Janet Jackson vaidins kartu su Eddie Murphy

 (1)
Janet Jackson kartu su Eddie Murphy vaidins komedijos "Pakvaišęs profesorius" tęsinyje "Pakvaišęs profesorius II: Klumpsų šeima".
Dainininkei Jackson teks stambaus profesoriaus Shermano Klumpo sužadėtinės vaidmuo. Beje, šioje juostoje Eddie Murphy vaidins net 6 skirtingus personažus.

Paskutinį kartą Jackson vaidino prieš 7 metus režisieriaus Johno Singletono romantinėje dramoje "Poetiškas teisingumas".

Michaelo Jacksono sesers, dainininkės ir aktorės teigimu, vaidinti ją įkvepia kai kurios šiuolaikinės didžiojo ekrano žvaigždės.

"Aš einu iš proto dėl Meryl Streep, Glenn Close, aš myliu Angelą Bassett. Kalbant apie vyrus, man labai patinka Denzelis Washingtonas, De Niro, Alas Pacino," sakė ji.

Dainininkė prisipažino visada norėjusi vaidinti filmuose, tačiau vis sulaukdavusi scenarijų, kurių siužetas būdavo panašus į "Poetiško teisingumo" siužetą.

Janet Jackson

"Aš visada norėjau nuveikti ką nors naujo kitoje srityje, tačiau paprastai jeigu atsirasdavo scenarijus, kuris man patikdavo, iš karto iškildavo dienotvarkės nesuderinamumo arba kitos problemos."

Beje, birželio mėnesį netikėtai išaiškėjo, kad dainininkė jau kurį laiką buvo ištekėjus už ilgamečio savo kolegos Rene Elizondo. Visa tai paaiškėjo tik tada, kai Elizondo padavė pareiškimą dėl skyrybų ir atskleidė, kad vedė Jackson dar 1991-aisiais.

Jackson žavisi vaidyba, tačiau tikrai neketina apleisti muzikos.

"Aš niekada nemesčiau muzikos. Prisipažinsiu, kad šiuo metu dirbu ties naujuoju savo albumu. Kita vertus, aš niekada neatsisakysiu vaidybos, ne ji kaip ir muzika yra mano aistra," dėstė ji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.