"Biplan" neapsieina be nuotykių

Praėjusią savaitę Maskvoje "Biplan" pristatė albumą "V jazz'e tolko devuški", o iš kelionės parsivežė gausybę įspūdžių. "Plaukiojom garlaiviu Maskvos upe, apsilankėme prie Kruvinųjų fontanų, - pasakojo Maksas. - Jie labai įspūdingi, 200 metrų aukščio, iš apačios raudonai apšviesti ir atrodo kaip kraujas. Jie labai patiko Nickui Cave'ui, kai šis lankėsi Maskvoje. Mes taip pat pasekėme jo pėdomis".
© M.Ežerskio nuotr.
Grįžtant į Lietuvą "Biplan" ištiko bėda: sprogo automobilio ratas. "Penkta valanda ryto, 300 kilometrų nuo Maskvos ir 300 - iki Latvijos, mes neturime jokių įrankių ratui pakeisti, niekas nestoja, nes bijo banditų, - įspūdžiais dalijosi grupės vokalistas. - Pamaitinome uodus ir dar dabar man "kūnas kasosi". Skaudžiausia, kad nestojo "fūromis" važiavę lietuviai. Lietuvis lietuviui padėti negali. Nors iš kitos pusės reikia pabandyti juos suprasti - pas juos gal ten milijono vertės krovinys".

Vos parvykę Lietuvon ir nespėję pailsėti, šešatadienį "Biplan" muzikantai dalyvavo lauke vykusiame koncerte. Tuo metu Lietuvoje kaip tik siautėjo vėtra ir šėlo griaustinis.

"Koncertavome audros įkarštyje, - džiūgavo Maksas. - Buvome tikri kamikadzės, grojome žaibų nutvieksti. Kiekvieną minutę galvojome, kad gali blogai baigtis - aparatūra, laidai buvo apsemti vandens. Galėjo viskas sprogti. Tačiau man tai buvo didžiulis "kaifas", vienas ekstremaliausių mūsų pasirodymų. Mes juk garsėjame kaip aferistai, mėgstantys rizikuoti. Būtent taip šeštadienį ir pasielgėme".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (22)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (5)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (70)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (65)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.