Poeto, vertėjo, organizacinio komiteto nario Mariaus Buroko teigimu, tai galimybė pamatyti Lietuvos vietą pasaulyje ir pasaulio indėlį į Lietuvos raidą per šimtą modernios valstybės metų.

„Labai norėjosi paskleisti atvirumo žinią. Kitų metų tema, tai galimybė apmąstyti, kaip pasikeitė Lietuva per šimtmetį. Po šių metų mugės matome, kad liko daugybė neiškalbėtų temų, be to, bus dalykų, kurie aktualizuosis konkrečiai 2018 m.

Gal tai bus puiki proga išrinkti Lietuvai aktualiausių tekstų ir autorių korpusą, kurie padės pajausti kaip keitėmės, kuo gyvenome, kokie autoriai, asmenybės ir tekstai labiausiai paveikė Lietuvą per visą šimtą metų“, – pristatydamas kitų mugės temą sakė M. Burokas.

Jei šiais metais mugės organizatoriai kvietė žvilgsnį kreipti į Lietuvą, tai ateinanti mugė bus skirta pamatyti, kiek per spausdintą tekstą, žodį ir kalbą mumyse yra pasaulio.

Šių metų knygų mugės akimirkos:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)