"Žvaigždžių karų" autorius - pirmasis pagal uždarbį

Pernai G. Lucasas susižėrė 400 mln. dolerių. Jo filmas "Žvaigždžių karai. Pirmasis epizodas: Pavojaus šešėlis" atnešė daugiau kaip 430 mln. dolerių. Tai antras pagal pajamas filmas pasaulyje po "Titaniko".

G. Lucasas žymiai aplenkė Oprah Winfrey (Oprą Vinfri), kuri iš savo pokalbių laidos ir kitų darbų uždirbo 150 mln. dolerių. Be to, šis kino režisierius daugiau kaip du kartus aplenkė ankstesniųjų metų pirmąjį numerį Jerry Seinfeldą (Džerį Seinfeldą). 1998-aisiais, paskutiniaisiais populiaraus televizijos serialo "Seinfeldas" gyvavimo metais, šis komikas uždirbo 267 mln. dolerių. Šiemet jis visai nepateko į sąrašą, sakoma žurnalo "Forbes" kovo 20-osios numeryje.

Drabužių modeliuotojas Giorgio Armani (Džordžijus Armanis) buvo trečias, uždirbęs 135 mln. dolerių. Ketvirtas - televizijos prodiuseris Davidas Kelley (Deividas Kelis), uždirbęs 118 mln. dolerių. Jis sukūrė televizijos "Fox" rodomą serialą "Eli Makbyl" (Ally McBeal) ir ABC "Praktiką" (The Practice). Aktorius Tomas Hanksas (Tomas Henksas), pernai vaidinęs "The Green Mile", buvo penktas, uždirbęs 71,5 mln. dolerių.

Toliau pirmajame dešimtuke eilės tvarka išsidėsto rašytojai Tomas Clancy (Tomas Klensis) (66 mln. dolerių) ir Stephenas Kingas (Stivenas Kingas) (65 mln. dolerių); grupė "Backstreet Boys" (60 mln. dolerių); režisierius-prodiuseris Stevenas Spielbergas (Stivenas Spylbergas) (60 mln. dolerių); aktorius Bruce Willisas (Briusas Vilisas) (54,5 mln. dolerių).

Tarp kitų į sąrašą patekusių įžymybių yra golfo žaidėjas Tigeris Woodsas (Taigeris Vudsas) (17-as, 47 mln. dolerių) ir lenktynininkas Dale Earnhardtas (Deilas Ernhartas) (39-as, 26,5 mln. dolerių); "Harry Potter (Hario Poterio)" autorius J. K. Rowlingas (Roulingas) (24-as, 40 mln. dolerių), taip pat konservatyvus pokalbių laidos vedėjas Rushas Limbaugh (Rašas Limbau) (43-as, 22 mln. dolerių).

"Forbes" skaičiavimai remiasi skaičiais, surinktais per pokalbius su advokatais, vadybininkais, agentais, vadovais ir pramogų industrijos atstovais. Pagal šią sistemą apskaičiuojamos bendros pajamos iki mokesčių sumokėjimo, kai jos yra uždirbamos, o ne kai išmokamos garsenybėms.

Šis verslo žurnalas paskelbė sąrašą kartu su "Forbes" įžymybių šimtuku. Pastarajame vietos paskirstomos, atsižvelgiant į pajamas ir figūravimą žiniasklaidoje - kiek dažnai kuris nors asmuo matomas per internetą, ant žurnalų viršelių, per televiziją ir radiją bei laikraščiuose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.