Paskelbtos JAV aktorių gildijos nominacijos

"Amerikietiškas grožis" nominuotas geriausio aktoriaus kategorijoje už Kevino Spacey (Kevino Speisio) vaidybą. Į geriausios aktorės vardą pretenduoja "Amerikietiškame grožyje" nusifilmavusi Annette Bening (Anet Bening), o geriausiu antraplaniu aktoriumi gali tapti Chrisas Cooperis (Krisas Kuperis). Be to, filmas gali būti apdovanotas už geriausią visų aktorių vaidybą.

"Sopranai" (The Sopranos) nominuoti geriausios JAV televizijos programos ir dar keturiose kategorijose. Geriausiu aktoriumi gali tapti "Sopranų" žvaigždė Jamesas Gandolfini (Džeimsas Gandolfinis).

David Duchovny

Geriausiu televizijos dramos aktoriumi taip pat gali tapti Davidas Duchovny (Deividas Duchovnis) iš "X failų" (The X-Files), Dennisas Franzas (Denisas Francas) bei Rickas Schroederis (Rikas Šrėderis) iš "Niujorko policijos" (NYPD Blue) ir Martinas Sheenas (Martinas Šynas) iš "Vakarų sparno" (The West Wing).

Televizijos serialas "Eli Makbyl" (Ally McBeal) nominuotas geriausios aktorės kategorijoje už Calistos Flockhart (Kalistos Flokert) ir Lucy Liu (Liusi Liu) vaidybą, geriausio aktoriaus kategorijoje - už Peterio MacNicolo (Piterio Maknikolo) darbą ir geriausios visų komedijos aktorių vaidybos kategorijoje.

Į geriausio kino aktoriaus vardą pretenduoja Russellas Crowe (Raselas Krou) už darbą "Patikėtinyje" (The Insider), Philipas Seymouras Hoffmanas (Filipas Seimuras Hofmanas) už "Nepriekaištingąjį" (Flawless), Denzelis Washingtonas (Denzelis Vašingtonas) už "Uraganą" (The Hurricane) ir Jimas Carrey (Džimas Keris) už "Žmogų Mėnulyje" (Man on the Moon).

Calista Flockhart

Geriausia kino aktore gali tapti Julianne Moore (Džulian Mur), vaidinusi "Romano pabaigoje" (The End of the Affair), Meryl Streep (Meril Stryp) už vaidmenį "Širdies muzikoje" (Music of the Heart), Janet McTeer (Džanet Maktir) už darbą "Augaluose bėgikuose" (Tumbleweeds) bei Hilary Swan (Hilari Svon).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

„Sostų karus" pristačiusi televizija Lietuvoje filmuos miniserialą apie Černobylio katastrofą (4)

Televizija HBO kitais metais pradės kurti miniserialą apie Černobylio branduolinę katastrofą.

S. Kingo „Tamsusis bokštas“ keliasi į kino ekranus: ar įmanoma 8 knygas sutalpinti į filmą? (5)

Turbūt nėra tokio siaubo žanro mėgėjo, kuris nežinotų, kas yra Stephenas Kingas ir nebūtų girdėjęs apie jo garsiąją 8 knygų sagą „Tamsusis bokštas“. Rugpjūčio 11 dieną kino ekranus išvys šios serijos adaptacija tuo pačiu pavadinimu, o pagrindinius vaidmenis fantastiniame veiksmo trileryje atliks Matthew McConaughey, Idris Elba, o vienuolikametį Džeiką Čeimbersą vaidins Tomas Tayloras. Tačiau šios juostos gerbėjams įdomiausias klausimas yra, kaip režisierius Nikolajus Arcelis visas aštuonias knygas sutalpins į 95 minutes truksiantį filmą?

Lietuviškos komedijos apie sultingą kurortų realybę kūrėjams teko samdytis apsaugą herojumi tapęs V. Grincevičius: Palangoje buvau pirmą kartą (2)

Tai bus bomba – sako kūrėjai apie būsimą filmą „Poilsiautojai: Pavydo žaidynės“. Palangoje, Šventojoje ir Nidoje kuriama komedija pirmą kartą į kino ekranus perkels autentišką pajūrio kurortų atmosferą su tikrais žmonėmis. Tiesa, ne visur poilsiautojai nusiteikę draugiškai, tad kai kur teko filmuoti ir su apsauga.

„Amitvylio siaubas. Pabudimas“ – moterų renesansas siaubo filmuose

Moterų stygius filmuose – priešais kamerą ir už jos – pastaraisiais metais tapo Holivudo kritikos akcentu. Iš 5839-ių vaidmenų 129-iuose didžiausiuose filmuose, išleistuose tarp 2006 m. ir 2011 m., mažiau nei 30 procentų atliko merginos ar moterys. Tuo tarpu tik pusė naujausių filmų atitinka „Bechdelo“ testo kriterijus, kuriame klausiama ar filme yra bent dvi moterys, kurios kalbasi tarpusavyje ir ne apie vyrus.

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate (2)

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.