G.Lucaso filmams specialiuosius efektus sukūrusi kompanija ateina į kompiuterinę animaciją

Georgo Lucaso filmų specialiųjų efektų generatorė, kompanija"Industrial Light & Magic" (ILM) pirmadienį paskelbė apie planus plėsti savo veiklą į animacijos verslą bei kompiuterinių technologijų dėka sukurti seriją filmų bei televizijos šou kartu su didžiausiomis Holivudo kino kompanijomis.
ILM jau prieš 3 metus buvo suplanavusi įžengti į animacijos verslo areną su filmu "Frankenšteinas", kurį kūrė kartu su kompanija "Universal Pictures", tačiau dėl kūrybinių nesutapimų šis projektas buvi visgi pasmerktas žlugti.

"Tada tai buvo pirmas kartas, kai mums šovė idėja užsiimti animacija," teigė Patty Blau, vadovausianti ILM animacijos padaliniui. "Tačiau dabar mes rimtai užsiimame šia idėja. Mes ketiname prodiusuoti projektus, kurie atskleis visas kūrybiškumo galimybes tais būdais, kurie dar nepakankamai ištirti. Žinoma, gaila, kad "Frankenšteinas" visgi nepasiekė didžiųjų ekranų."

ILM dirba apie 80 žmonių, jau sukūrusių įspūdingus efektus tokiems filmams kaip "Tobula audra" (Perfect Storm), "Rokio ir Bulvinklo nuotykiai" (The Adventures Of Rocky and Bullwinkle) ar "Kosmoso kaubojai" (Space Cowboys).

Šiuo metu kompanija dirba ties keliais naujais savo pačių inicijuotais projektais, tačiau "mes deramės ir su kitomis studijomis dėl galimybės perimti jų projektus," sakė Blau.

ILM atėjimas į pelningą kompiuterinės animacijos sferą nėra naujas reiškinys. Neseniai "Pacific Data Images" kino kompanijai "DreamWorks" sukūrė populiariąją animacinę juostą "Skruzdėliukas".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.