Marlene Dietrich sugrįžo į didžiuosius ekranus

Didžiojo ekrano žvaigždė Marlene Dietrich antradienį ir vėl atgijo Berlyno kino teatro ekrane, kuriame buvo pristatomas filmas, pasakojantis apie kontraversišką aktorės gyvenimą.
Vokiečių kino dievaitę, išgarsėjusią ir savo audringais meilės romanais ir su vyrais, ir su moterimis, suvaidino Katja Flint.

“Man buvo įdomus jos kasdieninis gyvenimas namuose, jos santykiai su vyru,” pristatant kino juostą teigė režisierius Josephas Vilsmaieris. Jis ,beje, prisipažino, jog nesistengė pavaizduoti visų buvusių aktorės meilužių, nes tai paprasčiausiai būtų užėmę per daug laiko.

Nors filme buvo stengiamasi atgaivinti autentišką aktorės šlovės laikų nuotaiką, tačiau šios pastangos sulaukė tikrai griežtos kritikos.

“Pati Marlene žiūrovams nesuteikė galimybės pasijausti lyg jie būtų matą tikrąją Marlene Dietrich. Tai buvo greičiau blogas filmo apie aktorę perdirbimas”, rašoma “Die Spiegel”.

Aktorė Dietrich išgarsėjo 1929-aisiais suvaidinusi pirmajame garsiniame Vokietijos filme “The Blue Angel”. Vėliau ji persikėlė į Holivudą ir suvaidino tokiuose populiariuose filmuose kaip “Morocco”, “The Lady Is Willing” bei “Destry Rides Again”.

1937-aisiais Dietrich tapo Amerikos piliete, o jos stiprus JAV pusės palaikymas Antrojo pasaulinio karo metais, tiesiog siutino aktorės tautiečius.

Aktorė niekada negrįžo į Vokietiją ir 1992-aisias mirė sulaukusi 90 metų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.