Per MTV kino vakarą - "Matricos" sėkmė

Per devintąją MTV kino apdovanojimų įteikimo ceremoniją šeštadienį geriausiai pasirodė "Matrica" ("The Matrix"). Mokslinės fantastikos juosta pelnė tris apdovanojimus: kaip geriausias filmas, geriausiu aktoriumi vyru buvo pripažintas pagrindinio vaidmens atlikėjas Keanu Reevesas, kuris su aktoriumi Laurence'u Fishburne'u pasidalijo apdovanojimą už geriausias kovos scenas.
MTV kino apdovanojimų įteikimo ceremonija buvo įrašyta Los Andžele, "Sony Pictures" studijoje. Ją numatoma transliuoti JAV birželio 8-ąją, o Europoje - birželio 10 dieną. Ceremoniją vedė aktorė Sarah Jessica Parker, kuri per vakarą pakeitė keliolika apdarų.

Didelės sėkmės kino teatruose sulaukusi "Matrica" ("The Matrix"), pasakojanti apie priešiškų technologijų baigiamą užkariauti pasaulį ir kovą su jomis, kovo mėnesį laimėjo keturis JAV kino meno akademijos apdovanojimus "Oskarus".

Anot prodiuserio Joelo Silverio, šiuo metu galvojama Australijoje nufilmuoti du filmo tęsinius, kurie kino teatruose turėtų pasirodyti 2002 metų pabaigoje ir 2003 metų vasarą.

Šiais metais po du MTV kino apdovanojimus - savotiškas alternatyvas rimtiems "Oskarams" - pelnė "Ostinas Pauersas: šnipas, kuris mane suviliojo" ("Austin Powers: The Spy Who Shagged Me") ir "Žiaurūs kėslai" ("Cruel Intentions").

Pirmasis gavo apdovanojimus už geriausią Mike'o Myerso atliekamą piktadario vaidmenį ir geriausią duetą - M.Myersas ir Verne'as Troyeris.

"Žiaurūs kėslai" buvo įvertinti už geriausią Sarah Michelle Gellar ir Selmos Blair bučinį bei už geriausią moteriško vaidmens atlikimą. Šis apdovanojimas atiteko S.M.Gellar.

Geriausiu aktoriumi komiku buvo pripažintas "kietas tėtušis" ("Big Daddy") Adamas Sandleris.

Apdovanojimas už geriausią muziką atiteko serialo "Pietų parkas" ("The South Park") kūrėjams Trey Parkeriui ir Mattui Stone'ui už melodiją "Uncle F**ka".

Filmo "Šeštasis jausmas" ("The Sixth Sense") žvaigždė Haley Joelas Osmentas gavo MTV apdovanojimą už geriausią debiutą. Atitinkamas apdovanojimas už moteriško vaidmens atlikimą įteiktas Juliai Stileq iš "Dešimt dalykų, kurie man nepatinka tavyje" ("10 Things I Hate About You").

Epo "Žvaigždžių karai" ("Star Wars") kūrėjas George'as Lucasas laimėjo apdovanojimą už geriausią filmo tęsinį, o režisierius Spike'as Jonze'as už "Būti Johnu Malkovichiumi" ("Being John Malkovich") buvo įvertintas kaip geriausias režisierius.

MTV kino apdovanojimų laureatai buvo renkami balsuojant internetu, telefonu arba "Blockbuster Video" skyriuose.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.