Prasidėjo 50-asis Berlyno kino festivalis

Antradienį prasidėjo penkiasdešimtasis Berlyno kino festivalis, kuris vyks neseniai iš naujo atstatytame miesto centre. Dvylika dienų truksiančioje kino šventėje, Europos kino festivalių arenoje konkuruojančioje su Venecijos bei Kanų festivaliais, žiūrovams bus pristatyta 21 kino juosta iš 16 šalių, kurios varžysis dėl pagrindinio festivalio prizo - "Auksinio lokio" apdovanojimo.
Festivalio metu žiūrovai išvys tokias kino juostas kaip "The Talented Mr. Ripley", "The Hurricane", "Man on the Monn", o uždaros peržiūros metu bus pristatytas ir vokiečių režisieriaus Wimo Wenderso filmas "The Million Dollar House", kuriame vaidina Melas Gibsonas bei Milla Jovovich.
Matt Damon

Būtent Wenderso 1987-ųjų metų filmas "Wings of Desire", kuriame vaizduojami angelai skrendantys virš Berlyno miesto vis dar padalinto į rytų ir vakarų, šiame festivalyje leis įsitikinti kaip pasikeitė miestas ir ypač Potsdamo aikštė. Tikimasi, kad būtent kino festivalio dėka ši aikštė taps miesto pramogų centru.

Kita vertus, kontrastų su praeitimi sukels ir aktoriaus Roberto De Niro filmų retrospektyva. Kino festivalyje bus parodyta net 17 filmų, taip pat ir kino kino juosta apie Vietnamo karą "The Deer Hunter", kuriuose vaidino žymusis aktorius. Būtent pastarąjį filmą prieš 21-erius metus pirmą kartą pristačius festivalyje, dalyviai iš Rytų bloko protestuodami paliko kino salę.

Gwyneth Paltrow

Šiame Berlyno kino festivalyje prancūzų aktorei Keanne Moreau už 1966-ųjų metų filmą "Mademoiselle" bus įteiktas apdovanojimas už pasiekimus. Be to, tikimasi, kad taip pat šventėje apsilankys ir tokios įžymybės kaip Leonardas DiCaprio, Georgas Clooney, Mattas Damonas, Melas Gibsonas, Gwyneth Paltrow, Denzelas Washingtonas, režisieriai Oliveris Stones bei Milosas Formanas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Kas šiandien naujo „Virtuvėje“? (1)

Ištikimų serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį. Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje, rašoma „Garsų pasaulio įrašų“ pranešime spaudai.

Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių (2)

20-metė muzikos žvaigždė Becky G (tikrasis jos vardas Rebecca Marie Gomez) jau yra pasiekusi kur kas daugiau nei dauguma jos bendraamžių, tačiau sustoti net neketina. Kovo 31 dieną ji debiutuos kaip aktorė kino teatruose pasirodysiančiame ir jaunimo itin laukiamame filme „Galingieji reindžeriai“. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupinoje juostoje. Geltonosios reindžerės, arba Trini, vaidmuo ir patikėtas gražuolei dainininkei.

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.