Muzika

SEL rengs koncertą Vilniuje: pirmuosius bilietus parduos itin pigiai (32)

2017 gegužės mėn. 26 d. 12:57
Egidijus Dragūnas
Karolis Kavolėlis
Grupės SEL gerbėjai, kurie norėjo apsilankyti specialiame mėgstamos grupės koncerte Klaipėdoje, liepos 8-ąją, bet neturėję galimybių ten atsidurti, gali džiaugtis. Egidijus Dragūnas paskelbė, kad jo vadovaujama grupė surengs analogišką šou ir Vilniuje. Be to, kritikuodamas Lietuvos valdžią dėl nuolat augančių kainų, E. Dragūnas nusprendė pamaloninti gerbėjus ir pirmuosius bilietus parduoti už itin mažą kainą, rašoma pranešime spaudai.

Iš gėlių atkurtas legendinio „The Beatles“ albumo viršelis

2017 gegužės mėn. 26 d. 11:06
Birželio 1 dieną sukanka 50 metų nuo tos dienos, kai „The Beatles“ ketveriukė pristatė vieną garsiausių ir svarbiausių albumų per visą muzikos istoriją – „Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band“ (liet. Sežanto Pipiro vienišų širdžių klubo orkestras).

Įrašų leidėjai „Warner Music UK“: Radistų singlas bus išleistas birželį

2017 gegužės mėn. 26 d. 10:16
Radistai ir Beatrich
Organizatorių nuotr.
Įrašų kompanija „Warner Music UK“ paskelbė: Radistų singlas bus išleistas jau kitą penktadienį. Prieš savaitę pranešę apie sutartį su viena didžiausių muzikos pasaulio kompanijų, Radistai toliau džiugina gerbėjus. Oficialiai pranešta, kad naujas jų singlas „Good Things“ pasirodys birželio 2 d.

Atlikėjas PSY grįžta su nauju albumu „4x2=8“

2017 gegužės mėn. 25 d. 10:30
Repo sensacija iš Pietų Korėjos PSY pristato jau aštuntąjį studijinį albumą, pavadinimu „4x2=8“, ir sako nusprendęs grįžti prie šaknų – kūrėjas ir atlikėjas mano, jog atėjo metas daugiau dėmesio skirti gerbėjams gimtinėje, tačiau ir toliau darys tai, kas teikia didžiausią džiaugsmą: kvailios ir scenoje eis iš proto.

„Betsafe Radistai Village'17“ skelbia papildomą 13-os atlikėjų desantą (3)

2017 gegužės mėn. 24 d. 12:56
Radistai DJs
Organizatorių nuotr.
Liepos 21–22 dienomis Obuolių saloje vyksiančio „Betsafe Radistai Village'17“ festivalio žvaigždžių sąraše – papildomas atlikėjų desantas. Šiandien paaiškėjo, kad kartu su didžiausiais festivalio vardais Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James ir Watermät taip pat gros dar 13 žinomų elektroninės muzikos scenos atlikėjų ir DJ’ų.

Naujame M. Pundziūtės-Monique muzikiniame klipe – pagrindinis vaidmuo atiteko M. Stonkui (5)

2017 gegužės mėn. 24 d. 12:38
Monika Pundziūtė, Mantas Stonkus
Deividas Bendžius
Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique ruošia publikai vasarišką staigmeną. Nauja daina „Palauk dar” gerbėjams bus pristatyta birželio pirmosiomis dienomis. Malonia tradicija jau tampa, jog kartu su singlu klausytojai sulauks ir dainininkės muzikinio vaizdo klipo, kuriame pagrindinis vaidmuo atiteko populiariam aktoriui Mantui Stonkui.

Naują etapą pradėjusi J. Starinskaitė pristatė savo solinį darbą

2017 gegužės mėn. 24 d. 11:28
Justė Starinskaitė
Kostas Rutkauskas
Solinį etapą pradėjusi Justė Starinskaitė toliau džiugina savo klausytojus naujomis melodijomis. „Didžioji dalis mano kūrybos yra apie laimingą meilę, tačiau ši daina – visiškai priešinga“, – taip savo naująjį kūrinį „Mūsų Meilę (Mylėjau Viena)“ pristato atlikėja, daugeliui puikiai pažįstama kaip grupės „Saulės Kliošas“ vokalistė.

Legendiniai M. Sternas ir D. Wecklas koncertuos Vilniuje (1)

2017 gegužės mėn. 24 d. 11:22
Mike'as Sternas
Sandrine Lee
Lapkričio 10 dieną džiazo gerbėjai jau dabar turi apsibraukti savo kalendoriuose: tądien Vilniaus Kongresų rūmuose įvyks vienas didžiausių džiazo koncertų Lietuvoje, kurio afišose – legendiniai vardai – „Mike Stern & Dave Weckl Band“.

Po kruvino išpuolio Mančesterio arenoje, „Take that“ atidėjo suplanuotus koncertus
 (1)

2017 gegužės mėn. 23 d. 21:34
Vėlų gegužės 22-osios vakarą Mančesterio arenoje buvo įvykdytas kruvinas išpuolis. Arianos Grande koncerto metu nugriaudėjęs sprogimas nusinešė 22 gyvybes.

Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertą surengs pagrindinis „Hot Chip“ vokalistas A. Tayloras (3)

2017 gegužės mėn. 23 d. 10:18
Alexis Tayloras
Asmeninis archyvas
Vasaros koncertų kalendorius pildosi toliau. Tolyn žvelgianti muzikos agentūra „8 Days A Week“ skelbia, kad rugpjūčio 27 d. į Vilnių prisiviliojo garsų britų atlikėją ir grupės „Hot Chip“ balsą Alexį Taylorą.

Naujausiame grupės „Willie Valo“ vaizdo klipe – vaikų choras ir dinozaurai (2)

2017 gegužės mėn. 22 d. 13:33
„Willie Valo“
Asmeninio albumo nuotr.
Šiemet debiutuojantis hiphopo duetas pristato dar vieną kūrinį iš rudenį pasirodysiančio pirmojo savo albumo. Naujienų gausa ir pačios grupės muzikiniame gyvenime. Prieš savaitę didžiausias Lietuvos muzikos festivalis paskelbė Hip Hop scenos „visų žvaigždžių komandos“ sudėtį, jame savo vardą išvydo ir „Willie Valo“.

Drake'as pranoko „Billboard“ apdovanojimų rekordą, o publiką labiausiai įaudrino Cher (3)

2017 gegužės mėn. 22 d. 11:39
Hiphopo atlikėjas Drake'as per „Billboard“ 2017 metų muzikos apdovanojimų ceremoniją pranoko ankstesnį britės dainininkės Adele rekordą ir pasiekė naują – gavo iš viso 13 apdovanojimų.

Stebuklingą „Radistai Castle“ pilį Trakuose šturmuos Martinas Jensenas (2)

2017 gegužės mėn. 22 d. 11:01
Stebuklingą „Radistai Castle“ pilį Trakuose šturmuos Martinas Jensenas
Organizatorių archyvas
Radistai praneša: šiemet Trakų pilis į stebuklingą „Radistai Castle“ pavirs pirmąjį rugpjūčio penktadienį. Antrąkart istorinę šalies pilį šturmuosiantys radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius visus elektroninės muzikos gerbėjus sukvies jau rugpjūčio 4 d.

Gatvės muzikos dieną kauniečiai užbaigė pasileisdami plaukus V. Baumilos koncerte (2)

2017 gegužės mėn. 21 d. 14:54
Vaido Baumilos koncertas Kaune
Organizatorių archyvas
Šeštadienį Kaunas tiesiog pasileido plaukus – miestas ne tik šventė „Hanza dienas 2017“, bet ir minėjo „Bike Show Millennium“ 18-ąjį gimtadienį, dalyvavo „Muziejų naktyje“ bei šoko „Gatvės muzikos dienoje“.

Kauno publiką svaigino išskirtinis Patricios Kaas balsas (8)

2017 gegužės mėn. 20 d. 19:52
Patricia Kaas koncertas
DELFI / Rafael Achmedov
Prancūzų dainininkė Patricia Kaas grįžta prie to, kas jai mieliausia – gyvo bendravimo su publika. Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje prancūzų muzikos ikona pristato savo naują studijinį albumą „Patricia Kaas“.

Vilnius paskendo muzikos garsuose – svaigina tradicinė Gatvės muzikos diena (9)

2017 gegužės mėn. 20 d. 16:42
Gegužės 20-ąją Vilnių tradiciškai užliejo muzikos garsai – vyksta tradicinė Gatvės muzikos diena.

Atvirą koncertų vietą Kauno širdyje atgaivinę miestiečiai mėgavosi muzikos garsais ir pavasariška šiluma (3)

2017 gegužės mėn. 20 d. 13:21
Saulės Kliošo koncertas
Organizatorių archyvas
Penktadienį kauniečiai galėjo mėgautis vienu gražiausiu šių metų vakaru – idealus oras, purpurinis dangus, Kauno miesto gimtadienio nuotaika bei itin romantiškas „Saulės kliošo“ koncertas „Adform kiemelyje“.

Garsių žmonių lūpose – išskirtiniai ir jautrūs žodžiai brangiausiems (5)

2017 gegužės mėn. 20 d. 12:56
Švęsdami Gatvės muzikos dieną žinomi šalies atlikėjai prisijungė prie Valstybės atkūrimo šimtmečio kampanijos „Ačiū“, taip išreikšdami savo dėkingumą žmonėms, kurie juos įkvėpė ir padėjo jiems siekiant muzikinės karjeros.

Duetas „Erasure“ išleidžia 17-ąjį studijinį albumą (5)

2017 gegužės mėn. 19 d. 16:12
Duetas „Erasure“ išleidžia 17-ąjį studijinį albumą
Organizatorių archyvas
Šiandien (gegužės 19 d.) populiarus britų muzikos duetas „Erasure“ išleidžia naują albumą „World Be Gone“. Trečiadienį Niujorke (JAV) įrašų kompanija „Mute USA“ surengė specialų albumo pristatymo vakarą. Čia susirinkę gerbėjai buvo pirmieji pasaulyje, kurie išgirdo visas naujo dueto albumo dainas. Ilgai lauktą 17-ąjį studijinį grupės darbą pristatė pirmuoju singlu tapusi daina „Love You To The Sky“.

Naujausioje dainoje D. Česnulevičius papasakojo tikrą istoriją (1)

2017 gegužės mėn. 19 d. 12:54
Muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėjęs ir tūkstančių gerbėjų širdis savo nuoširdumu pavergęs atlikėjas Domas Česnulevičius ketvirtadienio vakarą pristatė savo pirmąją dainą ir jai sukurtą vaizdo klipą „Tu mano dalis“.

Pažintis su „Foals“: 10 būtinų išgirsti roko grupės dainų

2017 gegužės mėn. 19 d. 12:43
Foals
Asmeninis archyvas
Liepos 31-ąją į Vilnių atvykstanti viena svarbiausių šiandienos roko grupių britai „Foals“ per dvylikos metų karjerą sukūrė dainų-perlų, su kuriomis būtina susipažinti norint jų šou patirti pilna jėga, rašoma pranešime spaudai.

„Radistai“ žengė didelį žigsnį į užsienio rinką: pasirašė svarbų kontraktą (14)

2017 gegužės mėn. 19 d. 11:33
Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius
Asmeninis archyvas
Radistai DJs pasirašė sutartį su viena didžiausia įrašų kompanija pasaulyje „Warner Music UK“. Populiariausias Lietuvoje elektroninės muzikos DJ‘ų duetas Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius išskirtinį kontraktą pasirašė gegužės 19-ąją.

Ryškiausias „Bee Gees“ nario prisiminimas – po „Grammy“ ceremonijos nakties regėtas NSO (4)

2017 gegužės mėn. 20 d. 11:03
Vienintelis likęs grupės „Bee Gees“ narys Barry Gibbas per interviu sutiko prisiminti ryškiausius grupės karjeros momentus, garsiausias dainas ir patirtis su neatpažintais skraidančiais objektais.

Atlikėjas R. Kupstas po 11 m. pertraukos sugrįžta į Lietuvos popsceną išgirskite naują dainą! (50)

2017 gegužės mėn. 18 d. 22:58
Robertas Kupstas.
A.Solomino nuotr.
Po vienuolikos metų pertraukos atlikėjas Robertas Kupstas grįžta į sceną su vasarišku kūriniu „Nuo žiemos iki rudens“. Amerikos lietuvis, kuris išgarsėjo pirmąjame „Kelias į žvaigždes“ projekte ir Lietuvos nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose (2005, 2006 metais), sugrįžo atgal į Lietuvą ir ketina čia likti ilgam. Planuose – daugiau dainų ir koncertinių pasirodymų, rašoma pranešime spaudai.

Po metus trukusios petraukos į sceną sugrįžusi GJan gerbėjus džiugino dar negirdėtomis dainomis (7)

2017 gegužės mėn. 18 d. 21:26
Ketvirtadienio vakarą sostinės Mokytojų namų kiemelyje įsikūrusioje „Vasaros terasoje“ savo pasirodymą surengė viena ryškiausių jaunosios kartos žvaigždžių, senokai koncertais gerbėjus džiuginusi atlikėja GJan.

Dienos šviesą išvydo paskutinis grupės „Foje“ vaizdo klipas (6)

2017 gegužės mėn. 18 d. 14:11
Grupė Foje
Grupės archyvas
Trečiadienį paminėję Foje“ paskutinio koncerto 20-metį, šiandien grupės gerbėjai sulaukė malonios staigmenos. Andrius Mamontovas pasidalino paskutiniu, dar niekada neišleistu kolektyvo vaizdo klipu dainai „Paskutinis traukinys“.

Paskutinio „Foje“ koncerto atgarsiai: liudija grupės nariai ir gerbėjai

2017 gegužės mėn. 18 d. 13:54
Dvidešimt metų prabėgo nuo paskutinio „Foje“ koncerto ir grupės išsiskyrimo. Gegužės 17 dieną gerbėjai rinkosi į Vilniaus Vingio parką, kur ant sienos buvo rodomas legendinio koncerto, 1997 metais pritraukusio 60 000 žiūrovų, vaizdo įrašas.

Tauragė vasaros sezoną atidarys su M. Mikutavičiumi (8)

2017 gegužės mėn. 18 d. 13:30
Vakarėlį po atviru dangumi birželio antrą dieną rengiantis „Rūsio“ vadovas Šarūnas Paulikas neslepia besitikintis sulaukti keleto tūkstančių klubinės muzikos fanų, ir ne tik iš Tauragės – esą tokio grandiozinio elektroninės muzikos šou Tauragėje dar nebuvo. Be to, kad tauragiškius linksmins gerai žinomi didžėjai „Driule XL“ ir „G-spot“, renginio organizatorius teigė jau sukirtęs rankomis ir su „Radistais“ Jonu Nainiu ir Rolandu Mackevičiumi.

Grupės SEL gerbėjams - dvi svarbios naujienos apie šimtus tūkstančių eurų kainuosiantį grandiozinį koncertą Klaipėdoje (25)

2017 gegužės mėn. 18 d. 13:04
Bene laukiamiausias šios vasaros renginys – vienos populiariausių visų laikų Lietuvos grupių SEL koncertas pajūryje, liepos 8 dieną. Tą puikiai įrodo bilietų pardavimai į renginį. Vos paskelbus naujieną apie Egidijaus Dragūno ir jo muzikantų pasirodymą Klaipėdoje, per pirmąją savaitę buvo nupirkta pusė bilietų į renginį.

Festivalis „Roko naktys“ keliasi į Klaipėdą, pristatomi pirmieji atlikėjai (3)

2017 gegužės mėn. 18 d. 12:48
Blood Red Shoes
Grupės archyvas
Kaip jau buvo pranešta praėjusią savaitę, šiais metais laisvos ir klajokliškos dvasios festivalis „Roko naktys 2017“ paliks svetingą Zaraso ežero salą ir nuleis inkarą naujoje vietoje, kad galėtų parodyti dar kitokį, naują savo veidą. Šiandien skelbiama, kur tai vyks ir atskleidžiami pirmieji festivalio vardai.
OKT teatras

VESTUVĖS
2017 gegužės 26 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 gegužės 27 d. 19.00 val.
„Tai moko klausytis kito, jį išgirsti, leisti jam išsikalbėti, o ne vien tik traukti iš galvos savo mažmožius ir įsivaizduoti, jog tavo mintys ir idėjos pačios svarbiausios“, – pasakoja aktorė Ugnė Šiaučiūnaitė, sukūrusi pagrindinį Katios vaidmenį režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklyje „Šokis Delhi“ pagal kultinio rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę. Artimiausias spektaklis – jau šį šeštadienį, gegužės 27 dieną. Artėjant spektakliui kalbamės su pačia Ugne.
„Šokyje Delhi“ vaidinanti Ugnė Šiaučiūnaitė: „Spektaklis primins kaip reikia klausytis vieni kitų“
2017 gegužės 25 d.