"B'Avarija" paplūdimyje renka naftą

"B'Avarijos" vaikinai tikino dabar kurią savo naftos verslo planą.
"Konkuruosim su "Williams" ir užsiimsim naftos kasyba Palangos paplūdimyje", - teigė dainininkai. Jie jau buvo suorganizavę dvi išvykas į Palangą ir surinko apie 137 kilogramus naftos.

Pasak "bavarų", tai ir ekolologinė akcija, nes teršiamas auksinis Lietuvos paplūdimys, bet kartu ir verslas. "Nes nafta - tai Baltijos juodasis auksas", - labai rimtais veidais įtikinėjo vaikinų kvintetas.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Atšauktas per Jonines turėjęs vykti „Boney M“ koncertas Palangoje (8)

Susirgus pagrindinei grupės „Boney M“ vokalistei Sheylai Bonnick, Palangoje per Jonines turėjęs vykti koncertas atšaukiamas. Renginys perkeliamas į rugpjūčio mėnesį. Grupės nariai tikina į Lietuvą atvyksiantys per Žolinę, rugpjūčio 15-ą. Sh. Bonnick susirgo plaučių uždegimu, todėl buvo atšauktas ir koncertas Vokietijoje, turėjęs įvykti birželio 21-ąją.

Vasaros koncertams besiruošiantis K. Kerbedis: nepasakyčiau, kad aš kažkokia kontraversiška asmenybė (10)

„Darau tai, ką jaučiu ir sakau tai, ką galvoju“ – dar prieš pradėdamas pokalbį užtikrintai ištarė „seneliu“ save pastaruoju metu pristatantis legendinis Lietuvos pop muzikos atlikėjas Kastytis Kerbedis.

Festivalis „Devilstone“ pristato koncertų programą

Alternatyviai muzikai dedikuotas festivalis „Devilstone“ baigė surinkti šiems metams planuotą skaičių atlikėjų ir skelbia visus 50 kartu su jų pasirodymo tvarkaraščiu. Devintasis „Devilstone“ tradiciškai vyks vidurvasarį, liepos 13–16 d., Anykščių Dainuvos slėnyje, rašoma pranešime spaudai.

Organizatoriai apsimelavo? Joninių šventė Piterbore atšaukta ne dėl terorizmo pavojaus, sako policija (44)

Gausiai lietuvių emigrantų apgyvendintame Jungtinės Karalystės mieste Piterbore planuota Joninių šventė neįvyks. Policija sako, kad organizatoriai per vėlai kreipėsi leidimo.

Alice Way pristato dar vieną dainą, sukurtą su Leonu Somovu: tai tamsiausia ir drąsiausia mūsų daina (1)

Alice Way, daugeliui dar žinoma kaip Muzika iš serialo „Moterys meluoja geriau”, neseniai išleidusi albumą „Roots”, parašytą su vienu garsiausių Lietuvos muzikos prodiuseriu, Leonu Somovu, pristato penktąjį ir paskutinį singlą iš jo - „Take me down”.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.