Per MTV kino vakarą - "Matricos" sėkmė

Per devintąją MTV kino apdovanojimų įteikimo ceremoniją šeštadienį geriausiai pasirodė "Matrica" ("The Matrix"). Mokslinės fantastikos juosta pelnė tris apdovanojimus: kaip geriausias filmas, geriausiu aktoriumi vyru buvo pripažintas pagrindinio vaidmens atlikėjas Keanu Reevesas, kuris su aktoriumi Laurence'u Fishburne'u pasidalijo apdovanojimą už geriausias kovos scenas.
MTV kino apdovanojimų įteikimo ceremonija buvo įrašyta Los Andžele, "Sony Pictures" studijoje. Ją numatoma transliuoti JAV birželio 8-ąją, o Europoje - birželio 10 dieną. Ceremoniją vedė aktorė Sarah Jessica Parker, kuri per vakarą pakeitė keliolika apdarų.

Didelės sėkmės kino teatruose sulaukusi "Matrica" ("The Matrix"), pasakojanti apie priešiškų technologijų baigiamą užkariauti pasaulį ir kovą su jomis, kovo mėnesį laimėjo keturis JAV kino meno akademijos apdovanojimus "Oskarus".

Anot prodiuserio Joelo Silverio, šiuo metu galvojama Australijoje nufilmuoti du filmo tęsinius, kurie kino teatruose turėtų pasirodyti 2002 metų pabaigoje ir 2003 metų vasarą.

Šiais metais po du MTV kino apdovanojimus - savotiškas alternatyvas rimtiems "Oskarams" - pelnė "Ostinas Pauersas: šnipas, kuris mane suviliojo" ("Austin Powers: The Spy Who Shagged Me") ir "Žiaurūs kėslai" ("Cruel Intentions").

Pirmasis gavo apdovanojimus už geriausią Mike'o Myerso atliekamą piktadario vaidmenį ir geriausią duetą - M.Myersas ir Verne'as Troyeris.

"Žiaurūs kėslai" buvo įvertinti už geriausią Sarah Michelle Gellar ir Selmos Blair bučinį bei už geriausią moteriško vaidmens atlikimą. Šis apdovanojimas atiteko S.M.Gellar.

Geriausiu aktoriumi komiku buvo pripažintas "kietas tėtušis" ("Big Daddy") Adamas Sandleris.

Apdovanojimas už geriausią muziką atiteko serialo "Pietų parkas" ("The South Park") kūrėjams Trey Parkeriui ir Mattui Stone'ui už melodiją "Uncle F**ka".

Filmo "Šeštasis jausmas" ("The Sixth Sense") žvaigždė Haley Joelas Osmentas gavo MTV apdovanojimą už geriausią debiutą. Atitinkamas apdovanojimas už moteriško vaidmens atlikimą įteiktas Juliai Stileq iš "Dešimt dalykų, kurie man nepatinka tavyje" ("10 Things I Hate About You").

Epo "Žvaigždžių karai" ("Star Wars") kūrėjas George'as Lucasas laimėjo apdovanojimą už geriausią filmo tęsinį, o režisierius Spike'as Jonze'as už "Būti Johnu Malkovichiumi" ("Being John Malkovich") buvo įvertintas kaip geriausias režisierius.

MTV kino apdovanojimų laureatai buvo renkami balsuojant internetu, telefonu arba "Blockbuster Video" skyriuose.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.