Jimą Carrey siutina naujas makiažas

Garsųjį Kanados komiką Jimą Carrey tiesiog siutina ir varo iš proto naujasis jo makijažas ir kostiumas, kurį būtina devėti pasakos "Kaip Grinčas Kalėdas vogė" (How the Grinch Stole Christmas) filmavimo metu.
Vos tik pamačius grimo meistro Ricko Bakerio sukurtą pagrindinio herojaus įvaizdį, absoliučiai neįmanoma įspėti, kad už šios žalios ir plaukuotos kaukės slepiasi Jimas Carrey.

Režisieriaus Rono Howardo teigimu, aktorius riebiais keiksmažodžių rinkiniais palydėdavo kiekvieną kartą, kai jam reikėdavo tapti paslaptinguoju atsiskyrėliu Grinču, kurio veidas labiau panašus į šuns snukį.

"Užsidėdamas naują kostiumą aš turėjau labai didelių problemų. Filmo prodiuseriai netgi pasamdė man specialistą, kuris moko žmones kaip susitaikyti su nepatogumais ir kančiomis. Po jo patarimų aš po truputį pradėjau pamiršti tą nepakeliamą skausmą. Patikėkite, šio kostiumo dėvėjimas nebuvo toks juokingas, koks jis gali atrodyti ekrane. Tačiau vos tik pradėjus filmavimą, pasijusdavau nerealiai laimingas",- prisimena šmaikštusis Jimas Carrey.

Pagal rašytojo Dr.Seusso garsiąją pasaką sukurtame filme pasakojama apie vienišą atsiskyrėlį, kuris velniškai nekenčia šv. Kalėdų.

Pačią stebuklingiausią metų naktį jis pasidabina raudonu Senelio Šalčio kostiumu ir išeina į miestelį, kad pavogtų visas po kalėdinėmis eglutėmis paliktas dovanas.

JAV pašto kompanija "U.S Postal Service" jau paskelbė, kad Amerikos kino teatruose pasirodžius filmui "Kaip Grinčas kalėdas vogė" didelė dalis siunčiamų laiškų ir pašto siuntinių bus papuošta specialiai šiai progai išleistais pašto ženklais su Grinčo atvaizdu.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.