“Oskarų” kandidatams - pats pelningiausias laikas

Juosta “The Cider House Rules” (Saiderio namų taisyklės) uždirbo dvigubai daugiau nei pati kainavo. “American Beauty” (Amerikos grožybės) jau seniai perkopė 100 mln. dolerių uždarbio ribą. “The Sixth Sense” (Šeštasis pojūtis) nusitaikė ir į visų laikų geriausių filmų Top-10. Taigi, kuri iš jų nusipelnė “Oskaro”?
Kompanija “Dream Works”, savaitei likus iki Kino akademijos apdovanojimų nominantų paskelbimo vasario viduryje, buvo nutraukusi kino juostos “American Beauty” demonstravimą beveik visuose JAV kino teatruose ir atnaujino jį tuoj pat po kanditatų į statulėles išvardinimo. Ir ne veltui, nes filmas buvo pristatytas net aštuoniose nominacijose, o į kino sales vėliau plūstelėję žiūrovai atnešė dar 28 mln. dolerių. Beje, praeitą savaitę šio filmo pelnas pasiekė jau 103 mln. dolerių.
“The Cider House Rules”

“Aš norėčiau pasakyti, jog numaniau tokią filmo sėkmę, tačiau kai tik jis buvo išleistas, tiesą pasakius, nesvajojau net ir apie 35-50 mln. dolerių pelną,” sakė Jimas Tharpas, “Dream Works” kompanijos platinimo skyriaus vadovas.

Dar net neįteiktų “Oskarų” dėka pasipelnyti jau spėjo ir kiti filmai. Pavyzdžiui, prieš nominantų paskelbimą 3,7 mln. dolerių per savaitę uždirbdavęs filmas “Boys Don’t Cry” (Berniukai neverkia), praeitą savaitgalų susižėrė net 6,8 milijonus. O kompanijos “Miramax” platinamos kino juostos “The Cider House Rules”, nusipelniusios net 7 nominacijų, uždarbis padvigubėjo iki 45,8 mln. dolerių.

Stebėtino populiarumo sulaukęs “Disney” kompanijos projektas “The Sixth Sense”, jau uždirbęs 288,5 mln. dolerių netrukus gali įsiveržti ir į visų laikų pelningiausių filmų dešimtuką.

Geriausio metų filmo nominacijoje pristatyta juosta “The Green Mile” (Žalioji mylia) prie savo pelno per šia savaitę pridėjo dar 10 mln. dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.