S.Mendeso širdis priklauso teatrui

Mendesas, kurio juosta "Amerikos grožybės" šiais metais susižėrė net 5 "Oskarų" statulėles, netgi gali pabandyti į 250 žiūrovų talpinančio "Donmar Warehouse" teatro sceną Londone susigrąžinti aktorę Nicole Kidman, kurios apsinuoginimas ankstesniame režisieriaus spektaklyje "Mėlynasis kambarys" (The Blue Room) sukėlė tikrą sensaciją.

Britų teatro "stebuklingasis berniukas" grįžo į Londoną kupinas naujų kūrybinių idėjų bei užsitikrinęs režisieriaus Steveno Spielbergo finansinę paramą (apie 398 tūkst. 700 dolerių kiekvienais metais).

"Tai puikus sandėris. Spielbergo kompanija "DreamWorks" finansuos kai kuriuos mano projektus," žurnalistams teigė Mendesas, sugrįžęs į teatrą. "Stevenas bei "DreamWorks" žino, į ką jie įsivėlė, ir jie tikrai nekantrauja."

Beje, Spielbergas taip pat įsipareigojo kiekvienai metais suteikti 160 000 dolerių ir Londono teatrui, kuriame kitas Mendeso režisūrinis projektas bus Šekspyro "Dvyliktoji naktis".

Kartodamas tą pačią priesaiką, kad prestižinio apdovanojimo suteikimas jo tikrai nepakeis, britų režisierius sakė: "Jei aš būčiau pasirašęs išskirtinį kontraktą su "DreamWorks", aš būčiau gavęs milijonus. Tačiau aš noriu sau suteikti laisvę."

"Aš nenoriu tapti Holivudo bendruomenės dalimi," teigė Mendesas.

Režisierius prisipažino labai norįs į savo teatro sceną atsivilioti ir "Amerikos grožybių" žvaigždę Annette Bening, tačiau perspėjo: "Aš nežinau, tai gali trukti 10 metų. Juk žinote, ji turi keturis vaikus. Tačiau aš tikrai labai norėčiau ją išvysti ant savo teatro scenos."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.