Verda aistros dėl Kanų festivalio

Nemažai aistrų sukėlė JAV apatinio trikotažo parduotuvių tinklo “Victoria’s Secret” (Viktorijos paslaptis) ketinimai gegužės mėnesį Kanuose įvyksiančio filmų festivalio metu Palm Beache surengti moteriško apatinio trikotažo šou, kurio vedėjais būtų aktorė Elizabeth Taylor ir daininkas Eltonas Johnas.
Šis pristatymas būtų tik maža dalis projekto “Kinas prieš AIDS” , kurį organizuoja AmFAR (Amerikos AIDS tyrimų fondas), o finasuoja “Miramax”.

Nepaisant šios akcijos kilnių tikslų, filmų festivalio organizatoriai vis dėlto būtų linkę, kad “Viktorija savo paslaptis pasidalintų su kuo nors kitu ir kaip galima toliau nuo Kanų”. Anksčiau Kanų kino festivalio metu numatyti “Kinas prieš AIDS” renginiai paprastai vykdavo nuo Kanų nutolusio nedidelio miestelio restorane “Moulin de Mougins”, todėl ketinimas šiais metais madų šou perkelti į Palm Beachą, kuris yra šalia Kanų, sukėlė festivalio vadovų nepasitenkinimą.

Iki šiol kiekvienais metais ir festivalio organizatoriai, ir dalyviai susidurdavo su grėsmingai didėjančia verslininkų armija, kurie tiesiog trokšdavo pasipelnyti iš šio reginio, tačiau Palm Byche numatomas apatinio trikotažo šou, kuris jau reklamuojamas JAV televizijos kanaluose ir internete, privertė festivalio vadovus imtis veiksmų.

Pirmadienį pagrindiniai kino šventės organizatoriai Pierre Viotas ir Gilles Jacobas susitiko su Kanų meru norėdami išsiaškinti ar įmanoma laikinai apriboti kompanijų, nesusijusių su kino industrija, veiklą festivalio metu arba ją perkelti toliau nuo Kanų.

“Mes nesame policija ir nesistengiame nieko uždrausti, tačiau žmonės paprasčiausiai nori panaudoti festivalį savo asmeniniams komercinimas tikslams, kurie neturi nieko bendro su kinu,” teigė festivalio atstovas spaudai.

Tuo tarpu “Kinas prieš AIDS” atstovas pareiškė: “Mes kalbėjomės su festivalio organizatoriais ir jie atrodė pakankamai abejingi mūsų renginiui, neišreiškė jokios kritikos. Todėl dabartinis jų nepasitenikinimas atrodo tikrai keistai.”

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Kas šiandien naujo „Virtuvėje“? (1)

Ištikimų serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį. Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje, rašoma „Garsų pasaulio įrašų“ pranešime spaudai.

Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių (2)

20-metė muzikos žvaigždė Becky G (tikrasis jos vardas Rebecca Marie Gomez) jau yra pasiekusi kur kas daugiau nei dauguma jos bendraamžių, tačiau sustoti net neketina. Kovo 31 dieną ji debiutuos kaip aktorė kino teatruose pasirodysiančiame ir jaunimo itin laukiamame filme „Galingieji reindžeriai“. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupinoje juostoje. Geltonosios reindžerės, arba Trini, vaidmuo ir patikėtas gražuolei dainininkei.

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.