Pagrindinio vaidmens aukcionas internete uždraustas

Kiek kainuoja šlovė? Į tokį klausimą bandė atsakyti didieji Holivudo prodiuseriai, tokie kaip Williamo Morriso talentų agentūra, vaizdo juostų platintoja "Blockbuster Inc.", internetiniai tinklalapiai "Yahoo!" bei MP3.com, atidarydami naują kino vaidmenų aukcioną internete. Tačiau Kalifornijos valstijos vadovybė šį aukcioną uždraudė.
Nors filmo scenarijus buvo dar neparašytas ir nesugalvotas jo pavadinimas, tačiau konkursas "Kas nori tapti kino žvaigžde?" buvo jau įsibėgėjęs. Kino prodiuseriai žadėjo, kad kino juosta bus galima išvysti jau 2001-ųjų sausio mėnesį "Sundance" kino festivalio metu.

Tačiau tam pasipriešino Kalifornijos valstijos pareigūnai, teigdami, jog toks aukcionas prieštarauja valstijos įstatymams: norintieji įsidarbinti negali mokėti už savo darbo vietas. Valstijos darbo komisijos atstovas spaudai patvirtino, jog filmo gamintojų teisininkai priėmė prieštaravimus ir sutiko nutraukti aukcioną.

Aukcionui buvo pateikti 5 pagrindiniai, 4 antro plano vaidmenys, 2 prodiuserių postai ir kelios pozicijos asistentams. Pradinė visų pozicijų kaina - 99 JAV centai.

Aukcionas turėjo tęstis iki liepos vidurio.

Beje, į MP3.com tinklalapį muzikos grupės galėjo siųsti savo dainas, iš kurių filmui bus atrinktas garso takelis.

Prodiuseriai žadėjo, kad naujojoje juostoje vaidinsiantys aktoriai, skirtingai nuo kitų nepriklausomuose filmuose pasirodančių artistų, gaus atlyginimą, kuris yra numatytas visiems Kino aktorių gildijos nariams, t.y. jeigu filmo biudžetas viršija 2 milijonis dolerių, tai aktoriui turi būti mokama 569 doleriai per dieną arba 2 070 per savaitę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.