“Oskarų” kandidatams - pats pelningiausias laikas

Juosta “The Cider House Rules” (Saiderio namų taisyklės) uždirbo dvigubai daugiau nei pati kainavo. “American Beauty” (Amerikos grožybės) jau seniai perkopė 100 mln. dolerių uždarbio ribą. “The Sixth Sense” (Šeštasis pojūtis) nusitaikė ir į visų laikų geriausių filmų Top-10. Taigi, kuri iš jų nusipelnė “Oskaro”?
Kompanija “Dream Works”, savaitei likus iki Kino akademijos apdovanojimų nominantų paskelbimo vasario viduryje, buvo nutraukusi kino juostos “American Beauty” demonstravimą beveik visuose JAV kino teatruose ir atnaujino jį tuoj pat po kanditatų į statulėles išvardinimo. Ir ne veltui, nes filmas buvo pristatytas net aštuoniose nominacijose, o į kino sales vėliau plūstelėję žiūrovai atnešė dar 28 mln. dolerių. Beje, praeitą savaitę šio filmo pelnas pasiekė jau 103 mln. dolerių.
“The Cider House Rules”

“Aš norėčiau pasakyti, jog numaniau tokią filmo sėkmę, tačiau kai tik jis buvo išleistas, tiesą pasakius, nesvajojau net ir apie 35-50 mln. dolerių pelną,” sakė Jimas Tharpas, “Dream Works” kompanijos platinimo skyriaus vadovas.

Dar net neįteiktų “Oskarų” dėka pasipelnyti jau spėjo ir kiti filmai. Pavyzdžiui, prieš nominantų paskelbimą 3,7 mln. dolerių per savaitę uždirbdavęs filmas “Boys Don’t Cry” (Berniukai neverkia), praeitą savaitgalų susižėrė net 6,8 milijonus. O kompanijos “Miramax” platinamos kino juostos “The Cider House Rules”, nusipelniusios net 7 nominacijų, uždarbis padvigubėjo iki 45,8 mln. dolerių.

Stebėtino populiarumo sulaukęs “Disney” kompanijos projektas “The Sixth Sense”, jau uždirbęs 288,5 mln. dolerių netrukus gali įsiveržti ir į visų laikų pelningiausių filmų dešimtuką.

Geriausio metų filmo nominacijoje pristatyta juosta “The Green Mile” (Žalioji mylia) prie savo pelno per šia savaitę pridėjo dar 10 mln. dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Kas šiandien naujo „Virtuvėje“? (1)

Ištikimų serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį. Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje, rašoma „Garsų pasaulio įrašų“ pranešime spaudai.

Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių (2)

20-metė muzikos žvaigždė Becky G (tikrasis jos vardas Rebecca Marie Gomez) jau yra pasiekusi kur kas daugiau nei dauguma jos bendraamžių, tačiau sustoti net neketina. Kovo 31 dieną ji debiutuos kaip aktorė kino teatruose pasirodysiančiame ir jaunimo itin laukiamame filme „Galingieji reindžeriai“. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupinoje juostoje. Geltonosios reindžerės, arba Trini, vaidmuo ir patikėtas gražuolei dainininkei.

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.