Prasideda "Oskaro" apdovanojimų karštligė

 (2)
Naujasis kino apdovanojimų sezonas žengė dar vieną laiptelį kulminacijos link antradienį paskelbus Kino akademijos apdovanojimų, įvyksiančių kovo 26-ą dieną, nominantus.
Šiais metais priešingai nei anksčiau, kai nominacijų sąrašuose karaliaudavo didieji filmai tokie kaip "Gelbstint eilini Rajaną", "Įsimylėjęs Šekspyras", "Titanikas" ar "Anglas ligonis" , vis dar nėra aiškaus išskirtinio lyderio. Margame pretendentų į "Oskarų" apdovanojimus sąraše galima pastebėti tiek filmus apie disfuncinę šeimą, plepančius vaiduoklius, tiek ir apie tabako industriją bei operos karalius Gillbertą ir Sullivaną.

Labiausiai tikėtina, kad sėkmė šį kartelį gali nusišypsoti britų teatro režisieriaus Samo Mendeso kino juostai "Amerikas grožis" ("American Beauty"), kuri prieš mėnesį jau buvo apdovanota "Auksiniu gaubliu" kaip geriausias dramatinis filmas. Pripažinimo gali sulaukti ir režisieriaus Mike Leigh juosta "Topsy-Turvy" apie Gillbertą ir Sullivaną, kuri nors ir išsiskyrus Amerikos nacionalinės kino kritikų asociacijos narių nuomonei visgi buvo apdovanota aukščiausiuoju prizu.

Į geriausio filmo apdovanojimą pretenduoja ir Los Andželo kino kritikų asociacijos prisatytas filmas "The Insider" , taip pat juosta "Uraganas"("The Hurricane") apie neteisingai žmogžudyste apkaltintą boksininką bei "Talentingasis misteris Ripley" ("The Talented Mr. Ripley"), kuriame Mattas Damonas įkūnija žudikišką aukštosios visuomenės savimeilę. Negali likti nepastebėtas ir filmas "žalioji mylia" ("The Green Mile"), kurioje vaidina Kino akademijos apdovanojimų numylėtinis Tomas Hanksas. Tuo pačiu net jei ir nelaimės prizo už geriausiąjį filmą, Michaelo Clarke juosta "Duncan" vis tiek išliks vienu iš geros vaidybos pavyzdžių.

Tom Cruise

Ceremonijoje dėmesio gali sulaukti ir žavi jaunas aktorius Haley Joel Osment, filmo "Berniukai neverkia" ("Boys Don't Cry") žvaigždė ir Hilary Swank, jau nusipelniusi "Auksinio gaublio". Bus paminėti ir kiti "Auksinio gaublio" laimėtojai tokie kaip komikas Jimas Carrey su filmu "Žmogus mėnulyje" ("man On The Moon"), Tomas Cruises su "Magnolia". "Visi filmai - tai tokios netikėtos ir nenumatytos istorijos", - teigė Tony Angellottis, Kino meno ir mokslo akademijos, renkančios nominantus ir laimėtojus, narys. Iš viso "Oskaro" apdovanojimams 23-ose kategorijose bus pristatyti 245 filmai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

DELFI premjera: naujausią L. Bessono filmą „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ pamatykite pirmieji! (1)

Filmas, peržengiantis fantazijos ribas – „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su DELFI premjera: liepos 27 d. pasinaudokite proga pamatyti jį pirmieji visuose kino teatruose „Forum Cinemas“!

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.