Pagrindinio vaidmens aukcionas internete uždraustas

Kiek kainuoja šlovė? Į tokį klausimą bandė atsakyti didieji Holivudo prodiuseriai, tokie kaip Williamo Morriso talentų agentūra, vaizdo juostų platintoja "Blockbuster Inc.", internetiniai tinklalapiai "Yahoo!" bei MP3.com, atidarydami naują kino vaidmenų aukcioną internete. Tačiau Kalifornijos valstijos vadovybė šį aukcioną uždraudė.
Nors filmo scenarijus buvo dar neparašytas ir nesugalvotas jo pavadinimas, tačiau konkursas "Kas nori tapti kino žvaigžde?" buvo jau įsibėgėjęs. Kino prodiuseriai žadėjo, kad kino juosta bus galima išvysti jau 2001-ųjų sausio mėnesį "Sundance" kino festivalio metu.

Tačiau tam pasipriešino Kalifornijos valstijos pareigūnai, teigdami, jog toks aukcionas prieštarauja valstijos įstatymams: norintieji įsidarbinti negali mokėti už savo darbo vietas. Valstijos darbo komisijos atstovas spaudai patvirtino, jog filmo gamintojų teisininkai priėmė prieštaravimus ir sutiko nutraukti aukcioną.

Aukcionui buvo pateikti 5 pagrindiniai, 4 antro plano vaidmenys, 2 prodiuserių postai ir kelios pozicijos asistentams. Pradinė visų pozicijų kaina - 99 JAV centai.

Aukcionas turėjo tęstis iki liepos vidurio.

Beje, į MP3.com tinklalapį muzikos grupės galėjo siųsti savo dainas, iš kurių filmui bus atrinktas garso takelis.

Prodiuseriai žadėjo, kad naujojoje juostoje vaidinsiantys aktoriai, skirtingai nuo kitų nepriklausomuose filmuose pasirodančių artistų, gaus atlyginimą, kuris yra numatytas visiems Kino aktorių gildijos nariams, t.y. jeigu filmo biudžetas viršija 2 milijonis dolerių, tai aktoriui turi būti mokama 569 doleriai per dieną arba 2 070 per savaitę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (4)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.

Internete paviešintą „Zero III” garso takelį papildė ryškiausi aktorių dialogai

Puikių atsiliepimų sulaukęs filmo „Zero III” garso takelis – jau internete, pasiekiamas kiekvienam melomanui. „Spotify” platformoje paviešintame garso takelyje kartu su 13 filmo muzikinių kūrinių pristatyti ir išskirtiniai „Zero III” dialogai, kurių intarpai leis lengviau susieti muziką su filmo scenomis.

Po legendinio „Žvaigždžių karų“ herojaus Čiubakos kauke slėpėsi ne vienas aktorius: pamatyk tikruosius jų veidus! (7)

Nors gerbėjai nė viename „Star Wars“ (Žvaigždžių karų) filme nematė aktoriaus, įkūnijusio plaukuotą Čiubakos personažą, veido, visi iki vieno tiksliai žino, kas yra Peteris Mayhew. Tiems, kurie nežino, kas šis vyras, pakanka tiek informacijos – tai beveik 2 metrų ir 20 centimetrų britų aktorius, Čiubaką vaidinęs originalioje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje ir dalyje „Sitų kerštas“. Juostoje „Jėga bunda“ jis taip pat atliko jam gerai pažįstamą vaidmenį, tačiau įdomu tai, kad šį kartą jis buvo ne vienintelis. Atsirado naujas aktorius, kuris taip pat įkūnijo Čiubaką, skelbia slashfilm.com.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.