"Bloodhound Gang" neišvengė cenzūros

Nors grupės "Bloodhound Gang" daina "The Bad Touch" tapo MTV kanalo hitu, tačiau ne kiekvienam patinka grupės narių triukšmingas šėlimas ekrane.
"Kiekvienoje pasaulio šalyje mūsų dainos vaizdo klipas buvo nors truputį iškarpytas," atsiduso grupės vokalistas Jimmy popas, pažymėdamas, kad JAV, Vokietijoje bei Švedijoje jų klipas neišvengė redagavimo. "Vieninteliai žmonės, kurie parodė tokį klipą, koka jis iš tikrųjų turi būti, buvo danai ... nes jie neturi jokios moralės."

"Bloodhound Gang" vaizdo klipe rodomi beždžionių kostiumais apsirengę grupės nariai, uždarantys į narvą grupelę merginų, du prancūzus gėjus jūrininkus bei liliputą.

Kai tik šis vaizdo klipas pasirodė MTV laidoje "120 minučių", Gėjų bei lesbiečių sąjungą prieš šmeižtą iš karto išreiškė nepasitenkinimą tuo, kaip vaizdo klipe grupės nariai elgėsi su gėjais. "Taip, tai yra satyra, tačiau visai nejuokinga kai yra mušami gėjai," teigė sąjungos atstovas Scottas Soeminas. "Ir man visai nesvarbu ar tai bus šautuvas, ar peilis, ar duonos kepalas, ar oro balionas."

Beje, MTV prodiuseriai turėjo šiek tiek nemalonumų ir dėl kitos grupės dainos "Touch" videoklipo.

"Peržiūrėję vaizdo klipą, pastebėjome kai kurias tikrai nemalonias scenas, kurias buvome priversti šiek tiek pakoreguoti," teigė MTV kanalo atstovas.

"Bloodhound Gang" vokalisto nuomone, MTV bei Gėjų ir lesbiečių sąjunga tiesiog nesuprato jų juokų.

"Mes tikrai draugiški visiems," aiškino Popas. " Vienoje pusėje yra žmonės, kurie įsižeidžia, o kitoje tie, kurie tame, ką mes darome, įžvelgia homofobiją. Abi šios pusės yra labai pavojingos. Tačiau tarp abiejų šių grupių yra daugybė žmonių, kurie supranta, kad mes ne rasistai ir nesergame homofobija, ir visa tai yra tik pokštas. Jeigu tas vaikinas iš Gėjų ir lesbiečių sąjungos neturi ką daugiau veikti, o tik nervinti dėl mūsų vaizdo klipo, tai man jo tikrai labai gaila."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Billboard“ tope karaliauja JAY-Z ir „Linkin Park“, o skaitmeninių įrašų sąraše nėra lygių vasaros hitui „Despacito“ (3)

Reperis Jay Z, neseniai pristatęs itin asmenišką naują studijinį darbą lakonišku pavadinimu „4:44“, antrą savaitę iš eilės neužleidžia lyderio pozicijos „Billboard 200“ perkamiausių albumų sąraše.

Ne tik „Open’er“: kur dar važiuoti klausytis muzikos Lenkijoje?

Tarp 120 tūkst. Gdynės „Open’er“ festivalio lankytojų lietuvių kalba skambėjo nuolat. Tačiau pietų kaimynė siūlo daug daugiau nei šis, Lietuvoje jau atrastas ir puikiai įvertintas festivalis. Mažiau žinoma, kad Lenkijoje vyksta didžiausias Europoje nemokamas „open-air’as“, o taip pat – antirasistinis muzikos festivalis buvusios Aušvico koncentracijos stovyklos mieste. Pateikiame DELFI gidą po Lenkijos muzikos festivalių sceną.

E. Sebrova po skyrybų su E. Dragūnu grįžta su trenksmu (49)

Galutinai santykius su Egidijumi Dragūnu nutraukusi ilgametė grupės „Sel” vokalistė Eleonora Sebrova, dar žinoma Orea slapyvardžiu, rengiasi stipriam jos solinės karjeros šuoliui.

Pasaulinė repo žvaigždė Nelly pirmą kartą koncertuos Lietuvoje (16)

Vienas populiariausių pasaulio repo, hiphopo muzikos atstovų Nelly pirmą kartą surengs šou Lietuvoje. Koncertas vyks spalio 25–ąją Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

„Galapaguose“ paaiškės, kas gaus teisę pasirodyti M.A.M.A. apdovanojimuose (1)

Kitų metų sausio 26-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Visuomet naujų talentų ieškantys šou organizatoriai jau šį savaitgalį festivalyje „Galapagai“ sužinos pirmuosius atlikėjus, kurie pelnys galimybę pasirodyti didžiausiame metų muzikos renginyje – M.A.M.A ceremonijoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.