"Bloodhound Gang" neišvengė cenzūros

Nors grupės "Bloodhound Gang" daina "The Bad Touch" tapo MTV kanalo hitu, tačiau ne kiekvienam patinka grupės narių triukšmingas šėlimas ekrane.
"Kiekvienoje pasaulio šalyje mūsų dainos vaizdo klipas buvo nors truputį iškarpytas," atsiduso grupės vokalistas Jimmy popas, pažymėdamas, kad JAV, Vokietijoje bei Švedijoje jų klipas neišvengė redagavimo. "Vieninteliai žmonės, kurie parodė tokį klipą, koka jis iš tikrųjų turi būti, buvo danai ... nes jie neturi jokios moralės."

"Bloodhound Gang" vaizdo klipe rodomi beždžionių kostiumais apsirengę grupės nariai, uždarantys į narvą grupelę merginų, du prancūzus gėjus jūrininkus bei liliputą.

Kai tik šis vaizdo klipas pasirodė MTV laidoje "120 minučių", Gėjų bei lesbiečių sąjungą prieš šmeižtą iš karto išreiškė nepasitenkinimą tuo, kaip vaizdo klipe grupės nariai elgėsi su gėjais. "Taip, tai yra satyra, tačiau visai nejuokinga kai yra mušami gėjai," teigė sąjungos atstovas Scottas Soeminas. "Ir man visai nesvarbu ar tai bus šautuvas, ar peilis, ar duonos kepalas, ar oro balionas."

Beje, MTV prodiuseriai turėjo šiek tiek nemalonumų ir dėl kitos grupės dainos "Touch" videoklipo.

"Peržiūrėję vaizdo klipą, pastebėjome kai kurias tikrai nemalonias scenas, kurias buvome priversti šiek tiek pakoreguoti," teigė MTV kanalo atstovas.

"Bloodhound Gang" vokalisto nuomone, MTV bei Gėjų ir lesbiečių sąjunga tiesiog nesuprato jų juokų.

"Mes tikrai draugiški visiems," aiškino Popas. " Vienoje pusėje yra žmonės, kurie įsižeidžia, o kitoje tie, kurie tame, ką mes darome, įžvelgia homofobiją. Abi šios pusės yra labai pavojingos. Tačiau tarp abiejų šių grupių yra daugybė žmonių, kurie supranta, kad mes ne rasistai ir nesergame homofobija, ir visa tai yra tik pokštas. Jeigu tas vaikinas iš Gėjų ir lesbiečių sąjungos neturi ką daugiau veikti, o tik nervinti dėl mūsų vaizdo klipo, tai man jo tikrai labai gaila."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Eurovizijos“ atrankose išgarsėjusi Paula savo vadybininką nustebino skirdama jam kūrinį

Sėkmingai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi ir Lietuvos komisiją kas kartą savo pasirodymais sužavėdavusi Paula gimtadienio proga itin originaliai pasveikino savo vadybininką Henriką Draugelį. 16-metė mergina su gausiu draugų būriu surengė staigmeną – uždarą vakarėlį – ir savo vadybininkui skyrė dainų popuri, kur skambėjo ne tik merginos hitas „Let U Go“, bet ir kitos jausmingos baladės.

Į Vilnių atvykstanti gitaristė L. Stern - apie šviesiaplaukę Afrikoje ir garsų vyrą

Balandžio 5 dieną sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“ koncertuos viso pasaulio kultūroms atvira gitaristė Leni Stern. Vilniečiams ji pristatys savo afrikietiškąjį trio. Belaukiant koncerto aistringa 64-erių muzikantė papasakojo, ko išmoko prestižiniame Berklio koledže, kodėl afrikiečiai ją palaikė albinose ir kaip pasidalijo šlovę su savo garsiuoju vyru, džiazo gyva legenda Mike‘u Sternu.

Maskvoje skamba gyva muzika metro keleiviams

Šimtai talentingų muzikantų iš Rusijos turi unikalią progą pristatyti savo kūrybą masėms. Nuo pirmadienio, kovo 27 dienos, Maskvos metro įgyvendinamas ypatingas projektas – stočių sienas drebina muzikos garsai.

Vasaros įkarštyje Palangoje - legendinės roko grupės „Smokie“ koncertas (4)

Legendinė britų grupė „Smokie“ vasarą sugrįžta į Lietuvą. Muzikos gerbėjų širdis jau daugiau nei prieš 40 metų pavergęs „Smokie” grupės vyrukų penketas liepos 28–ąją surengs pasirodymą Palangos koncertų salėje, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Į Lietuvą atvykstantis A. Clare'as – buvęs A. Winehouse mylimasis, atstūmęs Beyonce

Jau po mėnesio, balandžio 25-ąją, Vilniaus kongresų rūmuose koncertą surengs britų muzikos žvaigždė Alexas Clare'as. Dainininkas, visame pasaulyje išgarsėjęs hitu „Too Close“, su muzikantų grupe lietuviams pirmą sykį pristatys savo kūrybą, įamžintą jau trijuose gerai įvertintuose albumuose.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.