"Bravo 99" apdovanojimuose triumfavo "Empti", "Skamp" ir A. Mamontovas

Sekmadienį Lietuvos operos ir baleto teatre Vilniuje buvo paskelbti laimėtojai 11-oje nominacijų, kuriuos rinko profesionali 40-ties narių komisija, sudaryta iš muzikinėmis temomis rašančių žurnalistų, muzikantų, kompozitorių, prodiuserių.

Grupė "Empti" buvo pripažinta geriausiu praėjusių metų debiutu bei geriausia šokių muzikos grupė. Dar viena "Bravo" statulėlė grupės nariams įteikta kaip geriausio metų albumo "Estrada" autoriams.

Grupė "Skamp" gavo apdovanojimus kaip geriausia metų ir geriausia pop grupė.

Metų atlikėjo laurai atiteko Andriui Mamontovui, antrąją statulėlę pelniusiam už dainą "Mono arba stereo".

Roko grupės kategorijoje dvi grupės surinko po lygiai balsų, todėl ir "Empy-X", ir "Requiem" buvo apdovanotos "Bravo" statulėlėmis.

Šiais metais pirmą kartą buvo renkamas Metų įvykis, kuriuo komisija paskelbė roko ir klasikos koncertą "Metamorfozės 2000".

Metų prodiuseriu paskelbtas klaipėdietis Žilvinas Liulys.

Vienintelė iš anksto žinoma nominacija buvo Skolos premija, šiemet įteikta dainininkui Vytautui Kernagiui. Scenoje jis dėkojo tėvams, šeimai, Vilniaus Brodui (Gedimino prospektui), išauginusiam jo kartos žmones, taip pat ir platėjančioms kelnėms.

Kiti muzikantai, gavę apdovanojimus, teigė esą nustebę ir savo kalbose apsiribodavo kukliu "ačiū". Antrą iš trijų kartų scenoje pasirodžiusi "Empti" vokalistė Giedrė juokavo, kad Operos ir baleto teatre vyksta "personalinis vakaras".

Andrius Mamontovas apgailestavo, kad su kiekvienu nauju apdovanojimu jam atimama galimybė gauti Skolos premiją, tačiau kartu teigė tvirtai žinąs, kur dėti dvi "Bravo" statulėles".

"Mes vienas kitam tinkame", sakė dainininkas, bučiuodamas bronzinę statulėlę, vaizduojančią gitara užsimojusį muzikantą.

Muzikinių apdovanojimų ceremoniją vedė dvi vedėjų poros - radijo bei televizijos laidų vedėjai Asta Stašaitytė ir Marijus Mikutavičius bei žurnalistė Rosseta Vingevičiūtė ir muzikologas Viktoras Gerulaitis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„G&G Sindikatas“ apie „Red Bull Soundclash“: tai buvo daugiausiai jėgų ir darbo pareikalavęs projektas

Populiarumo rekordus pasaulyje laužančios „Red Bull Soundclash“ kovos vėl bus surengtos Lietuvoje. Reginys vyks rugsėjo 8 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje. Scenoje susigrums vieni geriausi mūsų scenos atstovai – Jazzu ir Donny Montell.

Keičiasi Zucchero koncerto Vilniuje data svarbi informacija turintiems bilietus!

Dėl didžiulio papildomų koncertų skaičiaus Italijos muzikos superžvaigždės atstovai yra priversti nežymiai pakeisti atlikėjo pasirodymo Lietuvoje datą. Zucchero koncertas „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje įvyks rugsėjo 15 d.

Sausakimšai salei Palangoje koncertavusi I. Valinskienė: net pamirštu, kad man penkiasdešimt (5)

Su triumfu apkeliavusi didžiąsias Lietuvos arenas, aksominio balso dainininkė Inga Valinskienė simboliškai savo jubiliejinį turą „Žvaigždė“ baigia vasaros atostogų širdyje Palangoje. Pirmasis koncertas vyko ketvirtadienio vakarą ir sulaukė didelio poilsiautojų dėmesio.

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.