Skaitmeninių filmų dar reikės palaukti

Po gausaus pažangios skaitmeninės technikos pritaikymo pramogų industrijoje, atrodytų, kad ir kino filmų gerbėjai netrukus galės sulaukti skaitmeninių filmų, tačiau kaip teigia kino industrijos ekspertai, artimiausiais metais to tikrai nebus.
Nepaisant per 1999-uosius kino industrijos susižertų 33 bln. dolerių, kino teatrai yra slegiami skolų, nes daugelyje iš jų įrengta naujoji filmų rodymo technologija yra labai brangi.

Daugelis mano, jog skaitmeninių filmų nepriekaištinga kokybė pritrauks dar daugiau žmonių į kino teatrus, tačiau kiti nėra tokie užtikrinti. "Kino industrijos atstovų požiūris yra labia įvairus. Vieni yra labai susidomėję skaitmeninių kino juostų galimybėmis, kiti yra labiau sunerimę dėl kainos," teigė Johnas Fithianas, Nacionalinės teatrų savininkų asociacijos prezidentas.

Nors daugelis teatrų savininkų išreškė nuomonę, kad skaitmeniniai filmai egzistuoja jau šiandien, tačiau manoma, kad ne greičiau kaip po 3-5 metų bus galutinai priimti skaitmeninių filmų technologiniai standartai ir daugelis kino teatrų įsigis reikalingą techniką. "Neišvengiamai reikalinga visiškai nauja taisyklių knyga" apie skaitmeninių filmų platinimą ir rodymą, teigė Teatrų savininkų asociacijos narys Jamesas Korris.

Nemaža susirūpinimą kelia ir žymus bilietų į naujoviškus filmus pabrangimas, tačiau daugelis asociacijos narių mano, jog žiūrovai bus tikrai pasiruošę mokėti daugiau už geresnę kokybę. "Geriausias įrodymas to, kad žiūrovams patinka skaitmeniniai filmai yra tai, kad jie pasiruošę mokėti papildomą dolerį, kad pamatytų šiuos filmus," sakė Joostas Bertas, kurio kino teatre buvo atlikti bandomieji skaitmeninių filmų rodymai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.