Jimą Carrey siutina naujas makiažas

Garsųjį Kanados komiką Jimą Carrey tiesiog siutina ir varo iš proto naujasis jo makijažas ir kostiumas, kurį būtina devėti pasakos "Kaip Grinčas Kalėdas vogė" (How the Grinch Stole Christmas) filmavimo metu.
Vos tik pamačius grimo meistro Ricko Bakerio sukurtą pagrindinio herojaus įvaizdį, absoliučiai neįmanoma įspėti, kad už šios žalios ir plaukuotos kaukės slepiasi Jimas Carrey.

Režisieriaus Rono Howardo teigimu, aktorius riebiais keiksmažodžių rinkiniais palydėdavo kiekvieną kartą, kai jam reikėdavo tapti paslaptinguoju atsiskyrėliu Grinču, kurio veidas labiau panašus į šuns snukį.

"Užsidėdamas naują kostiumą aš turėjau labai didelių problemų. Filmo prodiuseriai netgi pasamdė man specialistą, kuris moko žmones kaip susitaikyti su nepatogumais ir kančiomis. Po jo patarimų aš po truputį pradėjau pamiršti tą nepakeliamą skausmą. Patikėkite, šio kostiumo dėvėjimas nebuvo toks juokingas, koks jis gali atrodyti ekrane. Tačiau vos tik pradėjus filmavimą, pasijusdavau nerealiai laimingas",- prisimena šmaikštusis Jimas Carrey.

Pagal rašytojo Dr.Seusso garsiąją pasaką sukurtame filme pasakojama apie vienišą atsiskyrėlį, kuris velniškai nekenčia šv. Kalėdų.

Pačią stebuklingiausią metų naktį jis pasidabina raudonu Senelio Šalčio kostiumu ir išeina į miestelį, kad pavogtų visas po kalėdinėmis eglutėmis paliktas dovanas.

JAV pašto kompanija "U.S Postal Service" jau paskelbė, kad Amerikos kino teatruose pasirodžius filmui "Kaip Grinčas kalėdas vogė" didelė dalis siunčiamų laiškų ir pašto siuntinių bus papuošta specialiai šiai progai išleistais pašto ženklais su Grinčo atvaizdu.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Kas šiandien naujo „Virtuvėje“? (1)

Ištikimų serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį. Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje, rašoma „Garsų pasaulio įrašų“ pranešime spaudai.

Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių (2)

20-metė muzikos žvaigždė Becky G (tikrasis jos vardas Rebecca Marie Gomez) jau yra pasiekusi kur kas daugiau nei dauguma jos bendraamžių, tačiau sustoti net neketina. Kovo 31 dieną ji debiutuos kaip aktorė kino teatruose pasirodysiančiame ir jaunimo itin laukiamame filme „Galingieji reindžeriai“. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupinoje juostoje. Geltonosios reindžerės, arba Trini, vaidmuo ir patikėtas gražuolei dainininkei.

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.