Marlene Dietrich sugrįžo į didžiuosius ekranus

Didžiojo ekrano žvaigždė Marlene Dietrich antradienį ir vėl atgijo Berlyno kino teatro ekrane, kuriame buvo pristatomas filmas, pasakojantis apie kontraversišką aktorės gyvenimą.
Vokiečių kino dievaitę, išgarsėjusią ir savo audringais meilės romanais ir su vyrais, ir su moterimis, suvaidino Katja Flint.

“Man buvo įdomus jos kasdieninis gyvenimas namuose, jos santykiai su vyru,” pristatant kino juostą teigė režisierius Josephas Vilsmaieris. Jis ,beje, prisipažino, jog nesistengė pavaizduoti visų buvusių aktorės meilužių, nes tai paprasčiausiai būtų užėmę per daug laiko.

Nors filme buvo stengiamasi atgaivinti autentišką aktorės šlovės laikų nuotaiką, tačiau šios pastangos sulaukė tikrai griežtos kritikos.

“Pati Marlene žiūrovams nesuteikė galimybės pasijausti lyg jie būtų matą tikrąją Marlene Dietrich. Tai buvo greičiau blogas filmo apie aktorę perdirbimas”, rašoma “Die Spiegel”.

Aktorė Dietrich išgarsėjo 1929-aisiais suvaidinusi pirmajame garsiniame Vokietijos filme “The Blue Angel”. Vėliau ji persikėlė į Holivudą ir suvaidino tokiuose populiariuose filmuose kaip “Morocco”, “The Lady Is Willing” bei “Destry Rides Again”.

1937-aisiais Dietrich tapo Amerikos piliete, o jos stiprus JAV pusės palaikymas Antrojo pasaulinio karo metais, tiesiog siutino aktorės tautiečius.

Aktorė niekada negrįžo į Vokietiją ir 1992-aisias mirė sulaukusi 90 metų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

DELFI premjera: naujausią L. Bessono filmą „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ pamatykite pirmieji! (1)

Filmas, peržengiantis fantazijos ribas – „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su DELFI premjera: liepos 27 d. pasinaudokite proga pamatyti jį pirmieji visuose kino teatruose „Forum Cinemas“!

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.