Verda aistros dėl Kanų festivalio

Nemažai aistrų sukėlė JAV apatinio trikotažo parduotuvių tinklo “Victoria’s Secret” (Viktorijos paslaptis) ketinimai gegužės mėnesį Kanuose įvyksiančio filmų festivalio metu Palm Beache surengti moteriško apatinio trikotažo šou, kurio vedėjais būtų aktorė Elizabeth Taylor ir daininkas Eltonas Johnas.
Šis pristatymas būtų tik maža dalis projekto “Kinas prieš AIDS” , kurį organizuoja AmFAR (Amerikos AIDS tyrimų fondas), o finasuoja “Miramax”.

Nepaisant šios akcijos kilnių tikslų, filmų festivalio organizatoriai vis dėlto būtų linkę, kad “Viktorija savo paslaptis pasidalintų su kuo nors kitu ir kaip galima toliau nuo Kanų”. Anksčiau Kanų kino festivalio metu numatyti “Kinas prieš AIDS” renginiai paprastai vykdavo nuo Kanų nutolusio nedidelio miestelio restorane “Moulin de Mougins”, todėl ketinimas šiais metais madų šou perkelti į Palm Beachą, kuris yra šalia Kanų, sukėlė festivalio vadovų nepasitenkinimą.

Iki šiol kiekvienais metais ir festivalio organizatoriai, ir dalyviai susidurdavo su grėsmingai didėjančia verslininkų armija, kurie tiesiog trokšdavo pasipelnyti iš šio reginio, tačiau Palm Byche numatomas apatinio trikotažo šou, kuris jau reklamuojamas JAV televizijos kanaluose ir internete, privertė festivalio vadovus imtis veiksmų.

Pirmadienį pagrindiniai kino šventės organizatoriai Pierre Viotas ir Gilles Jacobas susitiko su Kanų meru norėdami išsiaškinti ar įmanoma laikinai apriboti kompanijų, nesusijusių su kino industrija, veiklą festivalio metu arba ją perkelti toliau nuo Kanų.

“Mes nesame policija ir nesistengiame nieko uždrausti, tačiau žmonės paprasčiausiai nori panaudoti festivalį savo asmeniniams komercinimas tikslams, kurie neturi nieko bendro su kinu,” teigė festivalio atstovas spaudai.

Tuo tarpu “Kinas prieš AIDS” atstovas pareiškė: “Mes kalbėjomės su festivalio organizatoriais ir jie atrodė pakankamai abejingi mūsų renginiui, neišreiškė jokios kritikos. Todėl dabartinis jų nepasitenikinimas atrodo tikrai keistai.”

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Lietuviškos komedijos apie sultingą kurortų realybę kūrėjams teko samdytis apsaugą herojumi tapęs V. Grincevičius: Palangoje buvau pirmą kartą (1)

Tai bus bomba – sako kūrėjai apie būsimą filmą „Poilsiautojai: Pavydo žaidynės“. Palangoje, Šventojoje ir Nidoje kuriama komedija pirmą kartą į kino ekranus perkels autentišką pajūrio kurortų atmosferą su tikrais žmonėmis. Tiesa, ne visur poilsiautojai nusiteikę draugiškai, tad kai kur teko filmuoti ir su apsauga.

„Amitvylio siaubas. Pabudimas“ – moterų renesansas siaubo filmuose

Moterų stygius filmuose – priešais kamerą ir už jos – pastaraisiais metais tapo Holivudo kritikos akcentu. Iš 5839-ių vaidmenų 129-iuose didžiausiuose filmuose, išleistuose tarp 2006 m. ir 2011 m., mažiau nei 30 procentų atliko merginos ar moterys. Tuo tarpu tik pusė naujausių filmų atitinka „Bechdelo“ testo kriterijus, kuriame klausiama ar filme yra bent dvi moterys, kurios kalbasi tarpusavyje ir ne apie vyrus.

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate (2)

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

DELFI premjera: naujausią L. Bessono filmą „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ pamatykite pirmieji! (3)

Filmas, peržengiantis fantazijos ribas – „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su DELFI premjera: liepos 27 d. pasinaudokite proga pamatyti jį pirmieji visuose kino teatruose „Forum Cinemas“!

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.