Muzika

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

2017 kovo mėn. 22 d. 13:15
Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

2017 kovo mėn. 22 d. 11:12
Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.

J. Šeduikytė pristato naujausią kūrinį „Bro”: skiria savo vyresniajam broliui (4)

2017 kovo mėn. 22 d. 10:03
Jurga Šeduikytė
Vaidas Jokubauskas
Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Afganistanas renka savo talentą: šeimos pasmerktos dainininkės ir reperio dvikova

2017 kovo mėn. 21 d. 18:21
Aštuoniolikmetė dainininkė ir 23 metų savamokslis reperis – per Afganistano televiziją transliuojamo muzikinio talentų konkurso finalininkai. Šalyje, kur vis dar liejasi kraujas, tokios laidos itin reikalingos.

Premjera: žaibiškos sėkmės sulaukusi GJan pristato dainos „Wasn’t Easy“ vaizdo klipą (38)

2017 kovo mėn. 21 d. 18:47
GJan
Alexandru Chitu
Atlikėja GJan pristato naują dainą „Wasn’t Easy“ iš būsimojo albumo, kuris pasirodys šiais metais. Dainos vaizdo klipas filmuotas netoli Bukarešto esančiuose paslaptinguose apleistuose rūmuose, kuriuose išlikęs įspūdingas interjeras, o apie jo rūsius sklando legendos.

Seksualioji rusų atlikėja V. Brežneva surengs pasirodymą Lietuvoje (38)

2017 kovo mėn. 21 d. 16:54
Vera Brežneva
Instagram
Liepos 15 –ąją Palangos koncertų salėje vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs seksualioji Rusijos ir Ukrainos dainininkė, televizijos laidų vedėja ir aktorė Vera Brežneva.

I. Kofo videodienoraštis: apie dainas, kuriamas paukščių kalba (3)

2017 kovo mėn. 22 d. 09:00
Po anšlaginės turo „Willkommen“ pradžios, visų gerbėjų džiaugsmui balandį „Lemon Joy“ surengs papildomus koncertus Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje ir Panevėžyje. Prieš šiuos koncertus grupės „Lemon Joy“ lyderis Igoris Kofas dalinasi mintimis ir prisiminimais apie dainas, kuriamas paukščių kalba, kodėl naujasis albumas vadinasi „Willkommen“ ir kada jis suprastų, jog muzika jam – nebeįdomi.

„Granatos Live” su pasaulinėmis žvaigždėmis pasirodys ir M. Mikutavičius, ir Jazzu su L. Somovu

2017 kovo mėn. 21 d. 12:13
Penktą kartą organizuojamas muzikos festivalis „Granatos Live“, rugpjūčio 4–6 d. vyksiantis Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse, skelbia pirmuosius lietuviškus atlikėjus.

„Man-go“ hitas „Svetimi“ suskambo naujai (8)

2017 kovo mėn. 21 d. 11:55
Grupė Man-go
Grupės archyvas
Grupė „Man-go“ pristato naują kultinės dainos „Svetimi“ versiją, kurią pavadino „Svetimi 2017“. Šis kūrinys, tai viena pirmųjų grupės dainų, pasirodžiusi iš karto po pirmojo singlo „Pavasariniai žiedai“.

Lietuvos muzikos žvaigždės dalinsis nemokamais patarimais, kaip pavergti gerbėjų širdis (2)

2017 kovo mėn. 21 d. 11:11
Jau balandžio 4 d. prasidėsiantis tarptautinis muzikos inkubatorius „Novus“ ne tik ieškos geriausios jaunos Baltijos šalių grupės, bet ir kvies į šešis nemokamus seminarus-susitikimus su Lietuvos muzikos žvaigždėmis, kurios dalinsis savo patirtimi, kaip sutrumpinti kelią į didžiąsias muzikos scenas ir savo kūriniais pavergti gerbėjų širdis.

A. Ivanauskas-Fara ketina ypatingai paminėti savo 60-metį: iki koncertų atsikratys 15 kg (1)

2017 kovo mėn. 21 d. 10:49
Aleksandras Ivanauskas su Rondo
Grupės archyvas
Solidų asmeninį jubiliejų Aleksandras Ivanauskas-Fara ketina atšvęsti ne tik su savo grupe, bet su visa Lietuva, todėl rengia galingą turą. Nors Aleksandrui ir „Rondo“ šalies arenos – ne naujiena, jose jau yra grota ne sykį ir ne dešimt, šis turas – rimtas iššūkis.

„Depeche Mode“ sugrįžimas: revoliucinės nuotaikos ir nacionalizmo pasmerkimas (8)

2017 kovo mėn. 21 d. 09:32
„Depeche Mode“ uždarė įrašų studijos duris ir lipa į sceną su naujausiu, jau keturioliktu, studijiniu darbu, kurį patys britų grupės nariai apibūdina kaip „itin tamsų ir atvirą“.

„Tamsta“ 12-ąjį gimtadienį paminės su būriu populiariausių atlikėjų (1)

2017 kovo mėn. 20 d. 14:16
Balandžio 7 dieną gyvos muzikos klubas „Tamsta“ žymės savo 12-ąjį gimtadienį. Šios muzikos puotos proga klubo sceną puoš kartą metuose pasirodantis „Tamsta orchestra“, akomponuosiantis populiariausiems Lietuvos atlikėjams.

Lietuvoje pirmąkart koncertuos JAV elektroninio roko grupė „Future Islands“ (1)

2017 kovo mėn. 20 d. 11:49
Grupė Future Islands
Grupės archyvas
Viena sėkmingiausių Jungtinių Amerikos Valstijų elektroninio roko grupių „Future Islands“ surengs koncertą Lietuvoje. Tai paaiškėjo šiandien paskelbus papildomus Europos gastrolių koncertus. Vienintelis grupės „Future Islands“ pasirodymas įvyks salio 26 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Pastarąjį kartą amerikiečių grupė Senajame žemyne koncertavo prieš dvejus metus.

Garbė pradėti T. Odell koncertą atiteko lietuvių grupei „The Station“

2017 kovo mėn. 18 d. 11:30
Tom Odell
Organizatorių archyvas
Garbė pradėti jau šį pirmadienį (kovo 20 d.) Vilniuje vyksiantį Tom Odell koncertą atiteko lietuviams. Atlikėjo T.Odell pasirodymą pradės sparčiai populiarėjantys lietuvaičiai „The Station“. Būtent šią grupę iš didelio mūsų šalies muzikantų sąrašo išsirinko Tom Odell atstovai.

Lietuviškus muzikinius klipus vertins ekspertai iš Švedijos ir Jungtinės Karalystės (1)

2017 kovo mėn. 17 d. 15:12
Festivalis „Kino pavasaris“ ir video agentūra „Zest“ vėl kviečia pamatyti stipriausius praėjusių metų lietuviškus muzikinius klipus kino teatruose. Į programą atrinkta 15 darbų, kuriuos vertins kino profesionalai iš Švedijos, Jungtinės Karalystės, Latvijos ir Lietuvos, o apdovanos lietuviškos muzikos portalas „Pakartot.lt“

Naujas GJan klipas filmuotas ten, kur, anot legendos, buvo žudomi žmonės: pamatykite užkulisius (4)

2017 kovo mėn. 17 d. 12:25
GJan vaizdo klipo filmavimas
Asmeninis archyvas
Antradienį (kovo 21 d.) visose interneto muzikos platformose pasirodys naujas GJan kūrinys „Wasn’t Easy“. Dainai nufilmuotas vaizdo klipas tuo pačiu metu bus patalpintas į „Youtube“. „Wasn’t Easy“ – apie santykius, kai vienas iš partnerių nesugeba arba nenori dėti pastangų, kad juos išsaugotų“, – sako GJan.

Spalį į Lietuvą atvyksta pasaulinė muzikos žvaigždė Nelly Furtado (35)

2017 kovo mėn. 17 d. 10:22
Pirma kartą Lietuvoje koncertą surengs kanadiečių dainininkė Nelly Furtado. Spalio 13 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje skambės geriausi atlikėjos hitai ir nauji kūriniai iš kovo pabaigoje pasirodysiančio albumo „The Ride“.

Duetas „Erasure“ pavasarį pradėjo su nauja daina

2017 kovo mėn. 16 d. 13:37
Erasure
Organizatorių nuotr.
„Erasure“, neseniai paskelbę apie ilgai laukto albumo išleidimą, tęsi pažadą ir pristato naują dainą. Rugpjūčio 16 d. Vilniaus Vingio parke vyksiantį britų superžvaigždės Robbie Williamso koncertą pradėsiantis duetas gerbėjams dovanoja ilgus metus lauktą naujieną – singlą „Love You To The Sky“. Ši daina pristato gegužės 19 d. pasirodysiantį „Erasure“ septynioliktąjį studijinį albumą „World Be Gone“.

D. Bluvšteinas: muzikos įrašų industrija nyksta, o ateityje turbūt visai išnyks (10)

2017 kovo mėn. 16 d. 09:46
Įrašų kompanijos panašėja į meno galerijas, kurioms artistai pateikia jau įrašytus albumus, o pati industrija nyksta. Taip LRT.lt teigia legendinis koncertų organizatorius, „Zona Records“ siela, o dabar – ir LRT OPUS balsas, Dovydas Bluvšteinas. „Neigiamas aspektas yra tas, kad klausytojus užplūsta labai daug įvairios, dažnai gana prastos muzikos. Tame sraute yra pakankamai sunku susigaudyti, nes be industrijos tarpininkų nevyksta išankstinė selekcija. Krito muzikos įrašų kokybė, nes atpigusios technologijos nesunkiai leidžia pasiekti minimalius standartus. Garso įrašymo menas, deja, nyksta“, – teigia jis.

Skandalingasis „Ten Walls“ Vilniuje pradėjo pasaulinį turą (22)

2017 kovo mėn. 16 d. 00:31
Kovo 15 d. menų fabrike „Loftas“ pasaulinę šlovę pelnęs lietuvių elektroninės muzikos atlikėjas Marijus Adomaitis, scenoje žinomas „Ten Walls“ slapyvardžiu, pristatė ilgai lauktą debiutinį albumą „Queen“.

Pokyčiams pasiryžę „Kings of Leon“: norėjome išlipti iš savo komforto zonos

2017 kovo mėn. 15 d. 13:11
Kings Of Leon
Organizatorių nuotr.
Birželio 27 dieną pirmą kartą Lietuvoje, „Siemens“ arenoje koncertuosiantys „Kings of Leon“ pristatys septintąjį albumą „WALLS“. Šis albumas tapo pirmuoju grupės istorijoje, užkopusiu į prestižinio JAV žurnalo „Billboard“ sudaromą topą.

Festivalis „Galapagai 2017“ atskleidžia vieną pagrindinių žvaigždžių ir kitus atlikėjus

2017 kovo mėn. 15 d. 11:37
Charlie XCX
Grupės archyvas
Pirmieji atlikėjų vardai, oficialiai paskelbti muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai 2017“ programoje, leidžia pajusti, kad praėjusiais metais labai teisingą kursą pasiėmęs festivalis laikosi tos pačios krypties. Liepos 28-29 d. Zarasuose, ežero saloje bus daug geros elektronikos, reivo ir repo, įkvepiančių „frykų“, nepagaunamų didžėjų, pasaulinio garso vardų.

A. Mamontovas apie hito „Saulės miestas“ gimimą: tai buvo užsakyta daina, skirta atrakcionų parkui (6)

2017 kovo mėn. 14 d. 15:02
Artėjant Andriaus Mamontovo 50-mečio koncertui, atlikėjas nusprendė gerbėjams rašyti dienoraštį. Kartą per mėnesį A. Mamontovas papasakos, kaip ir kur gimė didžiausi jo ir grupės "Fojė" hitai. Pirmiausia jis atskleidė dainos "Saulės miestas" atsiradimo istoriją.

Prieš 35 metus dingęs neįkainojamas Stradivarijaus smuikas vėl virpins klausytojų širdis (2)

2017 kovo mėn. 14 d. 12:33
Prieš 35 metų pavogtas Stradivarijaus smuikas vėl po ilgos pertraukos grįžta į didžiąją sceną ir melomanų širdis. Nors instrumentas buvo atgautas dar 2015 metais, iki dabar jo stygų strykas nelietė.

„Pinup girls“ premjera: naujas kūrinys ir pikantiški vaizdai iš fotosesijos užkulisių (7)

2017 kovo mėn. 14 d. 11:58
Pinup Girls
Stopkadras
„Pinup girls“ ir toliau stebina savo gerbėjus. Šį rytą merginos pristato pavasariu alsuojantį kūrinį „Kur tu?“, kurį iliustravo itin pikantiškais vaizdais iš naujausios fotosesijos.

Ryškiausia britų grupė „Foals“ atvyksta į Lietuvą – vasarą drebins Kalnų parką (2)

2017 kovo mėn. 13 d. 13:25
Foals
Asmeninis archyvas
Patvirtinta, kad liepos 31 d. Vilniaus Kalnų parke įvyks išskirtinis muzikos įvykis ir A lygio koncertas po atviru dangumi. Čia istorinį pasirodymą Baltijos šalyse surengs indie roko grupė „Foals“.

„Lemon Joy“ koncertų turą pratęs balandį (1)

2017 kovo mėn. 13 d. 11:38
„Tai turėjo būti paskutinis turo koncertas, bet jūsų dėka turas dar tik įpusėjo“, – taip po savaitgalio koncerto Šiauliuose gerbėjams dėkojo grupės „Lemon Joy“ muzikantai. Vasario 15 dieną Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ turą „Willkommen“ pradėjusi grupė „Lemon Joy“ jau sugrojo penkis anšlaginius koncertus – keturis, kurie buvo numatyti pradiniame šio turo kalendoriuje, ir vieną papildomą Kaune.

Šeštadienio naktį J. Didžiulis kaitino kauniečių kraują (2)

2017 kovo mėn. 12 d. 11:07
Jurgis Didžiulis, ką tik grįžęs po atostogų gimtojoje Kolumbijoje, surengė savo pasirodymą kauniečiams. Koncertas įvyko buvusiose Ryšių muziejaus patalpose, kurios po renovacijos prikeltos naujam gyvenimui ir nuo šiol tapo miestiečių naktinių linksmybių, bei kultūros renginių vieta. Čia įsikūrė „Agentūra“.

V. Šiškauskas ir „Vyšnios“ pristato bendrą kūrinį (8)

2017 kovo mėn. 10 d. 13:07
Vyšnios ir Vytautas Šiškauskas
Grupės archyvas
Vienas garsiausių Lietuvos estrados dainininkų Vytautas Šiškauskas ir merginų grupė „Vyšnios“ (Aistė Karanauskytė, Sandra Navickaitė ir Agnė Jarmalavičiūtė) Kovo 11-osios išvakarėse savo gerbėjams pristato bendrą kūrinį „Tu man esi“. Tai jau antras bendras merginų ir scenos veterano darbas. Kūrinys yra iš naujausiojo V. Šiškausko albumo, tačiau drauge sukurti naują jo versiją merginų grupė ir scenos legenda nusprendė ilgai nesvarstę, mat jau kurį laiką vieni kitus puikiai pažįsta ir gerai sutaria. „Tai patriotiškas kūrinys, todėl jį pristatyti Kovo 11-ąją – puiki proga“, - įsitikinusios „Vyšnios“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.