Apmėtyti "Oasis" nariai paliko sceną

 (5)
Britų roko žvaigždė Liamas Gallagheris kartu su kolegomis iš grupės "Oasis" Šveicarijoje vykusio festivalio metu paliko sceną vos įpusėjus koncertui, nes susirinkusi žiūrovų minia juos apmėtė įvairiais daiktais.
Tačiau "Paleo" festivalio Nuono mieste organizatorių nuomone, Liamas paprasčiausiai nulipo nuo scenos ir nenorėjo į ją sugrįžti. Kompanijos "Sony Music" grupės "Oasis" vardu išplatintame pranešime teigiama, kad koncertas buvo nutrauktas praėjus 30 minučių nuo jo pradžios, kai "į sceną mesti keli buteliai, skardinės bei monetos pataikė į grupės narius."

"Žiūrovams buvo pranešta, kad grupė nori sugrįžti ant scenos, tačiau su sąlyga, kad jokie daiktai nebus daugiau mėtomi į juos," rašoma pranešime. "Grupės nariai pasirodė ant scenos ir sugrojo dar kelias dainas, kai į Liamą ir būgnininką Alaną White pataikė mėtomos šiukšlės."

Pagrindinis festivalio organizatorius Danielis Rossellatas spaudos konferencijoje prisipažino, kad "Oasis" nariai pasirodė per daug "gležni" bei paneigė, jog į sceną buvo mėtomi buteliai ir monetos. "Mes nepamiršime šio vakaro. Tikiuosi, kad ir jie nepamirš," teigė jis. "Tai buvo paskutinis kartas, kai mes su jais bendradarbiavome."

"Oasis", šiuo metu koncertuojanti be dainų autoriaus ir gitaristo Noelio Gallagherio, kuris atsisakė koncertuoti su grupe ne Britanijoje, grojo pagrindinėje festivalio scenoje, o jų šou stebėjo apie 35 000 gerbėjų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (33)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (2)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (9)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.