Muzika

„Galapaguose“ paaiškės, kas gaus teisę pasirodyti M.A.M.A. apdovanojimuose (1)

2017 liepos mėn. 24 d. 14:00
Galapagai 2016 akimirka
Organizatorių archyvas
Kitų metų sausio 26-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Visuomet naujų talentų ieškantys šou organizatoriai jau šį savaitgalį festivalyje „Galapagai“ sužinos pirmuosius atlikėjus, kurie pelnys galimybę pasirodyti didžiausiame metų muzikos renginyje – M.A.M.A ceremonijoje.

Obuolių saloje nugriaudėjo dvi dienas ir naktis vykęs festivalis „Betsafe Radistai Village’17“ (14)

2017 liepos mėn. 23 d. 17:22
Obuolių saloje nugriaudėjo dvi dienas ir naktis vykęs festivalis „Betsafe Radistai Village’17“
Organizatorių archyvas
Obuolių saloje nugriaudėjo devintasis „Betsafe Radistai Village'17" festivalis. Dvi dienas ir naktis vykęs elektroninės muzikos renginys žiūrovus stebino įspūdingais garsiausių pasaulio DJ'ų ir atlikėjų pasirodymais.

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (50)

2017 liepos mėn. 22 d. 15:00
Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje (4)

2017 liepos mėn. 22 d. 14:48
Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje
Organizatoriai
Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (3)

2017 liepos mėn. 22 d. 09:18
Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (13)

2017 liepos mėn. 21 d. 19:45
Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

2017 liepos mėn. 21 d. 15:07
Beissoul & Einius koncertas Kaune
Organizatorių nuotr.
Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (4)

2017 liepos mėn. 21 d. 12:39
Žilvinas Žvagulis kartu su anūke Barbora
Asmeninis albumas
Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius (7)

2017 liepos mėn. 21 d. 10:50
Andrius Mamontovas
Asmeninis archyvas
Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.

„Despacito“ pripažinta dažniausiai pasaulyje transliuojamu muzikos įrašu (29)

2017 liepos mėn. 20 d. 18:19
Lengvai įsimenamas šios vasaros šokių muzikos hitas „Despacito“ ką tik tapo dažniausiai transliuojamu visų laikų muzikos įrašu. Kaip pranešė įrašų kompanija „Universal Music“, populiariausiose platformose ši daina jau paleist maždaug 4,6 mlrd. kartų.

Radistų festivalis skelbia žvaigždžių pasirodymų datas

2017 liepos mėn. 20 d. 13:09
Festivalis Radistai Village 2016
Organizatorių archyvas
Likus vos vienai dienai iki didžiausio šalyje elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village‘17“, kuriame gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daug kitų, dalyviai supažindinami su pagrindinių žvaigždžių pasirodymų datomis.

Malaizija uždraudė transliuoti „Despacito“ (12)

2017 liepos mėn. 20 d. 12:12
Despacito vaizdo klipo akimirka
Stopkadras
Malaizija uždraudė valstybiniam radijui ir televizijai transliuoti dainą „Despacito“ dėl seksualių užuominų jos tekste , tačiau pažaboti šio kūrinio rekordinio populiarumo augimą gali būti sunku.

Festivalyje „Betsafe Radistai Village‘17“ ne tik elektroninės muzikos legendos (2)

2017 liepos mėn. 19 d. 17:06
Linas Žemgulis
Linas Dambrauskas wedding photography
Likus vos dviems dienoms iki elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village‘17“ pradžios, dalyviai supažindinami su pramogomis, kuriomis nevaržomai galės mėgautis Obuolių saloje. Priešpaskutinį liepos savaitgalį šią salą drebinsiančiame festivalyje ne tik gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James ir Watermät, bet ir vyks aibė įvairių pramogų, sporto rungčių ir nutrūktgalviškų užsiėmimų.

„Čilinam“ pristatė seksualų ir vasara dvelkiantį vaizdo klipą (3)

2017 liepos mėn. 19 d. 12:02
Vaizdo klipo akimirka
Stop kadras (asmeninio archyvo)
Grupė „Čilinam“ pristato kultinio grupės „Pompa“ hito „dumblas“ savąją versiją. Geras ritmas ir stiprus tekstas – tai, ko reikia lietuviškai vasarai.

Lounge muzikos krikštatėviai „De-Phazz“ grįžta į Lietuvą: surengs koncertą pajūryje

2017 liepos mėn. 19 d. 11:48
Tikraisiais lounge muzikos krikštatėviais tituluojama grupė „De-Phazz“ surengs išskirtinį koncertą Lietuvos pajūryje. Pasaulinę šlovę pelnęs kolektyvas Palangos koncertų salėje koncertuos jau rugpjūčio 16 d. Lietuva yra oficialiai įtraukta į grupės pasaulines gastroles, kuriose klausytojams pristatomas naujausias „De-Phazz“ albumas „Prankster Bride“ ir gerai žinomos dainos.

G. Bregovičius Palangoje pristatys naujausią savo programą

2017 liepos mėn. 19 d. 11:43
Goranas Bregovičius
Organizatorių nuotr.
Rugpjūčio 18 d. Palangos koncertų salėje koncertuos vienas originaliausių Europoje kompozitorių, muzikos autorių ir atlikėjų Goranas Bregovičius. Vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengsiantis muzikantas gros kartu su savo garsiuoju „Vestuvių ir laidotuvių orkestru“. Išsiilgusiai publikai G.Bregovičius pristatys naujausią programą „Three Letters From Sarajevo“ ir atliks geriausiai žinomus savo kūrinius.

Paaiškėjo, kas diriguos Jazzu ir Donny Montell muzikinei kovai (14)

2017 liepos mėn. 19 d. 10:06
Jazzu vs Donny Montell
Tomo Adomavičiaus nuotr.
Visame pasaulyje populiarumo rekordus triuškinančios „Red Bull Soundclash“ kovos grįžta į Lietuvą – nepakartojamas muzikos reginys bus surengtas jau rugsėjo 8 d. dieną „Siemens“ arenoje Vilniuje.

A. Mamontovas apie hito „Meilės nebus per daug“ atsiradimą: svarbiausias akordas gimė per 27-ąjį gimtadienį (5)

2017 liepos mėn. 18 d. 14:48
Grupė Foje
Asmeninis albumas
Grupės „Foje“ gerbėjai jau įprato kartą per mėnesį sulaukti Andriaus Mamontovo dienoraščio, kuriame aprašoma vieno iš grupės hitų gimimo istorija. Šiandien atlikėjas nusprendė pasidalinti, kaip šį pasaulį išvydo kūrinys „Meilės nebus per daug“.

Tikėtos ir netikėtos muzikos festivalio „Granatos Live“ naujienos – skelbiami dar du pasirodymai (1)

2017 liepos mėn. 18 d. 12:11
THePETEBOX
Organizatorių nuotr.
Muzikos festivalis „Granatos Live“, kurio vartai atsivers po 17 dienų, rugpjūčio 3-iąją, skelbia dvi naujienas. Viena jų – tikėta: jau trečius metus festivalio scenoje pasirodys „Humoro klubo“ vaikinai. Tikėtina, jog ankstesniais metais sutraukdavę prie scenos ne mažiau žmonių nei „Granatos Live“ muzikos žvaigždės, humoristai ir šįkart viršys populiarumo rekordą. Antroji, netikėta ir ne mažiau svarbi naujiena ta, jog pirmą kartą festivalyje „Granatos Live“ koncertuos THePETEBOX.

Jazzu dainą dainavusi P. Paulauskaitė tapo festivalio „Slavianskij Bazar“ favorite (11)

2017 liepos mėn. 18 d. 11:10
Savaitgalį baigėsi penkias dienas trukęs populiarus XXVI-asis tarptautinis menų festivalis „Slavianskij Bazar 2017“, kuriame Lietuvai suaugusiųjų kategorijoje atstovavo X-faktoriaus žvaigždė Paulina Paulauskaitė, o vaikų kategorijoje 12-metė Alana Sport iš Vilniaus.

Grupė „Pikaso” pristato naują dainą: kartais scenoje tenka užsidėti kaukes (9)

2017 liepos mėn. 17 d. 16:28
„Pikaso”
Asmeninis albumas
Vaikinų grupė „Pikaso“ savo gerbėjams pristato savo kūrinį „Grimas“. Tai daina ne tik apie sceną. Kartu ji slepia ir kasdienio gyvenimo atspindžius. „Šis kūrinys jau seniai laukė savo eilės. Dainą laikėme savo archyvuose ir laukėme, kol pagaliau ateis tinkamas metas jai tapti singlu. Manome, kad dabar būtent tas laikas“,– sakė grupės nariai.

„What‘s Next in Music?“: ne tik mėgstantiems gerą muziką, bet ir besidomintiems šios industrijos užkulisiais (2)

2017 liepos mėn. 17 d. 10:18
What‘s Next in Music? konferencija
Organizatorių nuotr.
Rudens pradžia bus įdomi ne tik visiems, mėgstantiems gerą muziką, bet ir besidomintiems šios industrijos užkulisiais. Lietuvos muzikos verslo asociacija kviečia į rugsėjo 8-9 dienomis vyksiantį tarptautinį muzikos mainų festivalį-konferenciją „What‘s Next in Music?“, kur aktualiausiomis temomis pranešimus skaitys ir apie muzikos ateitį diskutuos daugiau nei 40 pranešėjų iš Lietuvos bei užsienio šalių.

Tris dienas trukęs „Positivus“ festivalis atsisveikino iki kitų metų

2017 liepos mėn. 16 d. 22:15
Positivus festivalis
DELFI / Adomas Pivoriūnas
Sekmadienį baigiasi tris dienas vykusi muzikos fiesta Latvijoje – festivalis „Positivus“. Jo metu daugiau kaip 20 tūkst. lankytojų džiugino britų atlikėjos Ellie Goulding, grupių „The Lumineers“, „Rea Sremmund“ bei legendinių „Pixies“ pasirodymai.

Š. Meškys melomanams siuntė linkėjimus iš Montmartro (6)

2017 liepos mėn. 16 d. 22:02
Pianistas, garso režisierius ir žurnalistas Šarūnas Meškys, nuskynęs Yano Tierseno konkurso laurus ir pelnęs geriausio atlikėjo titulą, penktadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje gerbėjams padovanojo melancholišką pasirodymą.

Latvių festivalyje „Positivus“ – tūkstantinei miniai dainuojantis lietuvis

2017 liepos mėn. 15 d. 19:32
Grupės Daddy Was A Milkman pasirodymas
DELFI / Adomas Pivoriūnas
Latvijoje vykstančiame muzikos festivalyje „Positivus“ šeštadienio popietę dainas nuo scenos traukė vienu didžiausių pastarųjų metų atradimų Lietuvos muzikos pasaulyje vadinamas „Daddy Was A Milkman“ – Ignas Pociūnas.

Grupės „Cigarettes After Sex“ lyderis: norėčiau, kad mano muziką sietų su pozityvumu (2)

2017 liepos mėn. 15 d. 14:24
Ketvirtadienį Vilniuje Pranciškonų kiemelį užpildė amerikiečių grupės „Cigarettes After Sex“ hipnotizuojanti, svajinga, švelni muzika. Grupė neretai pavadinama interneto sensacija. Įtakingos žiniasklaidos priemonės apie „Cigarettes After Sex“ atsiliepia teigiamai, žavisi Grego Gonzalezo androgenišku balsu, minimalistiniais pasirodymais. Kaip išskirtinį grupės muzikos bruožą pabrėžia atvirus, intymius, detalius, dainų tekstus.

Festivalyje „Betsafe Radistai Village‘17“ vyks išskirtiniai šou: „Mantaivienodai“ ir „Humoro klubas“!

2017 liepos mėn. 15 d. 12:26
Radistai
Organizatorių archyvas
Iki elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village‘17“ liko vos šešios dienos. Priešpaskutinį liepos savaitgalį Obuolių salą drebinsiančiame festivalyje gros didžiausi elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James ir Watermät.

Festivalyje „Positivus“ – būriai lietuvių (14)

2017 liepos mėn. 14 d. 21:32
Positivus festivalis
DELFI / Adomas Pivoriūnas
Pirmoji Latvijoje vykstančio festivalio „Positivus“ diena įsibėgėjo su trenksmu. Į Salacgryvą – miestelį, esantį 100 km nuo Rygos – sugūžėjo dešimtys tūkstančių muzikos mylėtojų.

Prancūzijos karinis orkestras parade pagrojo grupės „Daft Punk“ kūrinį (5)

2017 liepos mėn. 14 d. 17:33
Prancūzijos kariuomenės pučiamųjų orkestras penktadienį sulaužė savo tradicijas Bastilijos paėmimo dienos minėjimo kariniame parade ir vietoje tradicinių maršų užgrojo prancūzų elektroninės muzikos žvaigždžių dueto „Daft Punk“ kūrinį „Get Lucky“.

Dainą apie jausmus pristatantis Stano: ji kvepia legendiniais „Delfinų“ laikais (8)

2017 liepos mėn. 14 d. 12:25
Retai klausytojus savo solinėmis dainomis džiuginantis atlikėjas ir muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano pristato naujausią kūrinį „Kvepia meile“. Tai romantiška, grupės „Delfinai“ laikus primenanti daina, pasakoja Stano.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.