"Žvaigždžių karų" autorius - pirmasis pagal uždarbį

Pernai G. Lucasas susižėrė 400 mln. dolerių. Jo filmas "Žvaigždžių karai. Pirmasis epizodas: Pavojaus šešėlis" atnešė daugiau kaip 430 mln. dolerių. Tai antras pagal pajamas filmas pasaulyje po "Titaniko".

G. Lucasas žymiai aplenkė Oprah Winfrey (Oprą Vinfri), kuri iš savo pokalbių laidos ir kitų darbų uždirbo 150 mln. dolerių. Be to, šis kino režisierius daugiau kaip du kartus aplenkė ankstesniųjų metų pirmąjį numerį Jerry Seinfeldą (Džerį Seinfeldą). 1998-aisiais, paskutiniaisiais populiaraus televizijos serialo "Seinfeldas" gyvavimo metais, šis komikas uždirbo 267 mln. dolerių. Šiemet jis visai nepateko į sąrašą, sakoma žurnalo "Forbes" kovo 20-osios numeryje.

Drabužių modeliuotojas Giorgio Armani (Džordžijus Armanis) buvo trečias, uždirbęs 135 mln. dolerių. Ketvirtas - televizijos prodiuseris Davidas Kelley (Deividas Kelis), uždirbęs 118 mln. dolerių. Jis sukūrė televizijos "Fox" rodomą serialą "Eli Makbyl" (Ally McBeal) ir ABC "Praktiką" (The Practice). Aktorius Tomas Hanksas (Tomas Henksas), pernai vaidinęs "The Green Mile", buvo penktas, uždirbęs 71,5 mln. dolerių.

Toliau pirmajame dešimtuke eilės tvarka išsidėsto rašytojai Tomas Clancy (Tomas Klensis) (66 mln. dolerių) ir Stephenas Kingas (Stivenas Kingas) (65 mln. dolerių); grupė "Backstreet Boys" (60 mln. dolerių); režisierius-prodiuseris Stevenas Spielbergas (Stivenas Spylbergas) (60 mln. dolerių); aktorius Bruce Willisas (Briusas Vilisas) (54,5 mln. dolerių).

Tarp kitų į sąrašą patekusių įžymybių yra golfo žaidėjas Tigeris Woodsas (Taigeris Vudsas) (17-as, 47 mln. dolerių) ir lenktynininkas Dale Earnhardtas (Deilas Ernhartas) (39-as, 26,5 mln. dolerių); "Harry Potter (Hario Poterio)" autorius J. K. Rowlingas (Roulingas) (24-as, 40 mln. dolerių), taip pat konservatyvus pokalbių laidos vedėjas Rushas Limbaugh (Rašas Limbau) (43-as, 22 mln. dolerių).

"Forbes" skaičiavimai remiasi skaičiais, surinktais per pokalbius su advokatais, vadybininkais, agentais, vadovais ir pramogų industrijos atstovais. Pagal šią sistemą apskaičiuojamos bendros pajamos iki mokesčių sumokėjimo, kai jos yra uždirbamos, o ne kai išmokamos garsenybėms.

Šis verslo žurnalas paskelbė sąrašą kartu su "Forbes" įžymybių šimtuku. Pastarajame vietos paskirstomos, atsižvelgiant į pajamas ir figūravimą žiniasklaidoje - kiek dažnai kuris nors asmuo matomas per internetą, ant žurnalų viršelių, per televiziją ir radiją bei laikraščiuose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (4)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.

Internete paviešintą „Zero III” garso takelį papildė ryškiausi aktorių dialogai

Puikių atsiliepimų sulaukęs filmo „Zero III” garso takelis – jau internete, pasiekiamas kiekvienam melomanui. „Spotify” platformoje paviešintame garso takelyje kartu su 13 filmo muzikinių kūrinių pristatyti ir išskirtiniai „Zero III” dialogai, kurių intarpai leis lengviau susieti muziką su filmo scenomis.

Po legendinio „Žvaigždžių karų“ herojaus Čiubakos kauke slėpėsi ne vienas aktorius: pamatyk tikruosius jų veidus! (7)

Nors gerbėjai nė viename „Star Wars“ (Žvaigždžių karų) filme nematė aktoriaus, įkūnijusio plaukuotą Čiubakos personažą, veido, visi iki vieno tiksliai žino, kas yra Peteris Mayhew. Tiems, kurie nežino, kas šis vyras, pakanka tiek informacijos – tai beveik 2 metrų ir 20 centimetrų britų aktorius, Čiubaką vaidinęs originalioje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje ir dalyje „Sitų kerštas“. Juostoje „Jėga bunda“ jis taip pat atliko jam gerai pažįstamą vaidmenį, tačiau įdomu tai, kad šį kartą jis buvo ne vienintelis. Atsirado naujas aktorius, kuris taip pat įkūnijo Čiubaką, skelbia slashfilm.com.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.