"Bloodhound Gang" susidūrė su kliūtimis JAV

Singlui "Bad Touch" tapus labai populiariam, novatoriškieji rokeriai "Bloodhound Gang" tikisi, kad jų trečiasis albumas "Hooray for Boobies" taip pat bus tiesiog graibstomas.
Tačiau gitaristas Lupusas Thunderis prisipažino, kad grupė 'vos neįsirėžė į plytų sieną', kai iš "Pink Floyd" darbo "Another Brick in the wall, Part 2." pasiskolino melodiją.

"Bloodhound Gang" grupės nariai "Pink Floyd" hitą panaudojo savo dainoje "Right Turn Clyde". Tik atspausdinus 300 000 naujausiojo grupės albumo kopijų, įrašų kompanijos "Interscope Records" juridinio skyriaus darbuotojai ėmė mosuoti raudonomis vėliavėlėmis teigdami, kad "Bloodhound Gang" rizikuoja pažeisti kopijavimo teises.

"Įrašų kompanija paskambino kažkam iš "Pink Floyd" rato ir jie pareiškė 'Ne'," teigė Thunderis. "Jau buvo pagaminta 300 000 mūsų albumo kopijų, kurias reikėjo paprasčiausiai sunaikinti. Jeigu mes būtume pradėję jas platinti, būtume neišsisukę nuo baudžiamosios bylos."

Iš pradžių "Interscope Records" dar bandė perkalbėti "Pink Floyd" atsovus, tačiau galiausiai pasidavė ir sutiko sunaikinti visą "Bloodhound Gang" naujojo albumo partiją. Galima lengvai atspėti, kas nutiko vėliau.

"Po trijų dienų kažkas atėjo pas Rogerį Watersą ir pasakė, 'Paklausyk šito. Prašau, leisk mums tai panaudoti'," pasakojo Thunderis. "Jis atsakė, 'Aš manu, kad tai juokinga. Žinoma, tu tai gali naudoti, tik iš pradžių aš noriu pinigų.' Visi tiesiog verkė, kai sužinojo, kad mes jau sunaikinome tuos diskus."

Beje, tuo metu kai buvo pristabdytas albumo "Hooray for Boobies" platinimas JAV, grupė labai sėkmingai jį išleido Europoje, kur kopijavimo teisės įstatymai nėra tokie griežti. Stulbinantis albumo populiarumas Europoje vėliau sukėlė ažiotažą ir JAV.

"Jeigu tavo albumas yra labai populiarus keliose vietose, tampa daug lengviau jį platinti ir kitur," prisipažno "Bloodhound Gang" gitaristas. "Taigi galima sakyti, kad mes netgi šį tą išlošėmė, tik labai jau neįprastu būdu."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapaguose“ paaiškės, kas gaus teisę pasirodyti M.A.M.A. apdovanojimuose (1)

Kitų metų sausio 26-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Visuomet naujų talentų ieškantys šou organizatoriai jau šį savaitgalį festivalyje „Galapagai“ sužinos pirmuosius atlikėjus, kurie pelnys galimybę pasirodyti didžiausiame metų muzikos renginyje – M.A.M.A ceremonijoje.

Obuolių saloje nugriaudėjo dvi dienas ir naktis vykęs festivalis „Betsafe Radistai Village’17“ (14)

Obuolių saloje nugriaudėjo devintasis „Betsafe Radistai Village'17" festivalis. Dvi dienas ir naktis vykęs elektroninės muzikos renginys žiūrovus stebino įspūdingais garsiausių pasaulio DJ'ų ir atlikėjų pasirodymais.

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (50)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje (4)

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (3)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.