Skaitmeninių filmų dar reikės palaukti

Po gausaus pažangios skaitmeninės technikos pritaikymo pramogų industrijoje, atrodytų, kad ir kino filmų gerbėjai netrukus galės sulaukti skaitmeninių filmų, tačiau kaip teigia kino industrijos ekspertai, artimiausiais metais to tikrai nebus.
Nepaisant per 1999-uosius kino industrijos susižertų 33 bln. dolerių, kino teatrai yra slegiami skolų, nes daugelyje iš jų įrengta naujoji filmų rodymo technologija yra labai brangi.

Daugelis mano, jog skaitmeninių filmų nepriekaištinga kokybė pritrauks dar daugiau žmonių į kino teatrus, tačiau kiti nėra tokie užtikrinti. "Kino industrijos atstovų požiūris yra labia įvairus. Vieni yra labai susidomėję skaitmeninių kino juostų galimybėmis, kiti yra labiau sunerimę dėl kainos," teigė Johnas Fithianas, Nacionalinės teatrų savininkų asociacijos prezidentas.

Nors daugelis teatrų savininkų išreškė nuomonę, kad skaitmeniniai filmai egzistuoja jau šiandien, tačiau manoma, kad ne greičiau kaip po 3-5 metų bus galutinai priimti skaitmeninių filmų technologiniai standartai ir daugelis kino teatrų įsigis reikalingą techniką. "Neišvengiamai reikalinga visiškai nauja taisyklių knyga" apie skaitmeninių filmų platinimą ir rodymą, teigė Teatrų savininkų asociacijos narys Jamesas Korris.

Nemaža susirūpinimą kelia ir žymus bilietų į naujoviškus filmus pabrangimas, tačiau daugelis asociacijos narių mano, jog žiūrovai bus tikrai pasiruošę mokėti daugiau už geresnę kokybę. "Geriausias įrodymas to, kad žiūrovams patinka skaitmeniniai filmai yra tai, kad jie pasiruošę mokėti papildomą dolerį, kad pamatytų šiuos filmus," sakė Joostas Bertas, kurio kino teatre buvo atlikti bandomieji skaitmeninių filmų rodymai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.