Apmėtyti "Oasis" nariai paliko sceną

 (5)
Britų roko žvaigždė Liamas Gallagheris kartu su kolegomis iš grupės "Oasis" Šveicarijoje vykusio festivalio metu paliko sceną vos įpusėjus koncertui, nes susirinkusi žiūrovų minia juos apmėtė įvairiais daiktais.
Tačiau "Paleo" festivalio Nuono mieste organizatorių nuomone, Liamas paprasčiausiai nulipo nuo scenos ir nenorėjo į ją sugrįžti. Kompanijos "Sony Music" grupės "Oasis" vardu išplatintame pranešime teigiama, kad koncertas buvo nutrauktas praėjus 30 minučių nuo jo pradžios, kai "į sceną mesti keli buteliai, skardinės bei monetos pataikė į grupės narius."

"Žiūrovams buvo pranešta, kad grupė nori sugrįžti ant scenos, tačiau su sąlyga, kad jokie daiktai nebus daugiau mėtomi į juos," rašoma pranešime. "Grupės nariai pasirodė ant scenos ir sugrojo dar kelias dainas, kai į Liamą ir būgnininką Alaną White pataikė mėtomos šiukšlės."

Pagrindinis festivalio organizatorius Danielis Rossellatas spaudos konferencijoje prisipažino, kad "Oasis" nariai pasirodė per daug "gležni" bei paneigė, jog į sceną buvo mėtomi buteliai ir monetos. "Mes nepamiršime šio vakaro. Tikiuosi, kad ir jie nepamirš," teigė jis. "Tai buvo paskutinis kartas, kai mes su jais bendradarbiavome."

"Oasis", šiuo metu koncertuojanti be dainų autoriaus ir gitaristo Noelio Gallagherio, kuris atsisakė koncertuoti su grupe ne Britanijoje, grojo pagrindinėje festivalio scenoje, o jų šou stebėjo apie 35 000 gerbėjų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Pavasarinė „BIX“ dovana gerbėjams – su J. Arlauskaite-Jazzu įrašyta daina „Musė“

Ilgai lauktą pavasarį rokeriai „BIX“ pasitinka geromis naujienomis. Grupės trisdešimtmečiui besiruošiantys muzikantai pristato naujam gyvenimui atgimusią dainą „Musė“. Prieš 26-erius metus įrašyta grupės daina suskambo netikėtomis spalvomis. Kitaip ir būti negalėjo, juk prie legendinių muzikantų prisijungė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Naujausia E. Jennings daina „Black is the Colour“ pasiekė net ir Naująją Zelandiją (3)

Ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti, kad jų kūryba pasiekia tolimiausius pasaulio kraštus. Erica Jennings, pristačiusi naujausią savo kūrinį „Black is the Colour“, sulaukė itin palankaus įvertinimo užsienio radijo stotyse. Lyrinė daina greitai apskriejo ne tik Lietuvą, bet pasiekė net ir Meksikos, Argentinos, Airijos, Singapūro bei Naujosios Zelandijos radijo stotis, kuriose susilaukė palankaus vertinimo.

SEL atskleidžia kozirį: koncerte Klaipėdoje stovės 8 aukštų namo dydžio scena-robotas (57)

Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

Alice Way apie su Leonu Somovu įrašytą albumą: norėjau papasakoti didelę dalį savo istorijos (3)

Antradienį pasirodo debiutinis Alice Way albumas „Roots“, sukurtas kartu su garsiuoju elektroninės muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Albumą jau galima įsigyti didžiosiose elektroninėse muzikos parduotuvėse (iTunes, Tidal, Amazon Music) bei paklausyti Spotify.

Legendinė grupės „Foje” daina atgimė naujame Airijos režisieriaus filme (4)

Grupės „Foje” kūrinys „Kitoks pasaulis” tapo pagrindine Airijoje kuriamo trumpametražio filmo „Spąstai” (angl. The Trap) garso takelio daina.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.