Travolta kovoja su kritikais

 (4)
Johnui Travoltai ir anksčiau yra tekę vaidinti žiaurius personažus, tačiau nei vienas iš jų neprilygsta tam niekšui, kurį jis suvaidino naujausiame savo filme "Battlefield Earth" (Kovos laukas - Žemė).
© BBC News
Travoltai atiteko septynių pėdų ūgio milžino Terlo, valdančio mūsų planetą 3000-aisiais metais, vaidmuo. Terlas yra tikras sadistas, jam patinka žiauriai bausti "žmones-gyvulius", kurie ir taip sunkiai verčiasi pasaulyje, kontroliuojamame niekšo.

"Terlas yra aiškiai niekšiškas, pasipūtęs, grubus veikėjas," prisipažino pats Travolta.

Naujajame mokslinės fantastikos epe pasakojama apie žmonių pastangas kartu su nenuilstančiu vadu Jonie Goodboy Tyleriu įveikti Terlo dominavimą Žemės planetoje.

Beje, Travolta šiame filme, kurį jį pats vadina "epiniu, masiniu mokslinės fantastikos filmu", ne tik vaidina, o ir pats jį prodiusuoja. Ši kino juosta jau sulaukė prieštaringų atsiliepimų, nes yra pagrįsta Scientologijos religinio judėjimo įkūrėjo L Rono Hubbardo tokios paties pavadinimo romanu.

Kritikų nuomone, filmas tapo paprasčiausiu šio religinio judėjimo tiesų skleidėju. Tačiau Travolta atkakliai paneigė bet kokius filmo ryšius su scientologija primindamas apie neįtikėtiną Hubbardo romano pasaulinę šlovę.

Naujoji Travoltos kino juosta jau šią savaitę pasirodys JAV kino teatruose ir greičiausiai sulauks didelio susidomėjimo, tačiau daugelis filmo apžvalgų, deja, nebuvo labai palankios. Pavyzdžiui, "Entertainment Weekly" šį filmą pavadino " didelio biudžeto kvailyste", o "New York Times" netgi numatė, kad jis gali tapti "blogiausiu amžiaus filmu".

Tokios kritiškos pastabos gali šiek tiek sumenkinti Travoltos prestižą, tačiau šis populiarusis aktorius tikrai nenuleidžia rankų - jo planuose dar trys nauji filmai.

"Verslo Žinios"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.