"Bravo 99" apdovanojimuose triumfavo "Empti", "Skamp" ir A. Mamontovas

Sekmadienį Lietuvos operos ir baleto teatre Vilniuje buvo paskelbti laimėtojai 11-oje nominacijų, kuriuos rinko profesionali 40-ties narių komisija, sudaryta iš muzikinėmis temomis rašančių žurnalistų, muzikantų, kompozitorių, prodiuserių.

Grupė "Empti" buvo pripažinta geriausiu praėjusių metų debiutu bei geriausia šokių muzikos grupė. Dar viena "Bravo" statulėlė grupės nariams įteikta kaip geriausio metų albumo "Estrada" autoriams.

Grupė "Skamp" gavo apdovanojimus kaip geriausia metų ir geriausia pop grupė.

Metų atlikėjo laurai atiteko Andriui Mamontovui, antrąją statulėlę pelniusiam už dainą "Mono arba stereo".

Roko grupės kategorijoje dvi grupės surinko po lygiai balsų, todėl ir "Empy-X", ir "Requiem" buvo apdovanotos "Bravo" statulėlėmis.

Šiais metais pirmą kartą buvo renkamas Metų įvykis, kuriuo komisija paskelbė roko ir klasikos koncertą "Metamorfozės 2000".

Metų prodiuseriu paskelbtas klaipėdietis Žilvinas Liulys.

Vienintelė iš anksto žinoma nominacija buvo Skolos premija, šiemet įteikta dainininkui Vytautui Kernagiui. Scenoje jis dėkojo tėvams, šeimai, Vilniaus Brodui (Gedimino prospektui), išauginusiam jo kartos žmones, taip pat ir platėjančioms kelnėms.

Kiti muzikantai, gavę apdovanojimus, teigė esą nustebę ir savo kalbose apsiribodavo kukliu "ačiū". Antrą iš trijų kartų scenoje pasirodžiusi "Empti" vokalistė Giedrė juokavo, kad Operos ir baleto teatre vyksta "personalinis vakaras".

Andrius Mamontovas apgailestavo, kad su kiekvienu nauju apdovanojimu jam atimama galimybė gauti Skolos premiją, tačiau kartu teigė tvirtai žinąs, kur dėti dvi "Bravo" statulėles".

"Mes vienas kitam tinkame", sakė dainininkas, bučiuodamas bronzinę statulėlę, vaizduojančią gitara užsimojusį muzikantą.

Muzikinių apdovanojimų ceremoniją vedė dvi vedėjų poros - radijo bei televizijos laidų vedėjai Asta Stašaitytė ir Marijus Mikutavičius bei žurnalistė Rosseta Vingevičiūtė ir muzikologas Viktoras Gerulaitis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (26)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (6)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (36)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (46)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.