Žlugo planai nufilmuoti kino juostą kosmose

Dėl nepakankamo finansavimo žlugo projektas rusų kino aktorių pasiųsti į “Mir” kosminę stotį ir joje nufilmuoti dalį kino juostos “The Final Journey” (Paskutinė kelionė).
Bendro Rusijos ir Britanijos projekto komanda tikėjosi, kad 52-iejų metų aktoriui Vladimirui Steklovui kartu su kosmonautais Sergejumi Zaletinu bei Aleksandru Kaleri kitą mėnesį pasiseks nuskristi į kosminę stotį.

Filmo prodiuseris britas John Daly bei rusų režisierius Jurijus Kara teigia, kad Rusijos oro ir kosminės erdvės agentūrai jau buvo sumokėtas pradinis įnašas už kelionę, tačiau agentūros atstovai tai paneigė, teigdami, kad jie negavo pinigų net ir už specialų aktoriaus ruošimą skrydžiui.

“Vladimiras Steklovas neskris į “Mir” kosminę stotį, nes nebuvo laikomasi tam tikrų kontrakto sąlygų,” pranešė agentūros atstovas Konstantinas Kreidenko.

Tuo tarpu kosmonautai Zaletinas ir Kreidenko, kurie stotyje praleis 45 paras, planuoja kartu pasiimti ir kamerą ir filmo kūrėjams pateikti nors tam tikrą filmuotą medžiagą apie gyvenimą kosmose.

Kino juostoje “The Final Journey” bus pasakojama apie kosmonautą, atsisakantį palikti “Mir” kosminę stotį ir norintį skrieti apie Žemę iki pat gyvenimo pabaigos. Galbūt vienintelė galimybė įkalbėti jį grįžti namo yra į stotį nuskraidinama moteris.

Beje, Rusijos Vyriausybė jau buvo suplanavusi dėl milžiniškų “Mir” išlaikymo įkainių jos atsisakyti, tačiau vasario mėnesį konsorciumas “MirGroup” už 20 mln. dolerių išsinuomavo komercines tieses į kosminę stotį, kurioje kosmonautai nedirbo jau nuo rugpjūčio mėnesio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (4)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.

Internete paviešintą „Zero III” garso takelį papildė ryškiausi aktorių dialogai

Puikių atsiliepimų sulaukęs filmo „Zero III” garso takelis – jau internete, pasiekiamas kiekvienam melomanui. „Spotify” platformoje paviešintame garso takelyje kartu su 13 filmo muzikinių kūrinių pristatyti ir išskirtiniai „Zero III” dialogai, kurių intarpai leis lengviau susieti muziką su filmo scenomis.

Po legendinio „Žvaigždžių karų“ herojaus Čiubakos kauke slėpėsi ne vienas aktorius: pamatyk tikruosius jų veidus! (7)

Nors gerbėjai nė viename „Star Wars“ (Žvaigždžių karų) filme nematė aktoriaus, įkūnijusio plaukuotą Čiubakos personažą, veido, visi iki vieno tiksliai žino, kas yra Peteris Mayhew. Tiems, kurie nežino, kas šis vyras, pakanka tiek informacijos – tai beveik 2 metrų ir 20 centimetrų britų aktorius, Čiubaką vaidinęs originalioje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje ir dalyje „Sitų kerštas“. Juostoje „Jėga bunda“ jis taip pat atliko jam gerai pažįstamą vaidmenį, tačiau įdomu tai, kad šį kartą jis buvo ne vienintelis. Atsirado naujas aktorius, kuris taip pat įkūnijo Čiubaką, skelbia slashfilm.com.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.