Paskelbtos JAV aktorių gildijos nominacijos

"Amerikietiškas grožis" nominuotas geriausio aktoriaus kategorijoje už Kevino Spacey (Kevino Speisio) vaidybą. Į geriausios aktorės vardą pretenduoja "Amerikietiškame grožyje" nusifilmavusi Annette Bening (Anet Bening), o geriausiu antraplaniu aktoriumi gali tapti Chrisas Cooperis (Krisas Kuperis). Be to, filmas gali būti apdovanotas už geriausią visų aktorių vaidybą.

"Sopranai" (The Sopranos) nominuoti geriausios JAV televizijos programos ir dar keturiose kategorijose. Geriausiu aktoriumi gali tapti "Sopranų" žvaigždė Jamesas Gandolfini (Džeimsas Gandolfinis).

David Duchovny

Geriausiu televizijos dramos aktoriumi taip pat gali tapti Davidas Duchovny (Deividas Duchovnis) iš "X failų" (The X-Files), Dennisas Franzas (Denisas Francas) bei Rickas Schroederis (Rikas Šrėderis) iš "Niujorko policijos" (NYPD Blue) ir Martinas Sheenas (Martinas Šynas) iš "Vakarų sparno" (The West Wing).

Televizijos serialas "Eli Makbyl" (Ally McBeal) nominuotas geriausios aktorės kategorijoje už Calistos Flockhart (Kalistos Flokert) ir Lucy Liu (Liusi Liu) vaidybą, geriausio aktoriaus kategorijoje - už Peterio MacNicolo (Piterio Maknikolo) darbą ir geriausios visų komedijos aktorių vaidybos kategorijoje.

Į geriausio kino aktoriaus vardą pretenduoja Russellas Crowe (Raselas Krou) už darbą "Patikėtinyje" (The Insider), Philipas Seymouras Hoffmanas (Filipas Seimuras Hofmanas) už "Nepriekaištingąjį" (Flawless), Denzelis Washingtonas (Denzelis Vašingtonas) už "Uraganą" (The Hurricane) ir Jimas Carrey (Džimas Keris) už "Žmogų Mėnulyje" (Man on the Moon).

Calista Flockhart

Geriausia kino aktore gali tapti Julianne Moore (Džulian Mur), vaidinusi "Romano pabaigoje" (The End of the Affair), Meryl Streep (Meril Stryp) už vaidmenį "Širdies muzikoje" (Music of the Heart), Janet McTeer (Džanet Maktir) už darbą "Augaluose bėgikuose" (Tumbleweeds) bei Hilary Swan (Hilari Svon).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (4)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.

Internete paviešintą „Zero III” garso takelį papildė ryškiausi aktorių dialogai

Puikių atsiliepimų sulaukęs filmo „Zero III” garso takelis – jau internete, pasiekiamas kiekvienam melomanui. „Spotify” platformoje paviešintame garso takelyje kartu su 13 filmo muzikinių kūrinių pristatyti ir išskirtiniai „Zero III” dialogai, kurių intarpai leis lengviau susieti muziką su filmo scenomis.

Po legendinio „Žvaigždžių karų“ herojaus Čiubakos kauke slėpėsi ne vienas aktorius: pamatyk tikruosius jų veidus! (7)

Nors gerbėjai nė viename „Star Wars“ (Žvaigždžių karų) filme nematė aktoriaus, įkūnijusio plaukuotą Čiubakos personažą, veido, visi iki vieno tiksliai žino, kas yra Peteris Mayhew. Tiems, kurie nežino, kas šis vyras, pakanka tiek informacijos – tai beveik 2 metrų ir 20 centimetrų britų aktorius, Čiubaką vaidinęs originalioje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje ir dalyje „Sitų kerštas“. Juostoje „Jėga bunda“ jis taip pat atliko jam gerai pažįstamą vaidmenį, tačiau įdomu tai, kad šį kartą jis buvo ne vienintelis. Atsirado naujas aktorius, kuris taip pat įkūnijo Čiubaką, skelbia slashfilm.com.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.