Kevinui Spacey siūlomas dar vienas vaidmuo

Kevinui Spacey, kuriam neseniai buvo suteiktas Kino aktorių gildijos apdovanojimas už vaidmenį juostoje “American Beauty” (Amerikos grožis), yra siūlomas pagrindinis vaidmuo filme “Shipping News”.
“Shipping News” – tai rašytojos Annie Proulx Pulitzerio prizą laimėjusio romano apie chaotišką šeimą kino versija, kurią režisuos Lasse Hallstromas. Filme bus pasakojama apie laikraštininką, kurio žmona kartu su dukterimis pabėga ir vėliau jas įstumia į prostitucijos liūną. Vyras išgelbėja savo dukras ir kartu su jomis persikelia gyventi į gimtinę. Čia jis įsidarbina vietiniame laikraštyje ir rašydamas straipsnius apie laivininkystę po truputį ima atskleisti savo šeimos paslaptis.

Prie šio naujojo “Columbia Pictures” projekto pasikliovusi režisieriaus Hallstromo autoritetu (jo ankstesnis filmas “The Cider House Rules” sulaukė net 8 “Oskarų” nominacijų) prisijungė ir kompanija “Miramax Films”.

Spacey draugai teigia, kad šis filmas yra tik vienas iš kelių darbo pasiūlymų, kuriuos jau gavo aktorius. Šiuo metu po stulbinančios filmo “American Beauty” sekmės, kurio budžetas sudarė tik 15 mln. dolerių, o jis pasaulyje jau sugebėjo uždirbti apie 210 mln., aktoriau kaina taip pat žymiai išaugo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.