G.Lucaso filmams specialiuosius efektus sukūrusi kompanija ateina į kompiuterinę animaciją

Georgo Lucaso filmų specialiųjų efektų generatorė, kompanija"Industrial Light & Magic" (ILM) pirmadienį paskelbė apie planus plėsti savo veiklą į animacijos verslą bei kompiuterinių technologijų dėka sukurti seriją filmų bei televizijos šou kartu su didžiausiomis Holivudo kino kompanijomis.
ILM jau prieš 3 metus buvo suplanavusi įžengti į animacijos verslo areną su filmu "Frankenšteinas", kurį kūrė kartu su kompanija "Universal Pictures", tačiau dėl kūrybinių nesutapimų šis projektas buvi visgi pasmerktas žlugti.

"Tada tai buvo pirmas kartas, kai mums šovė idėja užsiimti animacija," teigė Patty Blau, vadovausianti ILM animacijos padaliniui. "Tačiau dabar mes rimtai užsiimame šia idėja. Mes ketiname prodiusuoti projektus, kurie atskleis visas kūrybiškumo galimybes tais būdais, kurie dar nepakankamai ištirti. Žinoma, gaila, kad "Frankenšteinas" visgi nepasiekė didžiųjų ekranų."

ILM dirba apie 80 žmonių, jau sukūrusių įspūdingus efektus tokiems filmams kaip "Tobula audra" (Perfect Storm), "Rokio ir Bulvinklo nuotykiai" (The Adventures Of Rocky and Bullwinkle) ar "Kosmoso kaubojai" (Space Cowboys).

Šiuo metu kompanija dirba ties keliais naujais savo pačių inicijuotais projektais, tačiau "mes deramės ir su kitomis studijomis dėl galimybės perimti jų projektus," sakė Blau.

ILM atėjimas į pelningą kompiuterinės animacijos sferą nėra naujas reiškinys. Neseniai "Pacific Data Images" kino kompanijai "DreamWorks" sukūrė populiariąją animacinę juostą "Skruzdėliukas".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.