Venecijos filmų festivalis pagerbs Eastwoodą

"Jis visada naudojosi kinu, kad atskleistų veidmainiavimą ir korupciją mūsų visuomenėje, pajuoktų tam tikrų visuotinai priimtų dalykų absurdiškumą, pasišaipytų iš savo paties kietuolio įvaizdžio ir tiek aukoms, tiek nusikaltėliams parodytų, kad neįmanoma išvengti smurto padarinių", sakoma festivalio organizatorių pareiškime.

69 metų C. Eastwoodas savo nemirtingą posakį "Nagi, padaryk mane laimingu" ištarė "Staigiame smūgyje" (Sudden Impact).

Jis išgarsėjo suvaidinęs Sergio Leone (Serdžijo Leonės) "Spagečių vesternuose" (Spaghetti Westerns), bet turbūt labiausiai žinomas yra jo vaidmuo "Niekše Haryje" (Dirty Harry).

C. Eastwoodas 1993 metais gavo "Oskarus" už "Neišteisintąjį" (Unforgiven) - už režisūrą ir geriausią metų filmą.

Amerikos filmų institutas yra pagerbęs C. Eastwoodą kaip aktorių, režisierių, prodiuserį, scenarijų autorių ir kompozitorių. Jo karjera tęsiasi daugiau nei 45 metus, be to, jis yra buvęs miestelio Kalifornijoje meru.

"Auksinis liūtas" C. Eastwoodui bus įteiktas rugpjūčio 30 dieną, per Venecijos filmų festivalio atidarymą. Tą pačią dieną bus parodytas naujausias jo filmas "Kosmoso kaubojai" (Space Cowboys).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.