Janet Jackson vaidins kartu su Eddie Murphy

 (1)
Janet Jackson kartu su Eddie Murphy vaidins komedijos "Pakvaišęs profesorius" tęsinyje "Pakvaišęs profesorius II: Klumpsų šeima".
Dainininkei Jackson teks stambaus profesoriaus Shermano Klumpo sužadėtinės vaidmuo. Beje, šioje juostoje Eddie Murphy vaidins net 6 skirtingus personažus.

Paskutinį kartą Jackson vaidino prieš 7 metus režisieriaus Johno Singletono romantinėje dramoje "Poetiškas teisingumas".

Michaelo Jacksono sesers, dainininkės ir aktorės teigimu, vaidinti ją įkvepia kai kurios šiuolaikinės didžiojo ekrano žvaigždės.

"Aš einu iš proto dėl Meryl Streep, Glenn Close, aš myliu Angelą Bassett. Kalbant apie vyrus, man labai patinka Denzelis Washingtonas, De Niro, Alas Pacino," sakė ji.

Dainininkė prisipažino visada norėjusi vaidinti filmuose, tačiau vis sulaukdavusi scenarijų, kurių siužetas būdavo panašus į "Poetiško teisingumo" siužetą.

Janet Jackson

"Aš visada norėjau nuveikti ką nors naujo kitoje srityje, tačiau paprastai jeigu atsirasdavo scenarijus, kuris man patikdavo, iš karto iškildavo dienotvarkės nesuderinamumo arba kitos problemos."

Beje, birželio mėnesį netikėtai išaiškėjo, kad dainininkė jau kurį laiką buvo ištekėjus už ilgamečio savo kolegos Rene Elizondo. Visa tai paaiškėjo tik tada, kai Elizondo padavė pareiškimą dėl skyrybų ir atskleidė, kad vedė Jackson dar 1991-aisiais.

Jackson žavisi vaidyba, tačiau tikrai neketina apleisti muzikos.

"Aš niekada nemesčiau muzikos. Prisipažinsiu, kad šiuo metu dirbu ties naujuoju savo albumu. Kita vertus, aš niekada neatsisakysiu vaidybos, ne ji kaip ir muzika yra mano aistra," dėstė ji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.