Fordas sutiko filmuotis kino juostoje apie narkotikų verslą

Harissonas Fordas sutiko filmuotis kartu su aktore Catherine Zeta-Jones kino juostoje "Traffic".
Ši drama, besivystanti Meksikos narkotikų verslo aplinkoje, ilgą laiką keliavo nuo vienos kino studijos į kitą, kol pagaliau ją kurti apsiėmė "Fox Searchlight" grupė kartu su režisieriumi Srevenu Soderberghu. Filmavimas prasideda balandžio 2-ą dieną. Šiame filme Fordas vaidins amerikiečių teisėją, kuris tampa narkotikų verslo vadeiva, tačiau pats turi kovoti su savo dukters potraukiu narkotikams.

Kino juostos scenarijaus autorius Stephenas Gaghanas, kurdamas savo naująjį scenarijų, rėmėsi BBC mini serialu apie jokių sienų nepripažįstančią prekybą narkotikais JAV.

Prieš metus, kita kino kompanijos "Fox" dukterinė įmonė "Fox 2000", įsigijusi šio BBC serialo kūrybines teises, buvo pradėjusi derybas su Gaghanu, kai sužinojo, kad su panašiu projektu dirba prodiuseris Edas Zwickas. Komandos susitarė apjungti abu projektus į vieną, tačiau "Fox" sugriovė visus planus, teigdama, kad projektas bus per daug niūrus.

Tuo metu filmą "Traffic" finansuoti pasisiūlė "USA films" vadovas Mike Newellas, o jo scenarijumi susidomėjo aktorius Fordas. Tai ir vėl sukėlė kompanijos "Fox" entuziazmą, kuri pagaliau apsiėmė kurti šią kino juostą. Beje, Soderberghas be ketinimo netrukus pradėti "Traffic" filmavimą, taip pat ruošiasi režisuoti ir filmą "Ocean's 11", kuriame vaidins Georgas Clooney bei Julia Robers.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

DELFI premjera: naujausią L. Bessono filmą „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ pamatykite pirmieji! (1)

Filmas, peržengiantis fantazijos ribas – „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su DELFI premjera: liepos 27 d. pasinaudokite proga pamatyti jį pirmieji visuose kino teatruose „Forum Cinemas“!

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.