Populiariausi Spielbergo filmai bus išleisti DVD versijoje

Stevenas Spielbergas birželio 11-ąją planuoja pristatyti garsiosios savo juostos "Nasrai" DVD versiją ir taip pradėti savo populiariųjų kino juostų DVD seriją.
Vėliau tikimasi filmų gerbėjams pristatyti ir kitų Spielbergo režisuotų filmų, tokių kaip "E.T.", "Juros periodo parkas" (užimančių atitinkamai ketvirtąją ir penktąją vietą pelningiausių visų laikų filmų sąrąše), "Šindlerio sąrašas" bei "Dingęs pasaulis: Juros periodo parkas", DVD versijas.
Steven Spielberg

1999-ųjų rudenį didžiuosiuose ekranuose pasirodžiusi juosta "Gelbstint eilinį Rajaną" buvo pirmasis režisieriaus darbas, išleistas ir DVD versijoje.

Stevenas Spielbergas kartu su "Universal Home Video" jau anksčiau ketino išleisti "Juros periodo parko" bei kitų režisieriaus kompanijos "Amblin Entertainment" darbų, pavyzdžiui 1997-ųjų juostos "Atgal į ateitį", DVD versijas, tačiau šiuos planus teko atidėti dėl neišspręstų piratavimo problemų bei dėl negausiai paplitusių DVD grotuvų.

Beje, 1980-aisiais buvo išleista "Nasrų" vaizdo kasetė, tačiau dėl nedidelės tokių kasečių paklausos tuo metu buvo parduota tik 800 000 jos kopijų, kai tuo tarpu "Juros periodo parko" gerbėjai išgraibstė net 17 milijonų šio filmo kopijų vaizdo kasetėse bei lazeriniuose diskuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.