"Backstreet Boys" vaikinai taps knygelės herojais

"Backstreet Boys" vaikinai jau yra pop muzikos dievaičiai, tačiau netrukus jie taps ir superherojais.
Kaip praneša MTV, fenomenalaus populiarumo sulaukusi vaikinų grupė kartu su tokių komiksų kaip "Spiderman" ar "X-men" autoriumi Stanu Lee ruošiasi sukurti naują komiksų knygelę bei nuotykių istorijas Internete, kurios aprašys visus muzikinius ar superherojiškus grupės narių nuotykius.

"The Backstreet project" kurs Lee kartu su blondinu daininku Nicku Carteriu. "Aš džiaugiuosi galimybe dirbti kartu su Stanu Lee, be to, jau seniai norėjau sukurti panašią komiksų knygelę," - prisipažino Nickas.

Specialus komiksų leidimas, pristatysiantis gerbėjams naująjį projektą, bus pradėtas pardavinėti "Backstreet Boys" koncertuose jau nuo vasario 19 dienos, o animacinius nuotykius Internete tikimasi pristatyti dar šią vasarą. Specialaus leidimo knygelių kompiuterinę versiją taip pat bus galima surasti ir Stano Lee internetinėje svetainėje.

Šį mėnesį "Backstreet Boys" ir vėl atnaujina savo koncertinį turą "Millenium".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (5)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (35)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.