Travolta kovoja su kritikais

 (4)
Johnui Travoltai ir anksčiau yra tekę vaidinti žiaurius personažus, tačiau nei vienas iš jų neprilygsta tam niekšui, kurį jis suvaidino naujausiame savo filme "Battlefield Earth" (Kovos laukas - Žemė).
© BBC News
Travoltai atiteko septynių pėdų ūgio milžino Terlo, valdančio mūsų planetą 3000-aisiais metais, vaidmuo. Terlas yra tikras sadistas, jam patinka žiauriai bausti "žmones-gyvulius", kurie ir taip sunkiai verčiasi pasaulyje, kontroliuojamame niekšo.

"Terlas yra aiškiai niekšiškas, pasipūtęs, grubus veikėjas," prisipažino pats Travolta.

Naujajame mokslinės fantastikos epe pasakojama apie žmonių pastangas kartu su nenuilstančiu vadu Jonie Goodboy Tyleriu įveikti Terlo dominavimą Žemės planetoje.

Beje, Travolta šiame filme, kurį jį pats vadina "epiniu, masiniu mokslinės fantastikos filmu", ne tik vaidina, o ir pats jį prodiusuoja. Ši kino juosta jau sulaukė prieštaringų atsiliepimų, nes yra pagrįsta Scientologijos religinio judėjimo įkūrėjo L Rono Hubbardo tokios paties pavadinimo romanu.

Kritikų nuomone, filmas tapo paprasčiausiu šio religinio judėjimo tiesų skleidėju. Tačiau Travolta atkakliai paneigė bet kokius filmo ryšius su scientologija primindamas apie neįtikėtiną Hubbardo romano pasaulinę šlovę.

Naujoji Travoltos kino juosta jau šią savaitę pasirodys JAV kino teatruose ir greičiausiai sulauks didelio susidomėjimo, tačiau daugelis filmo apžvalgų, deja, nebuvo labai palankios. Pavyzdžiui, "Entertainment Weekly" šį filmą pavadino " didelio biudžeto kvailyste", o "New York Times" netgi numatė, kad jis gali tapti "blogiausiu amžiaus filmu".

Tokios kritiškos pastabos gali šiek tiek sumenkinti Travoltos prestižą, tačiau šis populiarusis aktorius tikrai nenuleidžia rankų - jo planuose dar trys nauji filmai.

"Verslo Žinios"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.