"Biplan" neapsieina be nuotykių

Praėjusią savaitę Maskvoje "Biplan" pristatė albumą "V jazz'e tolko devuški", o iš kelionės parsivežė gausybę įspūdžių. "Plaukiojom garlaiviu Maskvos upe, apsilankėme prie Kruvinųjų fontanų, - pasakojo Maksas. - Jie labai įspūdingi, 200 metrų aukščio, iš apačios raudonai apšviesti ir atrodo kaip kraujas. Jie labai patiko Nickui Cave'ui, kai šis lankėsi Maskvoje. Mes taip pat pasekėme jo pėdomis".
© M.Ežerskio nuotr.
Grįžtant į Lietuvą "Biplan" ištiko bėda: sprogo automobilio ratas. "Penkta valanda ryto, 300 kilometrų nuo Maskvos ir 300 - iki Latvijos, mes neturime jokių įrankių ratui pakeisti, niekas nestoja, nes bijo banditų, - įspūdžiais dalijosi grupės vokalistas. - Pamaitinome uodus ir dar dabar man "kūnas kasosi". Skaudžiausia, kad nestojo "fūromis" važiavę lietuviai. Lietuvis lietuviui padėti negali. Nors iš kitos pusės reikia pabandyti juos suprasti - pas juos gal ten milijono vertės krovinys".

Vos parvykę Lietuvon ir nespėję pailsėti, šešatadienį "Biplan" muzikantai dalyvavo lauke vykusiame koncerte. Tuo metu Lietuvoje kaip tik siautėjo vėtra ir šėlo griaustinis.

"Koncertavome audros įkarštyje, - džiūgavo Maksas. - Buvome tikri kamikadzės, grojome žaibų nutvieksti. Kiekvieną minutę galvojome, kad gali blogai baigtis - aparatūra, laidai buvo apsemti vandens. Galėjo viskas sprogti. Tačiau man tai buvo didžiulis "kaifas", vienas ekstremaliausių mūsų pasirodymų. Mes juk garsėjame kaip aferistai, mėgstantys rizikuoti. Būtent taip šeštadienį ir pasielgėme".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (25)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.