Fordas sutiko filmuotis kino juostoje apie narkotikų verslą

Harissonas Fordas sutiko filmuotis kartu su aktore Catherine Zeta-Jones kino juostoje "Traffic".
Ši drama, besivystanti Meksikos narkotikų verslo aplinkoje, ilgą laiką keliavo nuo vienos kino studijos į kitą, kol pagaliau ją kurti apsiėmė "Fox Searchlight" grupė kartu su režisieriumi Srevenu Soderberghu. Filmavimas prasideda balandžio 2-ą dieną. Šiame filme Fordas vaidins amerikiečių teisėją, kuris tampa narkotikų verslo vadeiva, tačiau pats turi kovoti su savo dukters potraukiu narkotikams.

Kino juostos scenarijaus autorius Stephenas Gaghanas, kurdamas savo naująjį scenarijų, rėmėsi BBC mini serialu apie jokių sienų nepripažįstančią prekybą narkotikais JAV.

Prieš metus, kita kino kompanijos "Fox" dukterinė įmonė "Fox 2000", įsigijusi šio BBC serialo kūrybines teises, buvo pradėjusi derybas su Gaghanu, kai sužinojo, kad su panašiu projektu dirba prodiuseris Edas Zwickas. Komandos susitarė apjungti abu projektus į vieną, tačiau "Fox" sugriovė visus planus, teigdama, kad projektas bus per daug niūrus.

Tuo metu filmą "Traffic" finansuoti pasisiūlė "USA films" vadovas Mike Newellas, o jo scenarijumi susidomėjo aktorius Fordas. Tai ir vėl sukėlė kompanijos "Fox" entuziazmą, kuri pagaliau apsiėmė kurti šią kino juostą. Beje, Soderberghas be ketinimo netrukus pradėti "Traffic" filmavimą, taip pat ruošiasi režisuoti ir filmą "Ocean's 11", kuriame vaidins Georgas Clooney bei Julia Robers.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.