Žlugo planai nufilmuoti kino juostą kosmose

Dėl nepakankamo finansavimo žlugo projektas rusų kino aktorių pasiųsti į “Mir” kosminę stotį ir joje nufilmuoti dalį kino juostos “The Final Journey” (Paskutinė kelionė).
Bendro Rusijos ir Britanijos projekto komanda tikėjosi, kad 52-iejų metų aktoriui Vladimirui Steklovui kartu su kosmonautais Sergejumi Zaletinu bei Aleksandru Kaleri kitą mėnesį pasiseks nuskristi į kosminę stotį.

Filmo prodiuseris britas John Daly bei rusų režisierius Jurijus Kara teigia, kad Rusijos oro ir kosminės erdvės agentūrai jau buvo sumokėtas pradinis įnašas už kelionę, tačiau agentūros atstovai tai paneigė, teigdami, kad jie negavo pinigų net ir už specialų aktoriaus ruošimą skrydžiui.

“Vladimiras Steklovas neskris į “Mir” kosminę stotį, nes nebuvo laikomasi tam tikrų kontrakto sąlygų,” pranešė agentūros atstovas Konstantinas Kreidenko.

Tuo tarpu kosmonautai Zaletinas ir Kreidenko, kurie stotyje praleis 45 paras, planuoja kartu pasiimti ir kamerą ir filmo kūrėjams pateikti nors tam tikrą filmuotą medžiagą apie gyvenimą kosmose.

Kino juostoje “The Final Journey” bus pasakojama apie kosmonautą, atsisakantį palikti “Mir” kosminę stotį ir norintį skrieti apie Žemę iki pat gyvenimo pabaigos. Galbūt vienintelė galimybė įkalbėti jį grįžti namo yra į stotį nuskraidinama moteris.

Beje, Rusijos Vyriausybė jau buvo suplanavusi dėl milžiniškų “Mir” išlaikymo įkainių jos atsisakyti, tačiau vasario mėnesį konsorciumas “MirGroup” už 20 mln. dolerių išsinuomavo komercines tieses į kosminę stotį, kurioje kosmonautai nedirbo jau nuo rugpjūčio mėnesio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.