Madonna ir Stallone - blogiausi amžiaus aktoriai

20-ojoje "Auksinių aviečių" įteikimo ceremonijoje, kurioje įvardinami blogiausi pasiekimai kino industrijoje, Sylvesteris Stallone ir Madonna buvo pripažinti blogiausiais praeito amžiaus aktoriais, o Kevinui Kline'ui ir Willui Smithui buvo suteiktas blogiausios didžiojo ekrano porelės titulas.
Kino juosta "Wild Wild West" (Laukiniai vakarai), pagrįsta to paties pavadinimo 7 dešimtmečio vesternu, nusipelnė net 5 "aviečių", nugalėdama blogiausio metų filmo, blogiausio režisieriaus, blogiausio scenarijaus, blogiausio garso atkelio bei blogiausios kino porelės nominacijose.

Sylvester Stallone

Blogiausio metų aktoriaus titulo nusipelnė Adamas Sandleris, suvaidinęs "stulbinančiai idiotišką patėvį" filme "Big Daddy", o blogiausia aktorė - Heather Donahue iš "The Blair Witch Project" (Projektas: Bleiro ragana).

Jar Jar Binksui, kompiuteriu sukurtai būtybei iš juotos "Star wars: Episode I - Phantom Menace" (Žvaigždžių karai) atiteko blogiausio antraplanio aktoriaus apdovanojimas, o "branduolinei fizikei" iš naujausio epo apie Jamesą Bondą "The World Is Not Enough" (Ir viso pasaulio negana) buvo suteiktas blogiausios antraplanės aktorės titulas.

Specialiųjų "aviečių" nusipelnė ir blogiausiu dešimtmečio filmu pripažintas "Showgirls" (Šou merginos) bei 20-ojo amžiaus blogiausiais aktoriais įvardinti Madonna ir Stallone.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.