Išsigimusi Amerika Berlyno festivalyje

Tamsiausia Amerikos pusė ilgą laiką buvo ypač mėgstama dirva filmų gamintojams, tačiau ypatingai intensyvus dėmesys šioms išsigimusioms dalims pradėtas skirti komercinės bendruomenės pastaraisiais metais.
Ciniški amerikiečiai su sudaužytais gyvenimais, kurie melavo ir sukčiavo, kankino savo vaikus, ir mėgavosi vaistų sukeltu savęs gailesčiu yra pilnai parodomi P.T. Anderson' o filme " Magnolia", kurio premjera įvyko pirmadienį Berlyno filmų festivalyje. Šalia " The Million Dollar Hotel" ( Milijono dolerių viešbutis), kuris pasineria į nudėvėtą Los Angele'o apleistųjų pasaulį, ir " Three Kings" ( Trys karaliai), kuris meta cinišką žvilgsnį į JAV vadovaujamą Persijos įlankos karą, " Magnolia" konkuruoja gauti prestižinį Auksinio Lokio apdovanojimą.

" The Beach" ( Paplūdimys) ir " The Talented Mr. Ripley" ( Talentingasis misteris Riplėjus) - du kiti filmai, kurie pretenduoja į festivalio aukščiausius apdovanojimus - yra produktai, kurie vaizduoja išvirkščiąją amerikietiško gyvenimo pusę. Tai antitezė, kontrastas tradiciniams Holivudo " happy-end' ams". Tai pasakojimai apie prarastas sielas, besielius nevykėlius, neatsakinguosius, sugadintuosius, pataikaujančiuosius, žudikus ir nesąžininguosius. Jie reprezentuoja tą filmų žanrą, kuris tapo augančiai populiarus Europoje.

" Amerika yra milžiniška šalis, kurioje yra visko nuo geriausio iki blogiausio," Moritz'o de Hadeln'o, festivalio direktoriaus žodžiai Reuters. " Tai yra tai, ką žmonės myli Amerikoje. Šie filmai, kurie kritikuoja visuomenę yra geriausi rinkoje". " Magnolia" yra trijų valandų epas, kuriame vaizduojama grupė nelaimingų Los Angele'o šeimų su plačiu problemų asortimentu - daugiausiai skausmingų. Kaip ir pati Amerika, jos turi daugybę turtų, bet atrodo, kad jie tik daro jų sielvartą dar didesniu. Šiame filme vaidina Tom'as Cruise' as ir Jullianne Moore.

Cruise'as, kuris laimėjo Auksinį Gaublį vaidina oratorių, kuris mokina vyrus, kaip " nukabinti" moteris. Jis iš lėkšto charakterio staiga parodo įspūgdingą vaidybą, kai nenoromis aplanko savo nemylimą tėvą prieš pat jo mirtį, kuris pabėgo nuo šeimos prieš 20 metų. Moore, kuri pasirodė palčiai nuskambėjusiame " Boogie Nights" ( Pašėlusios naktys) vaidina žymiai jaunesnę žmoną, ištekėjusią už Cruise'o tėvo dėl pinigų. Ji bando nusižudyti su prirašytais vaistais.

" Aš manau, kad mano filmas optimistiškas," sako Anderson'as, kuris yra vietinis Los Angele'ui. Filmas baigiamas ekscentriška scena. Nustoja lyti stiprus lietus ir staiga pradeda lyti varlėmis. Tūkstančiai jų ima kristi ant mašinų ir grindinio. Anderson'as, kuris pabrėžė, kad varlės yra sukurtos kompiuteriu, pajuokavo, kad jis galvojo apie lietų katėmis ir šunimis ( angl. Lyja, kaip iš kibiro - " rains cats and dogs"). " Bet tai būtų per brangu", pasakė jis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (4)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.

Internete paviešintą „Zero III” garso takelį papildė ryškiausi aktorių dialogai

Puikių atsiliepimų sulaukęs filmo „Zero III” garso takelis – jau internete, pasiekiamas kiekvienam melomanui. „Spotify” platformoje paviešintame garso takelyje kartu su 13 filmo muzikinių kūrinių pristatyti ir išskirtiniai „Zero III” dialogai, kurių intarpai leis lengviau susieti muziką su filmo scenomis.

Po legendinio „Žvaigždžių karų“ herojaus Čiubakos kauke slėpėsi ne vienas aktorius: pamatyk tikruosius jų veidus! (7)

Nors gerbėjai nė viename „Star Wars“ (Žvaigždžių karų) filme nematė aktoriaus, įkūnijusio plaukuotą Čiubakos personažą, veido, visi iki vieno tiksliai žino, kas yra Peteris Mayhew. Tiems, kurie nežino, kas šis vyras, pakanka tiek informacijos – tai beveik 2 metrų ir 20 centimetrų britų aktorius, Čiubaką vaidinęs originalioje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje ir dalyje „Sitų kerštas“. Juostoje „Jėga bunda“ jis taip pat atliko jam gerai pažįstamą vaidmenį, tačiau įdomu tai, kad šį kartą jis buvo ne vienintelis. Atsirado naujas aktorius, kuris taip pat įkūnijo Čiubaką, skelbia slashfilm.com.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.