"Bloodhound Gang" susidūrė su kliūtimis JAV

Singlui "Bad Touch" tapus labai populiariam, novatoriškieji rokeriai "Bloodhound Gang" tikisi, kad jų trečiasis albumas "Hooray for Boobies" taip pat bus tiesiog graibstomas.
Tačiau gitaristas Lupusas Thunderis prisipažino, kad grupė 'vos neįsirėžė į plytų sieną', kai iš "Pink Floyd" darbo "Another Brick in the wall, Part 2." pasiskolino melodiją.

"Bloodhound Gang" grupės nariai "Pink Floyd" hitą panaudojo savo dainoje "Right Turn Clyde". Tik atspausdinus 300 000 naujausiojo grupės albumo kopijų, įrašų kompanijos "Interscope Records" juridinio skyriaus darbuotojai ėmė mosuoti raudonomis vėliavėlėmis teigdami, kad "Bloodhound Gang" rizikuoja pažeisti kopijavimo teises.

"Įrašų kompanija paskambino kažkam iš "Pink Floyd" rato ir jie pareiškė 'Ne'," teigė Thunderis. "Jau buvo pagaminta 300 000 mūsų albumo kopijų, kurias reikėjo paprasčiausiai sunaikinti. Jeigu mes būtume pradėję jas platinti, būtume neišsisukę nuo baudžiamosios bylos."

Iš pradžių "Interscope Records" dar bandė perkalbėti "Pink Floyd" atsovus, tačiau galiausiai pasidavė ir sutiko sunaikinti visą "Bloodhound Gang" naujojo albumo partiją. Galima lengvai atspėti, kas nutiko vėliau.

"Po trijų dienų kažkas atėjo pas Rogerį Watersą ir pasakė, 'Paklausyk šito. Prašau, leisk mums tai panaudoti'," pasakojo Thunderis. "Jis atsakė, 'Aš manu, kad tai juokinga. Žinoma, tu tai gali naudoti, tik iš pradžių aš noriu pinigų.' Visi tiesiog verkė, kai sužinojo, kad mes jau sunaikinome tuos diskus."

Beje, tuo metu kai buvo pristabdytas albumo "Hooray for Boobies" platinimas JAV, grupė labai sėkmingai jį išleido Europoje, kur kopijavimo teisės įstatymai nėra tokie griežti. Stulbinantis albumo populiarumas Europoje vėliau sukėlė ažiotažą ir JAV.

"Jeigu tavo albumas yra labai populiarus keliose vietose, tampa daug lengviau jį platinti ir kitur," prisipažno "Bloodhound Gang" gitaristas. "Taigi galima sakyti, kad mes netgi šį tą išlošėmė, tik labai jau neįprastu būdu."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.