Prasideda "Oskaro" apdovanojimų karštligė

 (2)
Naujasis kino apdovanojimų sezonas žengė dar vieną laiptelį kulminacijos link antradienį paskelbus Kino akademijos apdovanojimų, įvyksiančių kovo 26-ą dieną, nominantus.
Šiais metais priešingai nei anksčiau, kai nominacijų sąrašuose karaliaudavo didieji filmai tokie kaip "Gelbstint eilini Rajaną", "Įsimylėjęs Šekspyras", "Titanikas" ar "Anglas ligonis" , vis dar nėra aiškaus išskirtinio lyderio. Margame pretendentų į "Oskarų" apdovanojimus sąraše galima pastebėti tiek filmus apie disfuncinę šeimą, plepančius vaiduoklius, tiek ir apie tabako industriją bei operos karalius Gillbertą ir Sullivaną.

Labiausiai tikėtina, kad sėkmė šį kartelį gali nusišypsoti britų teatro režisieriaus Samo Mendeso kino juostai "Amerikas grožis" ("American Beauty"), kuri prieš mėnesį jau buvo apdovanota "Auksiniu gaubliu" kaip geriausias dramatinis filmas. Pripažinimo gali sulaukti ir režisieriaus Mike Leigh juosta "Topsy-Turvy" apie Gillbertą ir Sullivaną, kuri nors ir išsiskyrus Amerikos nacionalinės kino kritikų asociacijos narių nuomonei visgi buvo apdovanota aukščiausiuoju prizu.

Į geriausio filmo apdovanojimą pretenduoja ir Los Andželo kino kritikų asociacijos prisatytas filmas "The Insider" , taip pat juosta "Uraganas"("The Hurricane") apie neteisingai žmogžudyste apkaltintą boksininką bei "Talentingasis misteris Ripley" ("The Talented Mr. Ripley"), kuriame Mattas Damonas įkūnija žudikišką aukštosios visuomenės savimeilę. Negali likti nepastebėtas ir filmas "žalioji mylia" ("The Green Mile"), kurioje vaidina Kino akademijos apdovanojimų numylėtinis Tomas Hanksas. Tuo pačiu net jei ir nelaimės prizo už geriausiąjį filmą, Michaelo Clarke juosta "Duncan" vis tiek išliks vienu iš geros vaidybos pavyzdžių.

Tom Cruise

Ceremonijoje dėmesio gali sulaukti ir žavi jaunas aktorius Haley Joel Osment, filmo "Berniukai neverkia" ("Boys Don't Cry") žvaigždė ir Hilary Swank, jau nusipelniusi "Auksinio gaublio". Bus paminėti ir kiti "Auksinio gaublio" laimėtojai tokie kaip komikas Jimas Carrey su filmu "Žmogus mėnulyje" ("man On The Moon"), Tomas Cruises su "Magnolia". "Visi filmai - tai tokios netikėtos ir nenumatytos istorijos", - teigė Tony Angellottis, Kino meno ir mokslo akademijos, renkančios nominantus ir laimėtojus, narys. Iš viso "Oskaro" apdovanojimams 23-ose kategorijose bus pristatyti 245 filmai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.