Prie "Viščiukų maišto" dirbo 40 animatorių

Vienas iš laukiamiausių šio sezono animacinių filmų yra "Viščiukų maištas" (Chicken Run), kurį režisieriai Nickas Parkas ir Peteris Lordas kūrė net tris metus.
Kino kompanijos "DreamWorks SKG." bosai Stevenas Spielbergas, Jeffrey Katzenbergas ir Davidas Geffenas, kurie jau senokai neslepia ambicijų nukonkuruoti animacijos lyderį kompaniją "Walt Disney", labai smarkiai rizikavo, nes abu kūrėjai iki tol nebuvo sukūrę nei vieno pilno metražo filmo.

Maža to, šiam kompiuteriniam-animaciniam produktui buvo išskirtas gan solidus 40 mln. JAV dolerių biudžetas. Prie "Viščiukų maišto" dirbo keturiasdešimties animatorių komanda, kuri buvo pasiskirsčiusi konkrečias užduotis. Vienas žmogus darydavo viščiuko akis ir snapus, kitas - nagus, trečias - plonas kojas, kol galiausiai aštuntame kambaryje viskas būdavo sujungiama į vieną visumą, ką ir apibūdindavo užrašas ant durų "Viščiukas paruoštas".

"Chicken run"

Be to juostos kūrimui reikėjo paruošti visų herojų plastilininius modelius. Iš viso buvo nulipdyti 563 "aktoriai": 300 normalaus dydžio ir 130 sumažintų matmenų viščiukai, 48 ką tik išperėti mažyliai ir 85 kiti filmo herojai (žmonės, arkliai ir t.t.). Jų gamybai buvo sunaudota 3500 kg specialaus šešiasdešimties skirtingų spalvų "Aardman Mix" plastilino.

"Viščiukų pabėgimo" režisieriai džiaugdavosi, kai per savaitę darbo pavykdavo nufilmuoti 1,5 minutės galutinės medžiagos. "Animacijoje tai yra didelis ir neįtikėtinas pasiekimas, turint galvoje, kad kūrimo proceso pradžioje mes sugebėdavome paruošti vos keturias filmo sekundes ",- prisimena Nickas Parkas, apdovanotas trimis "Oscaro" premijomis už trumpametražinių animacinių filmų režisūrą.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Kas šiandien naujo „Virtuvėje“? (1)

Ištikimų serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį. Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje, rašoma „Garsų pasaulio įrašų“ pranešime spaudai.

Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių (2)

20-metė muzikos žvaigždė Becky G (tikrasis jos vardas Rebecca Marie Gomez) jau yra pasiekusi kur kas daugiau nei dauguma jos bendraamžių, tačiau sustoti net neketina. Kovo 31 dieną ji debiutuos kaip aktorė kino teatruose pasirodysiančiame ir jaunimo itin laukiamame filme „Galingieji reindžeriai“. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupinoje juostoje. Geltonosios reindžerės, arba Trini, vaidmuo ir patikėtas gražuolei dainininkei.

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.