, kad jie labiausiai norėtų, jog jų telefono garsinis tonas būtų Robbie Williamso populiariosios dainos “Angels” melodija.
Internetinio tinklalapio Clickmusic.co.uk atliktos 3000 respondentų apklausos rezultatų sąraše antra vieta turėjo tenkintis “Led Zeppelin” klasikinis kūrinys “Stairway To Heaven”, o trečiąją užėmė “Oasis” daina “All Around The World”.

Į dešimtuką taip pat pateko ir Madonnos “Like A Virgin”, Princo “1999”, Fatboy Slim “Right Here, Right Now” bei pagrindinis filmų apie Jamesą Bondą leitmotyvas.

“Muzikinis tonas, kurį pasirenka asmuo, yra asmeninis žmogaus sprendimas, kuris aplinkiniams gali padėti nuspręsti koks tas asmuo iš tikrųjų yra – tai lyg ženklelis,” teigė psichoterapeutė Sidney Crown, analizuodama mobiliųjų telefonų abonentų mėgstamiausių muzikos tonų pasirinkimą.

“Šiame sąraše galima ižvelgti ir keletą aiškių pasirinkimų, susijusių su pačiais telefono aparatais, tokių kaip “Hanging on the Phone” ar “Ring My Bell”, tačiau kitos dainos suteikia taip pat keletą vertingų įžvalgų. Pavyzdžiui, “Like A Virgin” greičiausiai rinkosi savimi pasitikinčios, stiprios moterys, kai tuo tarpu “Angels” turbūt labiau patiko jaunesnėms panelėms, kurių pasirinkimas nėra toks drastiškas.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (1)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (9)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (4)

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius (7)

Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.