Vis dar neaišku, ar Duchovny grįš į "X failus"

Televizijos kompanija "Fox" pagaliau išsprendė klausimą, ar "X failai" bus rodomi dar vieną sezoną, paskutinę minutę pasirašydama sutartį su serialo autoriumi Chrisu Carteriu. Tačiau antradienį buvo vis dar neaišku, ar Davidas Duchovny sutiks aštuntą sezoną vaidinti FTB agentą Foxą Mulderį.
"Naujas kontraktas mane susiejo su šou dar vienam sezonui," teigė Carteris. "Aš pasiruošęs tai daryti nepriklausomai nuo to, ar Duchovny vaidins, ar ne."

Populiaraus serialo autorius prisipažino, kad aktoriui atsisakius vaidinti dar vieną sezoną, į scenarijų būtų galima nesunkiai įtraukti paslaptingą agento Mulderio dingimą, tačiau Carteris visgi norėtų, kad to daryti netektų.

Gillian Anderson, viena iš pagrindinių veikėjų seriale apie antgamtines jėgas ir ateivius, jau anksčiau sutiko filmuotis dar vieną sezoną. Derybas dėl kontrakto su Duchovny neseniai apsunkino byla, kurią aktorius iškėlė kompanijai "20th Century Fox Film Corp.".

Byloje aktorius teigia, kad kompanija "Fox" pasirašė lengvatines sutartis su dukterinėmis savo kompanijomis dėl serialo transliavimo taip atsisakydama pelningesnių kontraktų ir sumažindama aktoriui turėjusią atiteki dalį nuo bendro serialo pelno.

"Aš be jokių abejonių galėčiau vaidinti seriale dar vieną sezoną, tačiau aš nežinau, ar tai atsitiks," balandžio mėnesį teigė Duchovny.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.